Skocz do zawartości
IGNORED

Aga Zaryan - nowa płyta Looking Walking Being w Blue Note Records


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

Aga Zaryan niniejszym dołącza do prestiżowego grona artystów, którzy nagrali płytę dla zasłużonej wytwórni Blue Note Records. 16 marca premiera nowej płyty arystki pt: "Looking Walking Being".

W nagraniu udział wzięli: Michal Tokaj, Michal Baranski, Lukasz Zyta, David Doruzka, Darek Oleszkiewicz, Larry Koonse, Munyungo Jackson.

Bardzo lubię jej głos i cieszę się, że coraz więcej polskich muzyków i wokalistów wydaje płyty w renomowanych wytwórniach. Mam nadzieję, że teraz przyjdzie pora na indywidualne nagrania Michała Tokaja dla Blue Note.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, wlasnie chcialem zalozyc watek o A.Z. a tu widze ktos mnie ubiegl :)

Slucham jej od jakiegos czasu i jestem pod wielkim wrazeniem. Mam sporo plyt z wokalistakami jazzowymi i musze przyznac, ze Aga jest moja faworytka. Niesamowiata lekkosc swingowania, tembr glosu jej mentorki (Ewa Bem) i nie meczacy angielski.

Slucham, slucham i slucham i nie moge sie znudzic, a mam cala do tej pory dyskografie.

Ciekaw jestem jakie jest zdanie innych na temat tej doskonalej wokalistki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie coś dlas audiofili na vinylu bądź SACD, większość producentów płyt jak ECM czy Stockfisch przeszła juz na lepszą jakość. Szkoda kasy na zwykłą płytę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już tę nową płytę Agi. Piękna :)

Kapitalna realizacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga Zaryan z Trójkowym Znakiem Jakości

 

Wiosenna trasa koncertowa “Looking Walking Being” z Trójkowym Znakiem Jakości będzie promować nowy album Agi Zaryan pod szyldem Blue Note Records!

 

Po raz pierwszy w historii legendarna wytwórnia doceniła talent wokalistki z kraju nad Wisłą. Tym samym Artystka dołączy do grona tak wybitnych postaci jak; Nina Simone, Miles Davis, John Coltrane, Chick Corea, Bobby McFerrin czy Norah Jones. To wyjątkowe wyróżnienie i zaszczyt.

 

W marcu Artystka odwiedzi dziesięć miast polskich, koncerty będą trwać od 17 do 31 Marca.

 

Wokalistka po raz trzeci z rzędu wybrana Pierwszą Damą Jazzu w Polsce zaprezentuje zupełnie nowe oblicze. Nie tylko dla fanów Jazzu ! Zaskoczy nas autorskimi kompozycjami, w których słychać wpływy bossa novy, samby, rytmów afrykańskich, jazzu, a nawet jazzrocka !

Na koncerty zostali specjalnie zaproszeni zagraniczni goście, którzy brali udział w nagraniach albumu; m.in. David Dorużka oraz Munyungo Jackson (znany m.in. ze współpracy z Milesem Davisem czy Steviem Wonderem)

 

Występy będą świetną okazją do zapoznania się z nowymi utworami, które zarejestrowano w Warszawie oraz w Los Angeles. Repertuar “ Looking Walking Being” jest wszechstronny stylistycznie, na publiczność czeka wiele muzycznych niespodzianek. Podczas występów wokalistce będzie towarzyszyć międzynarodowy zespół muzyków jazzowych; Michał Tokaj (fortepian), David Dorużka (gitara), Michał Barański (kontrabas), Łukasz Żyta (perkusja) oraz Munyungo Jackson (perc)

Repertuar koncertów stanowić będą utwory z nowej płyty, a także utwory z bestsellerowego albumu „Picking Up the Pieces”. Teksty piosenek są dziełem Agi Zaryan i współczesnej poetki amerykańskiej Denise Levertov.

 

KALENDARZ KONCERTOWY

 

17.03 DĄBROWA GÓRNICZA - PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIE

18.03 KRAKÓW - KINO KIJÓW.CENTRUM

19.03 BIAŁYSTOK - BIAŁOSTOCKI OŚRODEK KULTURY

20.03 POZNAŃ - CENTRUM KONGRESOWE UNIWERYSTETU MEDYCZNEGO

23.03 WARSZAWA - KLUB PALLADIUM

26.03 BIELSKO BIAŁA - BIELSKIE CENTRUM KULTURY

27.03 SOPOT - KLUB PICK&ROLL

29.03 SZCZECIN - TEATR POLSKI

30.03 WROCŁAW - CENTRUM SZTUKI IMPART

31.03 ŁÓDŹ - KLUB WYTWÓRNIA

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta nagrywana była w studio w Warszawie i w Los Angeles. Tłoczona w Polsce w Takcie. Ładna i obfita poligrafia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sopocie 95zł - przedsprzedaż i 110zł w dniu koncertu. Myślę, że i tak warto :)

Słucham tej płyty już 7-8 raz i ciągle mnie zaskakuje.

Bardzo lubię także płytę AZ "Piękno Umiera".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Violet, czy bas jest tak samo "przewalony" jak w naprawdę świetnej "Picking Up The Pieces"? A podobno realizatorzy i tak go tam trochę utemperowali, bo był jeszcze większy :-)

Pozdrawiam Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stempur, 12 Mar 2010, 00:10

 

Moim zdaniem płyta nagrana jest bardzo dobrze - audiofilsko nawet. Inżynierowie dźwięku świetnie ją zrealizowali, choć zdaje się, że Rudy Van Gelder nie brał udziału w produkcji ;)

Sygnatura Blue Note zobowiązuje szczególnie do porządnego dźwięku, a ten wydaje się być na płycie doskonały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga Zaryan

niedziela, 21 marca 2010 20:05

Promocja nowej płyty jednej z najciekawszych wokalistek młodej generacji, płyty nagranej dla legendarnej wytwórni płytowej "Blue Note" i zatytułowanej "Aga Zaryan - Looking, Walking, Being". Transmisja ze studia im. A. Osieckiej - program III PR

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF???

"Osoby, które zarezerwowały miejsce w Studiu, proszone będą o okazanie książeczki z opłatami abonamentu RTV."

 

Co jest???

Ja nie mam odbiornika, a mam bardzo realną opcję dostania zaproszenia. I co? Nie wejdę?

Oni chyba nie lali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam płytę od wczoraj i jestem po dwóch odsłuchach.Jakie wrażenia?Dobra płyta,dobrze nagrana.Niemniej brakuje mi takich wyrazistych tematów,melodii które zapadają w pamięć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>wojciech iwaszczukiewicz, 20 Mar 2010, 11:30

Słuchając przed chwilą koncertu w radiu mimo nieciekawej realizacji i tradycyjnego przydźwięku które to oba czynniki chciałem odsunąć na bok, sam materiał muzyczny po prostu nie zachwycił mnie.

Powiem kiedyś te wyraziste tematy to się nazywało szlagiery które nuciło się pod nosem. Dziś konwencja rodem z U2 dużo się w nagraniu dzieje ale za cholerę nie idzie coś zanucić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wokalistka dobra do wydania jednej płyty.

Powtarzalność stylu jest powszechnym mankamentem lansowanych gwiazd.

Można posłuchać premierowego krążka ,poczekac na następny ,i....na tym zakończyć.

Kurczowe trzymanie się stylu ,aranży, zespołu instrumentalnego zabija świeżość pierwszego objawienia,

Tak stało się z Dianą K, i innymi "maszynkami" wytwórni płytowych.

 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Aga Zaryan (aka Agnieszka Skrzypek) to zdolna i ciągle rozwijająca się wokalistka/kompozytorka/autorka. Ma umiejętność łatwego doboru repertuaru oraz muzyków do swoich pomysłów muzycznych. Posiada także olbrzymią empatię i cechę wielkich - ciągłego uczenia się i brak ograniczeń mentalnych w tworzeniu nowego materiału - sądzę, że jej nowa płyta dla BN jest tego najlepszym przykładem. Byłem kilka razy na koncertach AZ i artystka ta zawsze oferowała wrażenia na najwyższym poziomie. Cieszę się, że ciągle jest (twórczo) z Michałem Tokajem, który reprezentuje jeden z najwyższych światowych poziomów jazzowej umiejętności gry na fortepianie oraz niesamowitą łatwość komponowania i aranżacji. Nie uważam, aby na omawianej płycie brakowało "chwytliwych" melodii - myślę, że jest wręcz odwrotnie. To jest bardzo dobra płyta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta dobra ,ale w tym samy "sosie".Poza tym ,nie można wokalistce niczego zarzucić.Poziom wykonawczy na dobrym a może i b. dobrym pułapie.Tylko to uczucie ....że "to już znamy".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak patrzę i patrzę na oficjalną stronę Blue Note, a tam żadnej wzmianki na temat Agi Zaryan oraz jej najnowszej płyty. została więc ona wydana przez Bleu Note czy nie ? A może teraz Blue Note stało się po prostu znaczkiem do wynajęcia, wabikiem na słuchacza ? Wszyscy trąbią o tej premierze pod szyldem Blue Note a mi coś tu jednak nie gra... A może to takie "Blue Note" na Polskę, tylko że chyba nie ma czegoś takiego jak Blue Note Polska ? Dziwna sprawa... Chyba maczali w tym palce spece od marketingu EMI...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalogu jej nie ma:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

arzachel, 23 Mar 2010, 21:49

 

 

 

> Wszyscy trąbią o tej premierze

>pod szyldem Blue Note a mi coś tu jednak nie gra... A może to takie "Blue Note" na Polskę, tylko że

>chyba nie ma czegoś takiego jak Blue Note Polska ? Dziwna sprawa... Chyba maczali w tym palce spece

>od marketingu EMI...

 

Słusznie kombinujesz.Płyta pod szyldem BN została wydana tylko w Polsce.Trwają rozmowy na temat dystrybucji poza granicami Polski, ale w tym wypadku jest już trudniej.Tak śpiewających dam jest w USA na kopy i nkt tam nie będzie rozczulał się nad Agą Zet.Podobnie rzecz miała się w przypadku Jopkowej i jej sesji z Patem.W Polsce sensacja na Świecie-cóż ktoś to dostrzegł?

 

Pozdrawiam

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->conri, 21 Mar 2010, 23:01

 

>Płyta dobra ,ale w tym samy "sosie".Poza tym ,nie można wokalistce niczego zarzucić.Poziom

>wykonawczy na dobrym a może i b. dobrym pułapie.Tylko to uczucie ....że "to już znamy".

 

Jestem zupełnie odmiennego zdania chyba, że sosem nazywasz koloraturę głosową i sygnaturalną ornamenturę, którą mają wszyscy wielcy wokaliści, którzy wypracowali swój styl. Masz rację co do Krallowej - muzyczna maszynka ale nie Aga Zaryan tu są emocje, których nie wytrzyma żaden układ scalony music machin.

Płyty nie zdążyłem przesłuchać, ale byłem wczoraj na koncercie w Palladium i jestem pod wrażeniem rozwoju Pani Agi, zwłaszcza scatu, który opanowała do perfekcji. Scatuje tak samo naturalnie jak Elling, a onomatopeje w jej wykonaniu wprawiają w zachwyt. Każda płyta Agi jest inna, na każdej pokazuje swoje różne fascynacje muzyczne, interpretacje są ale nie są to tylko kopie wszystkie są prezentowane w sobie właściwy sposób .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla jednych Aga Zaryan to gwiazda formatu światowego, dla innych nie za bardzo światowego, to posłuchajmy tego samego utworu w wykonaniu Zaryan i innej wokalistki, która na tym forum jest niezbyt znana.

 

Aga Zaryan:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Rene Marie:

 

Co sądzicie o tych dwóch interpretacjach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Rene Marie jest dość dobrze znana na forum AS. Nie ma co porównywać tych obu wokalistek, choć trzeba przyznać, że angielszczyzna Agi odbiega na niekorzyść w odniesieniu do Rene, ale inne przedmioty jak głos, barwa i interpretacja są dla mnie już bardzo subiektywne i nieporównywalne. Po prostu :)

I Aga, i Rene to Wielkie Artystki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.