Jump to content
IGNORED

KLICZKO vs SOSNOWSKI


Frank

Recommended Posts

  • Moderatorzy

No cóż - waga ciężka, chwila nieuwagi, jeden cios i faworyt może pokazać numer buta, więc bookies dają 11 za zwycięstwo Sosnowskiego. W końcu Rahman zafundował KO Lewis'owi. A Kliczko chyba zaczyna myśleć o emeryturze skoro dobiera sobie takich przeciwników.

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście Kliczko może zostać skarcony za lekceważenie przeciwnika,tylko to może trzeba by napisać literami o wielkości 1 metra(nie zmieszczą sie dlatego napisałem normalnie)poza tym o przypadkach mówie zawsze tak:Bywają przypadki,że garbus garbusa położył na łopatki...w rowie melioracyjnym.Dotyczy to jednego ciosu.

Link to comment
Share on other sites

Przypadkowo widziałem walkę Sosnowskiego (z Vidozem chyba). Facet mnie pozytywnie zaskoczył bo sprawiał wrażenie że myśli co niestety u bokserów w tej wadze nie jest częste. Ładny, sprytny boks, niezłe uniki, zmiana taktyki w zależności od tego co robił przeciwnik który wobec tego wszystkiego był dość bezradny. Ale mimo przewagi Dragon nie potrafił gościa trafić jednocześnie i celnie i mocno co przed walką z Kliczką dobrze mu nie wróży. Jeżeli nawet ktoś padnie od jednego przypadkowego ciosu to prędzej będzie to Sosnowski.

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.