Skocz do zawartości
IGNORED

Monitor Audio BR6 - z czym je jeść ?


jenna

Rekomendowane odpowiedzi

wracając jeszcze do różnic w brzmieniu - na pewno BR grają "ciemniej" od RS, dla mnie to byłaby zaleta bo słabszej jakości nagrania wypadają dużo lepiej na BR a na dobrze zrealizowanych grają wystarczająco fajnie

podłogowych RX nie słyszałem, ale podobno jest różnica wyraźna w stosunku do RS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

don111 Masz dużo racji. Mi np. symfoniczna klasyka, w dużym pomieszczeniu (ale z różnej maści ustrojami) podobała się bardziej na BR6 niż na RS6. Chociaż RS6 były bardzie detaliczne i przejrzyste. Jednak RS6 to klasa wyżej, są też na pewno bardziej naturalne (jak na MA).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, jakies porównanie mam, tym bardziej, że znam troche te BR6, a innych nie. To w takim razie, tak wnioskuję, dobrze byłoby do tych BR6 jakis w miare jasno grający wzmacniacz kupic. I znów przychodzi mi do głowy Marantz PM6003. Xindak troche za ciepły wedle opinii innych, lepszy do RX6, jeżeli chodzi o nada c326 - jest kupa zadowolonych ludzi, którzy go połączyli z RX6 również. Jednak czytałam opinie, że z BR6 nad gra troche za "ciemno", za głęboko. Do BR6 też, poza Arcamem, widze że często się łączy Rotela 06, a i CA 640 to nie przypadek. To tyle z moich obserwacji i teoretycznych wniosków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to świetne brzmienie z Nadem c325 (i chyba c326 o ile to jest to samo) to nie zasługa samego Nada tylko głównie kolumn, może taki zestaw gra dobrze ale można znacznie lepiej (jeden przykład podałem wyżej - z HK 680), Rotele także będą dużo lepszym wyborem i się ładnie zgrają z MA BR, CA nie polecam (chyba że od modelu 740a w górę, ale cena obecnie nieciekawa)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (sprawdzone źródło)

JA-88C - cena 300 funtów już z przesyłką, jeśli się nie przestraszysz to polecam bo do 3k nie kupisz porównywalnego wzmacniacza w Polsce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.