Jump to content
IGNORED

Polucjanci ( Poluzjanci ) czyli Kuba Badach i spółka

BartBE

Recommended Posts

Witam...

Z góry przepraszam za małe SPAMowanie ale może to kogoś zainteresuje.

Osoby zainteresowane pierwszym wydawnictwem Polucjantów pt "Tak po prostu" ( płyta niedostępna nigdzie ) mogą dopisać się do listy chętnych na dotłoczenie kolejnej partii płyt i zamówić dowolna liczbę egzemplarzy.

Więcej szczegółów tutaj:

www.poluzjanci.fora.pl/w-mojej-glowie-kosmos,1/dotloczenie-tak-po-prostu-vol-2,954.html

A tak przy okazji, posłuchajcie kilku kawałków tej formacji. Świetnie zaaranżowane i niebanalnie zagrane.

Do tego ogromna ilość pozytywnej energii w tej muzyce.

Kuba Badach sam w sobie to osobowość sceniczna z ciekawym głosem. Zaśpiewał kilka bardzo ciekawych duetów ( m.in. Kayah, Kasia Szarmach ).

Absolwentom Katowic mówię zdecydowane NIE!

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Z tego co się zorientowałem czytając "tu i tam" oni nie grają tras koncertowych. Występują niezbyt często a informacji o najbliższych koncertach można zasięgnąć na ich myspace.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

parmenides, 25 Mar 2010, 19:04

>robiłem zdjęcia do tej płyty:

Gratulacje - zdjęcia pierwsza klasa.

Przyznam na marginesie, że w ostatnich kilkunastu miesiącach, kilkukrotnie wykorzystałem te płytki jako imieninowe prezenty - dla osób, które pamiętają muzykę Andrzeja, moim zdaniem strzał w dziesiętkę.

Nie znoszę, po prostu nie znoszę soulu, funky czy podobnych klimatów kręcących się wokół Stevie Wondera, który jest, zdaje się, dla Badacha wzorem, nie trawię kompletnie Kayah itd. ale płyta w hołdzie Andrzejowi Zausze jest naprawdę ciekawa dla kompletnego obcokrajowca w tej krainie.

Zwłaszcza spodobał mi się "Siódmy rok".

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.