Skocz do zawartości
IGNORED

Na allegro ceny z kosmosu


Mirekjon.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem sprzedających na allegro odtwarzacz cd Pioneer PD-S 06.Akurat śledzę ten model,którego do tej pory nie nabyłem, bo zawsze cena była za wysoka w stosunku do ceny nowego z 1998.A wówczas kosztował jak pamiętam w sklepach ok 2200,OO. Ceny na allegro 2-3 lata temu oscylowały w granicach 900-1100 co stanowiło prawie 50% wartości nowego ze sklepu.Ostatecznie jak ktoś był napalony na ten model to mógł ostatecznie tyle kasy wyłożyć.No ale aktualnie jak widzę cenę na allegro 1600,00 to pytam się czy osoba wystawiająca ma nadzieję,że trafi się jakiś napalony frajer który taką kasę wyłoży za model prawie 12 letni? Tj tylko 600 zł mniej od nówki z 1998 r? Czyli lat użytkowania odtwarzacza przybywa laser i inne bebechy w środku są bardziej wyeksploatowane a cena wzrasta? Przypominam 2-3lata temu cena 900-1100 a dzisiaj 1600,00. Ten odtwarzacz nabiera wartości jak jakiś antyk.Rozumiem jak by jeszcze był dokonany tuning i odtwarzacz grał by o klasę wyżej od fabrycznego ale nie ma mowy o tym w opisach.No bez przesady.Osoby wystawiające sprzęt muszą być świadome,że środowisko audiofilskie ma rozeznanie co ile może być warte.No chyba,że ktoś dla zabawy będzie wystawiał sprzęt całymi tygodniami i miesiącami z nadzieją,że jakiś napaleniec się trafi bo choruje na ten model.Niedawno na EBAY.UK PD-S06 został wylicytowany za 160f ale gość poza wyspy nie chciał wysyłać.To była cena normalna a nie z kosmosu jak na allegro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że parę osób wystawi za taką cene i znajdą się kupcy, bo nagle ta cena stanie się ceną rynkową, coś takiego stało się z cenami Audiostaticów, model ES-100 kosztował w granicach 400 euro, ale jakiś pajacyk wystawił je za 900 euro i teraz ceny skoczyły o jakieś 110% w górę i są klienci (!).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Niektórym szajba odbija :) Taki Musical Fidelity A5.5 w top hfi na gwarancji 4999 zł a na allegro używka A5 za 4400 zł. To się nazywa cenić swój sprzęt :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię czytać opisy na Allegro.

 

Weźmy np. byle jaki np. amplituner, byle był srebrny i już mamy Vintage.

Masz stare radio, deck, cokolwiek (nawet jak to złom), wystaw na Allegro i już możesz się chwalić mam Vintage, ba za tydzień będzie 5 aukcji, ludzie powyciągają z piwnicy, ba może od razu będzie to produkt audiofilski.

Jeśli w czasie zakupu była to solidna budżetówka - to teraz jest Hi-End. Wina nawet tak na wartości nie zyskuje, pomijam iż 30 letni bałagan marki "wino" nadal jest bałaganem.

Na jakimś forum była dyskusja, że polski sprzęt, głównie kolumny w wersji eksportowej to były "cud miód malina" i teraz wszystkie altusy, tonsile, mildtony na Allegro to wyłącznie wersje eksportowe.

A wystarczy użyć google, żeby zobaczyć iż ten model nigdy nie był eksportowany, a jeśli coś było to pod inną nazwą (zachodniego pośrednika).

I mógłbym tak 5 stron maczkiem.

No ale jak popatrzę na słupki poparcia dla jaśnie rządzących to już mnie nie dziwi, że jest tylu, jak mawiają amerykanie "mądrych inaczej".

A czasem wystarczy kwadrans, google, a jak już się zna obcy język to już bajka. I po kwadransie wiemy iż to cudeńko to chłam nieprzeciętny, nawet jako nówka nie miało wzięcia.

Ale trzeba pomyśleć....

A opisy na Allegro, Mickiewicz, Słowacki wyłapaliby samobója.

Ale reasumując mnie takie aukcje bawią, myślę używam google, spikam i póki co nie kupiłem jeszcze 30 szrotu z niemieckiego śmietnika, ops wystawki ;P.

 

P.S. Ostatnio widziałem świetne stoliki audiofilskie retro (dawny Swarzędz) Wystarczy dać do regeneracji - bo ślady po słoikach z ogórkami są i za łącznie 3000 zł. mamy audiofilską szafkę - ale proszę mnie nie pytać ile ją trzeba po regeneracji wygrzewać - nie wiem ;P

Spokojnej nocki wszystkim i dużo zabawy z czytania Allegro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie związane z tematyka -ale ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lesio, 17 Mar 2010, 22:54

 

> .... Nie ma co drążyć tematu.

 

Może i nie ma, ale Allegro, to wylęgarnia frajerów. Obserwuję, jak miernoty naciągają i parę razy nieźle przepłaciłem, tylko dlatego, że nie słuchałem głosu rozsądku.

Allegro to megachciwość.

Nie zabraknie tam cwaniaków przez następne 20 000 dni i lat.

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem coś kupię, z różnych powodów. Czasem wiem, że przepłacam, ale jeśli mi się coś podoba to nie widzę problemu.

Moje pieniądze, moja sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówicie cwaniaków i wogóle, nie żebym sam zawyżał ceny przy sprzedaży ale zapewne każdy z was chciałby zarobić jak najwięcej na tym co sprzedaje, wiec trzeba jakoś produkt promować, reklama dźwignią handlu, a że dużo jest ciemnej masy która kupuje wsio z dopiskiem "rodzynek" , Hi-End lub "unikat" to inna sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedna pozytywna strona allegro.pl

gdyby nie to właśnie allegro i ci wszyscy jak to się tutaj pisze handlarze, frajerzy itd.

prawdopodobnie nikt z Nas nie miał by szansy zakupu sprzętu, który kilka dekad temu był tym najwyższym

Bo kto z Nas wybiera się na zachód w poszukiwaniu sprzętu?

 

Pozdrawiam i więcej rozsądku przy zbyt pochopnym wysnuwaniu opinii życzę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie mentalność Polaka: krzyczy, że bieda, że do garnka nie ma co włożyć, ale jak się na coś napali, a szczególnie wie, że inni będą zazdrościć, to wtedy cena nie wchodzi w grę...."zastaw się a postaw się...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa z bałaganem nazewnictwa na Allegro.

 

Dane z przed chwili:

* Kolumny podstawkowe (861)

* Kolumny podłogowe (1956)

* Pozostałe (177)

 

Gdzie 1/3 z tych podłogowych to podstawkowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co tyle krzyku? Ktoś każe kupować na allegro? Przypala żelazem żeby od niego kupić? Wszędzie są idioci ale nie ma sensu o tym tak trąbić. Zasady allegro są wszystkim dobrze znane. Ktoś tyle sobie może wycenić sprzęt bo jest jego własnością, jeśli znajdzie chętnego to dobrze, jeśli nie to opuści z ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prog70

(Konto usunięte)

Zgadzam się z Dario77. Jest wolny rynek. Jeśli komuś odpowiada taka forma i stać kogoś na takie ceny to czy od razu trzeba robić z tego aferę? Ciekawe, że najczęściej biadolą ci, którzy akurat nie muszą się zbytnio liczyć z kasą. Najpierw kupują to "badziewie" a potem mają pretensje, że ceny z kosmosu. Prawo podaży i popytu to jedna z najtwardszych zasad ekonomii. Czas to zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o zamknięcie Allegro, czy jakieś inne sądy kapturowe.

Chodzi o rzetelność kupiecką. Dla wielu to słowo to jest obce.

Każdy niech wystawia co chce i za ile chce - nic nikomu do tego.

Chcesz kup, nie chcesz nie kupuj.

Ale nie każdy jest guru w danej branży, cześć ludzi wierzy w słowo pisane, część jest naiwna.

Chodzi wyłącznie o to żeby opisy były uczciwe i jeżeli sprzedający oferuje kiepski klocek budżetowy żeby nie było bzdur typu Hi-End. Jeśli sprzedaje klocek prawie najniższy z danej serii, żeby nie pisał iż to najwyższy model. Czyli żeby świadomie nie oszukiwał ew. kupującego.

Chyba Kolegom, nawet handlującym na Allegro uczciwość nie przeszkadza ?

Wiem, że to nie modne, ale skoro tyle osób zbiera stare "sprzęta" to może warto się pochylić nad starymi zasadami ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedzieć czy ceny są z kosmosu lub czy używanie ustalonych epitetów w nadmiarze pomaga. Tak z ciekawości obserwuję jeden wzmacniacz z kompletem epitetów w stylu HIGH-SPEED ! UNIKAT ! RODZYNEK !

Cena za wzmacniacz wynosii 450 zł bez 10 groszy. Może nie byłoby w tym nic dziwnego ale ten wzmacnaicz stoi tam od stycznia 2009 roku!!! aukcja się kończy, a towar dalej wraca. Niedługo będzie półtorej roku jak go obserwuję. A może stoi dłużej? Cena nawet nie drgnie o grosz.

Należy podziwiać upór sprzedawcy i zasobność portfela bo opłaty chyba już kilkakrotnie przekroczyły cenę wzmacniacza. A on dalej wystawia. HIGH-SPEED ! UNIKAT ! RODZYNEK !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma dogadane z Allegro i nie płaci takich opłat jak sporadyczny użytkownik w momencie wystawiania swojej dorocznej aukcji ze starymi kapciami babci i balonem z którego uleciało powietrze.

 

Wnoszą opłaty miesięczne i w tych ramach wystawiają ile chcą i za ile chcą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek777, 18 Mar 2010, 11:09

 

>Ale nie każdy jest guru w danej branży, cześć ludzi wierzy w słowo pisane, część jest naiwna.

 

Częśc regularnie czyta lub tylko szuka danych na audiostereo.pl

gdzie ci sami handlarze (lub ich znajomi naganiacze i klakierzy) z powodzeniem od lat uskuteczniają akcje marketingowe, promujące coraz to "nowy" szrot i coraz to "nowe" legendarne marki czy chociażby pojedyncze modele posiadane akurat na zbyciu czy w szafie przez jednego guru czy innego, który standardowo po trzech miesiącach piania na forum z zachwytu nad tym czy innym klockiem, nagle ni z gruszki i z pietruszki wystawia go na sprzedaż (z cena wywoławczą o 50% wyższą od ceny zakupu i całą kolekcją linków do forum, gdzie naiwne leszcze mogą sobie poczytac "recenzje" i "opinie"). Już gdzieś tam w jakimś wątku pisałem, że za chwilę "legendarnymi" i "kultowymi" zostaną okrzyknięte Kenwood i Technics (jak dotąd przez wszystkich opluwane i szerokim lukiem omijane) bo wszystko inne już było, ludzie się tego nażarli, ceny wracają powoli do normy, a i źródełka zaopatrzenia (niemieckie wysypiska śmieci) już dawno wyschły, więc trzeba coś "nowego" wylansowac, a że niewiele już zostało legend do "odkrycia" to gdzieniegdzie można trafic na prowadzone właśnie przymiarki do wspomnianego Kenwooda, a nawet Technicsa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wzmacniacz Myryad MI 120 za 35% ceny (jak nowy) i nikt się nie napalił na naprawdę audiofilski wzmak z charakterem (+ piękne wzornictwo, anglik nie chińczyk), więc nie wiem na co liczą z takimi cenami na allegro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla

Takie akcje to zauważyłem nie mając tu jeszcze konta, jak google mi wyrzuciło to forum. Dlatego jak szukam informacji to weryfikuję je na niemieckich i angielskich portalach.

Ale jestem litościwy nie podam loginów tutejszych naganiaczy, ale wystarczy prześledzić pod tym kątem dowolnych parę wątków - nie da się nie zauważyć kto ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 87-92 Technics wykonywal niezłe klocki..potem przyszly czasy maksymalnej tandety z plajstiku..stąd dzis mamy HI-END:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie drogo, używane drogo, nie idzie dogodzić zawsze można kupić chińskie MP3 za 99 zł i sprawe rozwiązać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pieniądze nie grają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak,,idea byla dobra i poczatkowo tego rodzaju portale jak ebay czy allegro spelnialy swoja role

ale coz samo zycie...owszem trafiaja sie uczciwi ktorzy to jednak gina w masie nieuczciwosci,a honor i kupiectwo?slyszalem o tym od dziadkow,ze ponoc cos takiego bylo w Polsce...czego mamy wymagac od sprzedajacych na owych portalach?? to utopia.Jesli na samej "gorze" mowi sie do lowcy pieniedzy - bo przeciez to nie politycy,a dyplomaci z pewnoscia tez nie - wynies sie,mamy cie juz dosyc, a taki krzyczy zeby go wybrac na druga kadencje to on dopiero pokaze...co? nie wiem...geby to maja takie jakby ich granatem od pluga oderwali...banda,gowniarze,prymitywy itd.plujesz mu w twarz,a on mowi....Disiejsza rzeczywistosc to zrobic kase przez noc...najlepiej miliony bo regularne pare zlotych...to sie nie oplaca.I wiecie co w tym jest tragiczne?nie ta banda na gorze nie portale typu j/w nie sprzedajacy tylko my!my,ze dajemy sie ciagle nabijac,ze mamy taka romantyczna dusze i szybko...niestety zapominamy.To my przyzwalamy na tego rodzaju rozboje wybierajac tych na gorze i kupujac hi-end? ze zlomowisk zachodnich lub po pare euro z pchlich targowisk to my przyzwalamy zeby sklepy hi.end z nas zdzieraly...to my!!!!!jestesmy temu winni i tylko do siebie powinnismy miec pretensje (polecam film o Dyzmie,akualny do dzisiaj)a wystarczy jak ktos zauwazyl wstukac nazwe w google i spojrzec na ceny,opinie itd.Jesli jeden z najlepszych kabli

sieciowych na ktorym pare lat temu testowano wtyki kosztuje tylko 15 euro mb,a nasz sklep probuje to sprzedac za bajonske sumy...to o co chodzi?Radze wszystkim dobrze poszperac w internecie,a znajdziecie tam niebywale okazje( nie z Chin!!!)z tego czego szukacie i to z wysylka do Polski.

Jest kryzys i nawet hi-end to odczuwa,ale nasi sklepowi trzymaja sztywno ceny i tak juz zawyzone i to mocno ponad cene zalecana przez producenta wmawiajac nam,ze nie moga opuscic bo i tak juz opuscili...chyba zaslone milczenia.A wiec zacznijmy od siebie i uczciwy laczcie sie...bo i ten portal to sporo glupch cwaniaczkow wiedzacych wiecej od samych producentow...I to byloby na tyle....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro trochę lipa ze sprzętem z 2 ręki tymczasem na ebayu zdarzają się niesamowite okazje. Osobiście potwierdzam bo własnie zakończyłem poszukiwania niedrogiego wzmacniacza do dynek :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.