Skocz do zawartości
IGNORED

denon 1500,heco celan 701xt, coś brakuje w brzmieniu.


adamkosz

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku wszystkich Witam i serdecznie pozdrawiam i zwracam się z prośbą o pomoc.Posiadam denon pma 1500 ,cd marantz 6002 ,kolumny heco celan 701 xt,kabel audionova quarsus poszukuję interkonekta.Muzyki słucham różnej .Według mojej oceny w tej chwili dzwięk mam dosyć szczegółową górę pasma nawet chyba zbyt ostra. Średnica i wokale super ale chyba zbyt rozjaśnione,bas niski lecz brakuje mi w nim takiej mięsistości,może zbyt kontrolowany sam już nie wiem.Czy takie braki da się poprawić interkonektem.Czekam na wasze sugestie i pomoc.Muzykę jaką słucham np; DIRE STRAITS ,KATE MELUA,SARAH CONNOR,NIGHTWISH,SANDRA, POLSKI ROCK I POP,TROCHĘ POWAŻNEJ.pokój25m.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zestawienie Heco z Denon'em nie bardzo do siebie pasuje

Miałem kiedyś właśnie Denon'a 1500AE z Heco Celan 300 i odtwarzaczem Sony 20ES.

W tym zestawieniu w dźwięku nie było wypełnienia, podstawy. Wszystko było zbyt lekkie i jakieś nienaturalne w stosunku do mojego poprzedniego zestawu (Avance Epsilon 910mk2+Nad c350+ Sony).

 

Nie wiem czy doborem kabli można coś takim wypadku poprawić - u mnie zdecydowaną poprawę przyniosła zamiana Denon'a na Pirmare i21.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie winę tu ponoszą kolumny.Za taką kwotę nie spodziewaj się wypełnienia.Ja osobiście nigdy bym nie kupił takich kolumn.Te kolumienki komletnie nic nie prezentują.Denon np.w połączeniu z Dynaudio Audience 50 lub inny model tej marki dadzą Tobie wypełninie dzwięku o jakim myślisz. A dojdzie jeszcze szczgółowa góra pozbawiona ostrych sybilantów. Tanie podłogówki wcale nie oznaczają że będzie lepszy bas i pełniejszy dzwięk niż np.z markowych monitorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

Posłuchaj jeszcze paru złotych porad zwolenników Denona i w końcu albo sie powiesisz albo zmienisz wzmacniacz. Zapewniam Cię, że swoich celanów jeszce tak naprawde nie słyszałeś ... Jeśli się jednak upierasz na tego Denona bo ... np. ładny jest ... to na bank musisz zrobić zmiany, o których pisze kali i nie dlatego ze celany za słabe tylko dlatego, że ten Denon zagra normalnie jedynie z dobranym pod swoje cechy towarzystwem. Celan to jedna z lepszych konstrukcji tego typu i jej potencjał wydobędzie neutralny, analogowo grający sprzęt a nie komercyjny przeceniony do granic bólu i "wożący się" na znacznie lepszej konstrukcji (model 2000) wypust Denona ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za taką kwotę nie spodziewaj się wypełnienia.Ja osobiście

>nigdy bym nie kupił takich kolumn."

 

Za taką kwotę to chyba można już spodziewać się dobrze grającego sprzętu ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje musisz podjąć wybór czy wolisz zostawic sobie Celany czy Denona. Ja na twoim miejscu bym zmienil wzmaka bo Celany wedlug prasy fachowej to jedne z najlepszych kolumn w swojej klasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czubsi!!

 

Chyba cłkowicie Ciebie poniosło.Masz w/g opsu same sammoróbki.Chyba zapomniałeś jak powinien grać sprzęt.Srubokręt,lutownica i do pracy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% winę ponosi elektronika. Heco nie mają ostrej góry i na pewno nie brakuje im dołu. Osobiście stawiam na źródło marantza, potem wzmak. Kablami to nie nawojujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celany nie maja ostrej gory to wina sprzetu towarzyszacego. Kalima nie slyszales kolumn nie krytykuj. Dynaudio to swietne kolumny niemniej jednak nie kazdemu musza przypassc do gustu. Jesli natomiast chodzi o elektornike denona seria PM 1500, 2000 to uwierz w koncu, ze w tej cenie jest sporo sprzetow grajacych rownie dobrze. Nie jest to zaden szal. Owszem wygladem Denon przypada do gustu sporej liczbie osob ale to nie wszytko na denonie i dynaudio (bardzo udane zestawienie) swiat sie nie konczy. a Heco z serii Celan to bardzo dobre kolumny. Polecam rowniez zmiane wzmaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym całym natłoku myśli i zawirowań,też mi się wydaje że kolumny będą ok,ale co ze wzmacniaczem,jaki może jakieś propozycje do około 3tyś używany.Przyznam się że wcześniej to miałem na tanich kablach marketowych profigold szczegółowość była słabsza i mniej natarczywa góra pasma,przestrzeń trochę chaotyczna,ale za to bas taki jak lubię niski i mięsisty choć trochę jakby wymykał się z pod kontroli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

Kolega kali ma niestety od zawsze klapki na oczach bo przecież gdzieś trzeba umotywować (nawet przed samym sobą) spory bądź co bądź wydatek ... Ja w przeciwieństwie do w/w nie kłaniam się nazwom i mimo straty prawie połowy wartości po tym cudzie techniki (co z pozytkiem wydałem na dwie pary słuchawek ...)dziś słucham muzyki a nie Denona ! A tak na marginesie ... Twój cudny Denon to tak naprawdę dość stara konstrukcja i co gorsza chyba nieco niewłasna ... To w zasadzie był powód mojego ówczesnego zainteresowania nim . Miałem nadzieję połączyć fajny wygląd z przezroczystym sonicznie sprzętem no i ... niestety prawda z deko inna się okazała. Negujesz moje działania ???

OK ! Są ludzie którzy szukają i są ludzie którzy wpier ...ą to co im na tacy przyniosą bo wierzą tylko w swój portfel i zasadność soich nieomylnych (bo jakżeby inaczej) decyzji ... Moja rada : przestań tak usilnie się narkotyzować tym swoim Denonem bo zamiast doceniać jego faktyczne walory promujesz go we wszelakich wątkach i tylko na bocznicy chyba jeszce o tym nie czytałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie okaże się że trzeba zmienić albo wzmacniacz albo kolumny.

 

Jedno do drugiego nie pasuje i tyle - nie wiem czy warto się rozwodzić nad wyższością jednego lub drugiego.

U mnie Denon się nie sprawdził ale słuchałem tylko w jednym zestawieniu (właśnie z Heco) - co oczywiście nie oznacza że jest beznadziejny i że z niczym nie zagra.

 

Co do kolumn Heco z serii Celan to uważam te konstrukcje za dosyć udane, dobrze wykonane i dobrze grające - ale jak z każdym urządzeniem efekt końcowy jest uzależniony od konfiguracji.

A pisanie o tych głośnikach głupot bez posłuchania z kilkoma wzmacniaczami jest po prostu niepoważne i w niczym autorowi wątku nie pomoże.

 

Moja rada - zastanów się do którego z tych urządzeń się bardziej przywiązałeś lub które będzie Ci łatwiej sprzedać i poszukaj zamiennika o odpowiadającym tobie brzmieniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

Acha jeszce jedno ! Widzę kali, że w "o mnie" masz sentencję, iż lubisz dobrze zrealizowane płyty ... (kto ich nie lubi ?...) otóż właśnie ! Na Denonie tylko takich można w ogóle słuchać ! Ja wolę elektronikę, która odtworzy wszystko z właściwą energią - również te gorsze płyty i do tego w taki sposób, że mimo słyszalnych braków nadal jest przyje,ność z odsłuchu . Masz tak ??? Hmm lepiej nieodpowiadaj ... wolę mieć Cię za niepoprawnego fantastę- pasjonata niż za kłamcę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czubsi, 14 Mar 2010, 21:38

 

 

Tak lubię dobrze zrealizowane płyty.Powiem Ci tylko jedno że sporo się napociłem z dopasowaniem całego toru audio.Jednak się opłaciło.Nawet słabiej zrealizoane płyty da się słuchać.Wielu moich znajomych podobnie podchodziło do denona.Lecz po odsłuchach w moim domu zwerifikowali swoje opinie

o tym sprzęcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czubsi...ponosi Cię chłopie, ponosi. Denonki grają dobrze. Ich brzmienie jest ciekawe. Mają charyzmę ale trzeba posłuchać troszkę dłużej niż 10 minut bo na pierwszy rzut oka (ucha) wydają się przeciętne. Ostatnio słuchałem 2010 i nie byłem niby zachwycony. Było jakby "normalnie" a jednak do dziś pamiętam ten klimat. Dziwne :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

Rozumiem. Wierzę,(naprawdę !), że z Twoimi głośnikami to daje radę ! U siebie Denona testowałem z wieloma sprzetami i kolumnami. Najpierw odsunąłem na bok CD-ka bo totalnie odstawał nawet od znacznie tańszych konstrukcji. Sam wzmacniacz zagrał bardzo przyjemnie z Infinity Kappa 9 ale nieco brakowało transjentów. Niby wszystko było na swoim miejscu ale czuło sie niedosyt. Doskonale wiem, że ta konstrukcja ma potencjał jednak wybrałem sprzęt wyraźnie lepszy i bardziej bliski neutralności mimo, ze stary i zniszczony. Dlugo przekonywałem oczy ale w którymś momencie sam sobie odpowiedziałem czego oczekuję i wybór był jeden. Nie znaczy, że nie cenię PMA 2000 i jako były właściciel tego urządzenia uważam, że to solidny klocek ale stanowczo za drogi ! Gra w zasadzie tak jak sugeruje jego schemat i jasno widać gdzie są tego przyczyny. Wybrałem konstrukcję bardzo podobną jednak bez wad Denona (więc tak naprawdę mam coś bardzo podobnego pod dachem mimo, ze cały czas to piętnujesz ...) Koledzy, którzy do mnie przyjeżdżają nie mogą zrozumieć jak przy cichym odsłuchu można wydobyć tyle szczegółów przy takim zejściu basu. Od razu pojawia się wątpliwość co będzie gdy dodamy wzmocnienia i .... wtedy zaczyna się koncert na całego ! Nie ma mowy o jakimś wrzasku itp. Wszysytkie elementy skąłdowe tworzą harmoniczną cąłość z należną im dawką energii i to wszystko w masakrycznie niekorzystnych warunkach odsłuchowych. Denon nie miał szans u mnie zaistnieć. W większych salkach i lepszych warunkach było łatwiej ale cechy Denona zawsze wiodłu prym aż w końcu mnie zmęczył ... I tak moje marzenie odeszo w zapomnienie. Czy żałuję ? Pieniędzy nie bo mimo, ze na nich nie śpię to kupując Denona pożegnałem się z kwotą w momencie odbioru sprzętu ale żal, że w sumie nie wiedzieć dlaczego Denon PMA2000AE zatracił potencjał swoich poprzedników i mimo, ze bardziej efektowny to niestety mniej doskonały... Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>czubsi,

Nie wiem czy zauważyłeś, ale powtarzasz się. Twą opinię o Denonach znamy - jest zła, masz do takiej oceny pełne prawo. Ale inni mają prawo do wyrażenia innego stanowiska. Chyba im tego prawa nie odbierasz, co?

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

Mikel PMA 2000AE miałem prawie rok więc przestań się wychylać bo nie dość, że mnie nie znasz to w dodatku nic o mnie nie wiesz ... Gdybyć wydał takie pieniądze zrobiłbyś wszystko by uwierzyć, iż to trafny i zasadny wydatek - u mnie zwyciężył zdrowy rozsądekl i samokrytyka czego wielu tu brakuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Mikel PMA 2000AE miałem prawie rok więc przestań się wychylać bo nie dość, że mnie nie znasz to w dodatku nic o mnie nie wiesz ... Gdybyć wydał takie pieniądze zrobiłbyś wszystko by uwierzyć, iż to trafny i zasadny wydatek - u mnie zwyciężył zdrowy rozsądekl i samokrytyka czego wielu tu brakuje ...

 

Czy Ty jesteś opętany? Przestań :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

mikel

 

Do końca nie rozumiem ... chcesz mnie wkur...ć czy jak ? Obsypuję Cię oszczerstwami ? Nie stać Cię na merytorykę to się wycisz a nie obrażasz innych. Założyciel wątku chciał poznać przyczyny stanu rzeczy jakiego doświadczył i myślę, że je poznał - uważam, że na tym powinniśmy poprzestać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>doczytałem, że masz Dali Helicon ... skądinąd bardzo cenię te kolumny ...

 

Już nie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

No cóż czasy się zmnieniają a my wraz z nimi ... mi się udało w końcu nieco ustabilizować na poziomie znacznego zadowolenia z osiągniętych efektów. Helicony wspominam bardzo dobrze - dobre kolumny i warte swojej ceny - co nieczęste jest niestety na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czubsi, 15 Mar 2010, 08:45

 

>Mikel PMA 2000AE miałem prawie rok więc przestań się wychylać bo nie dość, że mnie nie znasz to w

>dodatku nic o mnie nie wiesz ... Gdybyć wydał takie pieniądze zrobiłbyś wszystko by uwierzyć, iż to

>trafny i zasadny wydatek - u mnie zwyciężył zdrowy rozsądekl i samokrytyka czego wielu tu brakuje

 

 

Właśnie miałeś prawie rok.Co ciekawe u mnie zagrał tak jak oczekiwałem po ponad roku "grubo".Teraz jest świetna góra bez ostrosci,oraz żadnego cyfrowego brzmienia,co jest domenom taniej elektroniki.A czy gra słabiej jak starsze denony ?.Nie sądzę.Czym więcej godzin gra tym bardziej przypomina starsze konstrukcje tej firmy.Fakt słabszym ogniwem tego zestawu jest Cd.Jednak dobrze zestawiony jest bardzo blisko umownego hi-endu.Oczywiście to są moje odczucia,poparte także opiniami znajomych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli,ktoś pisze ze heco celan sa ostre,to chyba nigdy ich nie sluchał!

Niech kolega mi powie jak ma zworki w kolumnach ustawione czy na +2 czy neutralne?

701 xt to wielkie kolumny,wiec sie pytam w jakim to metrazu gra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

u mnie graja celany 500 z denonem 1500ae (pma+dcd)

jest wszystko, co potrzeba - wypelnienie, glebia, szerokosc i szczegolowosc. faktycznie, kosztowalo to troche zabawy z okablowaniem ale efekt byl warty ( zajelo mi to poltora roku ). rzeczywiscie dzwiek bardzo rozni sie od tego, co bylo na poczatku, wiec polecam uzbroic sie w cierpliwosc. celany graja u mnie na +2(wysokie tony). dodam jeszcze, ze duza poprawe uzyskalem po podlaczeniu w bi-wiringu. teraz nawet nie probuje grac w konfiguracji singe wire.

prosze odniesc sie do mojego wpisu, jako porady dla zalozyciela watku - nikogo nie chce przekonywac co do walorow denona, badz heco. trzeba samemu to ocenic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D.wieczor....nie rezygnuj z tego zestawienia tylko pochwal sie na czym postawiles Denona?Wyjatkowo udana konstrukcja swietnie grajaca z tymi kolumnami jesli oczywiscie lubisz udezenie w podloge...tylko na czym stoi Twoj denon pytam sie jeszcze raz..jesli moge?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celowo nie pisalem, zeby nie narzucac mojego charakteru brzmienia - powoli "dostrajalem" system. az strach sie przyznac, ale sieciowe tez daly efekt;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 16

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.