Jump to content
IGNORED

Najlepszy telefon do nagrania audio-video z koncertu

barni

Recommended Posts

Pytanie, jaki telefon uzyc do zgrania sobie na pamiatke fragmetow koncertow.

Zalezy mi na dajacym sie obejrzec video i jak najczystszym audio. Oczywiscie jak na telefon ;)

Idealem byloby cos o jakosci

Mistrzostwo swiata dla mnie ze dzwiek spod sceny wyszedl takiej jakosci, na 95% telefonow wychodzi jeden gigantyczny przester. Autorki pytalem, filmik z aparatu jej kolezanki, niestety nie wie jakiego ;(

Panowie - na koncert chodzicie z profesjonalnymi rejestratorami oraz lustrzankami i bawicie sie oczywiście z tym wszystkim wiszacym na szyi :) Oczywiscie uwage ochroniarzy na bramce odciagacie swoja naga kobieta ;)

Wyluzujcie czasami z tym nadeciem.

Pytam sie zupelnie serio.

Ale watek. Szukaj czegos co nagrywa w mozliwie duzej rozdzielczosci z jak najwieksza iloscia klatek. 640x480 i 30fps to juz standard praktycznie. Sa juz chyba fony nagrywajace w HD tyle ze te HD to takie o kant D... Fajna jest tez opcja nagrywania w 16/9. Np SE Aino. A przester w dzwieku chyba zawsze bedzie.

?👈

Tylko mnie nie wysmiejcie, ale mysle, ze ten telefon jest OK. Do niedawna byl bardzo popularny w Polsce.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

A nie taki? Z 1989r

Hidden Content

Hidden Content

?👈

@barni

Widziałem film z Samsung Omnia HD ... rozdzielczość 1280x720 ... video jakościowo było rewelacyjne (ale filmowane było w dzień ... nie wiem jak to będzie wyglądać w ciemnym pomieszczeniu/w nocy).

A dźwięk ? ... akurat nie mogę ocenić po tym materiale.

To bardzo ciekawy pomysł. Ale nagranie nagraniem jednak ważne jest odpowienie dobranie okablowania do odtwarzania takiego koncertu. Chodzi o to, żeby uzyskać odpowiednio dużą scenę no i poprawne rozmieszczenie muzyków w przestrzeni soniczej. Jeżeli źle dobierzesz okablowanie to nic z tego nie będzie. Płaski nijaki dzwięk. Bym zapomniał. Powinna być jeszcze odpowiednio dobrana sieciówka. Żadne tam tania budżetówka tylko porządny markowy kabel. Na forum znajdziesz wiele cennych porad. A wówczas jak sobie usiądziesz przed swoim ołtarzykiem w domu to prawie nirwana.

samsung pixon 12 - na dzień dzisiejszy chyba najlepiej nagrywa filmy z wszystkich komoorek, choć se satio też niczego sobie

Hidden Content

a tak w ogóle, odnośnie treści niektórych poprzednich - jajcarskich - wypowiedzi, zgadzam się z założycielem wątku i go rozumiem.

Hidden Content

Hidden Content

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.