Skocz do zawartości
IGNORED

ONKYO DX7555 CD vs DENON DCD710


kek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam od kilku tygodni odtwarzacza cd. Znalazłem właśnie ONKYO DX7555 CD , który nowy mogę kupic za niewielkie pieniądze.

Cena denona jest blisko 2 krotnie wyższa, więc onkyo wydaje się interesującą alternatywą dla DCD 710.

Posiadam wzmacniacz Denon 510ae i kolumny BR2. Co sądzicie o ewentualnym połączeniu Denona 510 i Onkyo DX7555?

Czy może lepiej dopłacic do denona 710ae.

Proszę o wasze opinie!

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem DCD-700 ( brzmieniowo identyczne do 700 ki ) i powiem był to mój najgorszy sonicznie cd-ek ( nawet najniższy Teac za 149 DM brzmiał lepiej )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz do wydania 1200-1500 zł [tak wnioskuję],to lepiej kup cd z drugiej ręki,w tej cenie znajdziesz żródło grające duużo lepiej od wyżej wymienionych cedeków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

marantz 8003 sacd ,calyx 24/192 dac+calyx power supply [wersja signature by GFmod], burson audio Ha-160[full GFmod], harmonix hs-101 GP ic,audiolot alf-2200 ,furutech 3ts762 35[g] i 25[g]x2 ,furutech 3ts20 35[g] i 25[g] x2 ,furutech fx alpha Ag coaxial ,grado rs2i ,sennheiser hd600,akg k701,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo kek,....brzmienie?szybkie,szczegolowe ze zwinnym szybkim basem,bardzo ladna przestrzenia i lokalizacja i...moze byc to dla Ciebie wazne albo nie ale ze zdecydowanym uderzeniem w podloge,twardym,poteznym ale nie meczacym.Odlaczana sekcja cyfrowa z pilota,mozna tez opoznic lub przyspieszyc zegar taktujacy oraz ma funkcje "sharp" i "slow" tez z pilota.I na koniec ciekawostka....ten kandydat zdobyl 95 pkt.wedlug pism niemieckich,a wiec hi-end pelna geba...I jego cena w M.Markt to 247 euro,a waga 8 kg solidnej roboty.Moja corka wymienila pare m-cy temu Denona 700 Ae na Onkyo.Denon jak to Denon tani,cieply w miare szczegolowy ulokowal ten i nastepny 710 ae w klasie szczytowej,ale daleko mu do Onkyo.Jesli Cie to interesuje pytaj prywatnie,a w miare mozliwosci odpowiem.Dobrego....Do kupienia jesli nie przeraza Ciebie nazwa....Onkyo...przeciez to taka nie audiofilska...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.