Skocz do zawartości
IGNORED

Zamienie.


D4ncer

Rekomendowane odpowiedzi

Brakowalo mi takiego tematu, niestety sprzedam/zamienie to pojecie zbyt ogolne dla ludzi chetnych do tego typu transakcji. Fajnie by bylo gdyby temat sie rozwinal :-) Mysle ze mozna zamieszczac tu wszystko co dotyczy audio, od sprzetow, po stoliki, glowy pod sluchawki, i ustroje akustyczne.

 

Moze zaczne, chetnie zamienie Arcama Alpha 9 (wzmacniacz), Onkyo 9211, Conrad KD-269, AE NEO 1, Artech Blaupunkt CD i tuner na... czekam na propozycje :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elvis 512

Wiem i dlatego tak napisalem,bo nigdy sie na nic z audio nie zamienilem.

Sa tacy co sie zamienili i narzekaja,sa tacy co tez sie ciesza.

Cos jeszcze??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SA,

 

Ameryki nie odkryłeś. Znam przypadki, gdzie obie strony są zadowolone. A znam przypadek (ot choćby u mnie), że nie warto ufać, gdy ktoś chce "bezinteresownie pomóc". Tyczy się to zamiany jak i innych form "pomocy".

 

elvis

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELVIS 512

W pelni masz racje!!!

Tylko zauwaz ze dobrego grania na zabytkach i za niewielka kase to nie ma i koniec!!!

Chyba ze ktos lubi stary vintage i wmawia sobie ze zlapal Pana Boga za nogi wydajac niewiele.

A tak na serio to chcesz cos zamienic??-bo widze,ze wciaz jestes chory na dzwiek.

Ale i tak powinienes byc zadowolony....wiosna idzie.Bedac w twoim wieku to mialem zodiaka,fryderyka,

altusy i 2405s.Wszystko sprzedalem,nie zamienialem sie,bo byly inne potrzeby.......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SA,

 

Raczej nic nie zamierzam zamienić, no może poza CD.. A reszta to nie zabytki.. Przynajmniej w moim mniemaniu. Mam też zabytek, którego się nie pozbędę bo pięknie wygląda:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Powiem więcej. Dałem drewienko z obudowy do renowacji. 42 letni ideał technicznie i wizualnie, ale nie używam go. Wartość sentymentalna.

 

Pozdrawiam

elvis

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pieknie ~!!chwali sie jestes esteta-no i dobrze,tylko tego czegos nie rozumiem,bo Twoje wpisy

poprzednie przecza Twemu powyzszemu wpisowi-tu patrz

-watek 56748 wpis z 11.list.2009 godz 12:11,oraz

-watek 59347 wpis z 24.list.2009 godz 21:27,takze

w Twoim systemie sa jakosciowo elementy nie dorownujace denonowi 1450-wiec zrob cos z tym,

najlepiej zamien tego denona na krella[bedzie komplet,a i na pewno lepiej-tylko ta cena]

A kable sa,a jakie??bo ,ze sa w to nie watpie,inaczej by nie gralo.

Twoj sony vintage-masz sentyment rozumiem,ale jak nie gra to zle,bo kadziolki i od nich bym zaczal-

-watpie by byly dobre-takze widzisz inne punkty widzenia i zaczepienia mamy,no coz-takie zycie.

pozdrawiam SA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SA,

 

Pisząc o "watek 59347 wpis z 24.list.2009 godz 21:27" pisałem o tym jakie możliwości może mieć Krell 300iL w połączeniu z dobrym "towarzystwem", albo inaczej pasującym do niego. Nie słuchałem wtedy na Denonie (dziwne, przecież chronologia na to wskazuje) tylko na C.E.C. CD2100 stary o niebo lepszy (dla mnie) CD niż Denon. I razem grało to jak opisywałem. Natomiast nie był to mój CD i wrócił już do właściciela. Natomiast jeśli chodzi o drugi wpis "wybrałem ostatecznie dość przypadkowo modyfikowanego Denona 1450AR". Tak, to własnie było (przypadkowo i bez odwrotu /niestety - i tu przestroga, aby zawsze się w podobnej sytuacji zabezpieczyć/ w gwoli przypomnienia). Krell na szczęście wraz z tempo ciągną w górę tego Denona, ale już nie długo:)

 

elvis

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elvis

Tylko niech teraz Twoje zamiany[zakupy]niech nie beda przypadkowe,tylko musza byc przemyslane.

Co miales na mysli piszac ostatni post......juz niedlugo??

To co kupujesz accuphase cd-powiem CI za dobry-ech najgorzej to sie kogos radzic-prawda????

Ty przeciez o audio wiesz wszystko-wedlug mnie na dzisiejszy dzien.

ps.wymien kable,bo znow nie zagra!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil

Aaaaa,widze cie.Tu sie zadołowałeś!

Wiesz co znaczy słowo w naszej branży ZAMIENIE?

Znaczy nic innego jak:NIE MOGIE SPRZEDAĆ.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SA,

 

Ostatni post jest dość prosty w interpretacji. Mam już upatrzone źródełko i nie jest to na pewno Accu.. A denon, albo zostanie jako eksponat, albo trafi do kogoś innego, albo.. możliwości jest wiele. Nie bój się, przypadku tym razem już nie będzie i przypadkowej "pomocy".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SA,

 

A zapomniałem.. Zamieniać się nie zamierzam. Chciałem przed tym tylko ostrzec. Interpretować tekst napisany można na wiele sposobów. Powodzenia.

 

elvis

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELVIS

To juz nie wiem-to w zakupie denona,ktos CI przypadkowo pomagal??

Jak juz ten upatrzony cd zagosci na stale u Ciebie-to nie zapomnij daj znac co to za cudo i

jesli nawet z ktorejs reki to spisuj umowe,bo gdyby znow bylo cos nie tak-to do sadu goscia i juz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się Piotrze, od Ciebie już nie będę chciał rady, ani pomocy. A tajemnicy nie będę robił, że zbieram na 280kę. Umów nie trzeba spisywać między trzeźwo myślącymi ludźmi. Myślisz, że jak pisałem o ECI2, to mam go do tej pory? Odwiozłem i po sprawie (bo mi nie przypasował)-umowa była słowna i myślę, że wszyscy normalni tak robią tutaj przy używanym sprzęcie. Nikt nikogo się nie czepiał. Podobnie było z kablami fadela.. Klocków generalnie sporo miałem w domu zanim kupiłem Krell'a. Cieszę się, że można się dogadać jeszcze z co niektórymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz no kurde mam tez 280,ale niestety CI nie sprzedam,bo nie daj Boze by sie zwyczajnie

zepsula,i jestem w tarapatach,potem by bylo,ze duzo zaplaciles-a szuflada od nowosci to tak

glosno chodzi,ze o,ho,ho.Wszystko jest papiery,karton,instrukcja,nawet pilot w folii,data zakupu z

niewazna gwarancja-nie naprawiany-a jak gra-i jeszcze w dodatku czarny[tylko nie mow,ze srebrny lepszy

O nawet sie tez z Toba nie zamienie!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jak napisałem wcześniej. Od Ciebie to nawet za darmo bym go nie wziął. Już wystarczy, że raz mi "pomogłeś". Nie wiem w ogóle przyszło Ci do głowy, że będę coś od Ciebie chciał!? A że masz 280kę to akurat wiem i pamiętam. Sprzęt przyznam - masz zacny (nawet ten "drugi" bo pierwszego nie widziałem, a tym bardziej nie słyszałem), ale pomocny to Ty na pewno nie jesteś:) Sorki za szczerość, ale sprowokowałeś mnie.

 

Zbieram zabawki,

i zmykam

elvis

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj nie gadajmy o zacnosci sprzetu,tylko o tym,zebys sie nigdy nie zamienial,a moja pomoc-czy

ja wiem,czy jest CI czyjakolwiek pomoc jeszcze potrzebna-bo mowisz o prowokacji-to masz ja teraz.

Do audio wysokich lotow to trzeba dorosnac-a nie roztrzasac to ,ze tak pieknie oceniasz moja,,pomoc",

-a myslalem ze tkwi w Tobie charakter faceta o nicku Elvis naprawde,ale sie mylilem.Dorosnij ELVIS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.