Jump to content
IGNORED

obudowa do GDN 25/60/1 Ile litrów ?

jabbson

Recommended Posts

Czołem Forumowiczom. Pytam bo chce usłyszeć opinie na żywo. troche czytałem ale jak próbowałem to policzyć to za dużo wariantów i w końcu nie wiem. :)

Głośniki jak w temacie 25cm 60W z wymienioną membraną (stara sie posypała) na tekturową + pianka. Czyli najtaniej jak sie da :( Tak że to już jest. Działa i jest OK.

jeszcze średnice jakąś wstawię i syczki, ale nie to jest przedmiotem moich problemów.

Słyszałem że o gabarytach obudowy decyduje głośnik nskotonowy.

NO i pytanie do kogoś z praktyką: do jakiej obudowy to wstawić żeby było dobrze (ile litrów, basref./zamknięta ? , podłoga/półka? ) Może zerżnąć z tych, no.. MIDDLETON-ów ?? Kto zna ich parametry ??

Chciałbym skonfrontować opinie i wrażęnia kogoś kto to zrobił i słuchał z tym co wychodzi z wyliczeń, czyli od praktyków :) ja nie próbowałem jeszcze.. ale mój czas nadejdzie jak będe miał kase na próbowanie.

Acha. muzyki słucham każdej, więc to nie mają być jakieś do techno tylko (łup łup z głośnikami pod sufitem..buee) czy tylko do klasycznej. A i pytanie czy w klasycznej muzyce jest jakiś bas ? musi być!! przecie bembny, kontrabasy i puzony!! :))

czyli co ?, zamknięta? - łatwiejsza i trudniej popełnić błąd lub co inne zchrzanić. ile litrów ?

ALE ja nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak to wyjdzie, dlatego prosze szanownych forumowiczów o wskazówki.

ps. zajmuje pokój w bloku 4x5m z meblami i zasłonkami w oknach (ale to inny temat). DZIĘKI WSZYSTKIM CO MAJĄ TAK JAK JA :))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.