Skocz do zawartości
IGNORED

najlepsze nagrywarki komputerowe do audio?


futu

Rekomendowane odpowiedzi

Matko Przenajświętsza!!!! Zowu kable? Ferryty, osobny zasilacz . A już myślałem że z zasilaniem koniec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co pod pradem jest uzaleznione w mniejszym lub wiekszym stopniu od jakości tego prądu w sposób bezpośredni i pośredni od jakości przesyłu tegoż prundu. Przeciez to jasne rzeczowe konkretne konstruktywne oczywiste hypkie nie miałkie i audilubne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilskie sieciówki do nagrywarki pewnie można sobie darować, jednak Gary Koh z Genesis Loudspeakers w broszurce "The Ultimate Disc Project", wytwórni FIM zaleca użycie platformy antywibracyjnej i podłączenie nagrywarki do kondycjonera :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futu, 28 Mar 2010, 21:43

 

>Fuji CD-R PRO for Audio - tak jak wiem ze kopia nagrywana rozni sie tak co do takich plyt znowu

>jestem sceptyczny - kurde wlacza mi sie myslenie late itp. czyli "to i to tak samo zapisuje"

 

Oczywiście, że tak samo i jestem przekonany, że prawidłowo nagrana płyta zarówno po zripowaniu jak i przepuszczeniu przez pierwszy lepszy transport CD i zgraniu z cyfrowego wyjścia dała by identyczne pliki wynikowe a co za tym idzie identyczną jakość. Napisy for audio i for music są tylko i wyłącznie po to, żeby zapłacić odpowiedni podatek organizacjom RIAA itp. za sprzedaż płyt, które posłużą do robienia kopii muzycznych. Jakby pamięć RAM w jakimkolwiek momencie działania komputera dawała złe wyniki to komputer w ogóle by nie funkcjonował, tylko się wieszał - to tak samo jak miały by być słyszalne artefakty w dźwięku to powinny sie pojawiać piksele w przypadkowych kolorach na ekranie, a jakoś takich nie zauważam. Ludzie przestańcie na prawdę siać banialuki, bo ktoś świeży tu wejdzie i jeszcze gotów uwierzyć w te brednie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Rabbeat83, ale zapis AUDIO to nie to samo co plików graficznych ,czy programów komputerowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jakby pamięć RAM w jakimkolwiek momencie działania komputera dawała złe wyniki to komputer w ogóle by nie funkcjonował, tylko się wieszał - to tak samo jak miały by być słyszalne artefakty

 

Tak się składa, ze błędy występują nie tylko w pamięciach, ale i dyskach twardych, sieciach itp. Jedynie odpowiednia korekcja sprawia, że zazwyczaj nie są zauważalne dla użytkowników urządzeń.

Najlepszym przykładem jest cyfrowa telewizja satelitarna - większość odbiorników wyposażona jest we wskaźnik jakości sygnału, procentowy lub BER (Bit Error Rate). Poprawny obraz można uzyskać nawet przy jakości sygnału nie przekraczającej 70%.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek napisałeś prawdę, ale w CD wygląda to inaczej, raczej wymaga się tam 100% odczytu danych aby zachować wysoką wierność, każde interpolowanie powoduje pogorszenie sygnału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absinth3, 28 Mar 2010, 19:26

 

>musiko, 28 Mar 2010, 18:37

>

>>Troszkę z boku ale nadal w temacie :-)

>>Mam możliwość zakupu zewnętrznej nagrywarki audio - Pioneera Pdr-04,

>>czy warto i jakiej jakości kopie on wykonuje?

>

>To -zdaje sie - była najlepsza nagrywarka audio w historii. Była bo od dawna już nie jest

>produkowana

 

Lepsza była PDR-05 którą posiadałem. ;) absinth3 zważ na to, że te nagrywarki są już dość wiekowe i mogą już nie nagrywać tak dobrze. Warto sprawdzić ile kosztuje wymiana soczewki. Ogólnie polecam bo to bdb nagrywarka a zarazem rewelacyjny odtwarzacz cd. Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powiedział : bit to bit i koniec. Z tego powstała religia wyznawców utrzymujących że nie ma różnic w zapisie audio i danych. Odsyłam tedy (sine ira et studio) do

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i tu już nikt się nie wyłga.

Co do mnie- ponieważ nie jestem fachowcem to stwierdzam: istnieją niebagatelne różnice dźwiękowe pliku audio zapisanego w identycznych warunkac na CD-R Taiyo Yuden (lebel Plextor) do danych, Fuji Pro Audio i TDK czy Sony do danych. Taiyo bije na głowę pozostałe (mimo że do danych), Fuji bije wyraźnie Sony i TDK- takie są różnice dźwiękowe. Skąd to, dlaczego i po co? Nie wiem i nie obchodzi mnie to

Istotna jest tylko różnica w jakości dźwięku.

PS. I bardzo proszę nie powoływać się na ślepotę tzw ślepych testów ABX

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwed75, 1 Kwi 2010, 16:15

 

>absinth3, 28 Mar 2010, 19:26

>

>>musiko, 28 Mar 2010, 18:37

>>

>>>Troszkę z boku ale nadal w temacie :-)

>>>Mam możliwość zakupu zewnętrznej nagrywarki audio - Pioneera Pdr-04,

>>>czy warto i jakiej jakości kopie on wykonuje?

>>

>>To -zdaje sie - była najlepsza nagrywarka audio w historii. Była bo od dawna już nie jest

>>produkowana

>

>Lepsza była PDR-05 którą posiadałem. ;) absinth3 zważ na to, że te nagrywarki są już dość wiekowe i

>mogą już nie nagrywać tak dobrze. Warto sprawdzić ile kosztuje wymiana soczewki. Ogólnie polecam bo

>to bdb nagrywarka a zarazem rewelacyjny odtwarzacz cd. Pozdr.

 

MASZ RACJE- ja miałem PDR 555- i tam się wylała jakaś bateryjka i jest to nie do naprawy. Trwałość lasera to druga sprawa. Ale sentyment pozostaje: w mojej było OK wyjście słuchawkowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Kazik II

nie kwestionuję wpływu błędów na dźwięk, wręcz odwrotnie - kilkakrotnie udało mi się "nausznie" wychwycić płyty z wysoką liczbą błędów C1, dźwięk zaczyna wtedy przypominać nieco empetrUjki.

Chodziło mi o to, że występowanie błędów nie musi objawiać się w sposób tak oczywisty, jak zawieszanie komputera czy kolorowe plamy na ekranie TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik II, 1 Kwi 2010, 15:58

>Oj Rabbeat83, ale zapis AUDIO to nie to samo co plików graficznych ,czy programów komputerowych.

 

To samo. Istnieją co najmniej dwa sposoby zapisu danych (w tym wspomnianych plików graficznych) na CD. Jeden z nich jest używany właśnie do audio cd. Ale można stosować go również do zapisu wszelkich innych danych. Nie ma żadnej fundamentalnej różnicy między tymi trybami - można o tym poczytać w linkach podanych bez zrozumienia przez climaxa.

 

 

absinth3, 1 Kwi 2010, 16:31

>Ktoś powiedział : bit to bit i koniec. Z tego powstała religia wyznawców utrzymujących że nie ma

>różnic w zapisie audio i danych.

Ale rozumiesz słowo: religia?

 

Odsyłam tedy (sine ira et studio) do

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

>i tu już nikt się nie wyłga.

Przeczytałeś? O tym już parokrotnie na forum było. Nawet rachunki korekcji błędów ktoś przedstawiał. Z tego wynika, że zapis dźwięku jest fundamentalnie taki sam, jak zapis czegokolwiek innego. Różni się poziomem redundancji, korekcji błędów. Innej różnicy nie ma. Można jednak sprawdzić, że o ile nie ma ktoś padniętego odtwarzacza, to korekcja błędów dla CD-Audio jest 100% skuteczna.

 

>Co do mnie- ponieważ nie jestem fachowcem to stwierdzam: istnieją niebagatelne różnice dźwiękowe

>pliku audio zapisanego w identycznych warunkac na CD-R Taiyo Yuden (lebel Plextor) do danych, Fuji

>Pro Audio i TDK czy Sony do danych. Taiyo bije na głowę pozostałe (mimo że do danych), Fuji bije

>wyraźnie Sony i TDK- takie są różnice dźwiękowe. Skąd to, dlaczego i po co? Nie wiem i nie obchodzi

>mnie to

> Istotna jest tylko różnica w jakości dźwięku.

Takiej różnicy oczywiście nie ma (na sprawnym sprzęcie). Jest tylko różnica w ilości korekt C1, C2 itd. Jest to jednak absolutnie bez wpływu na dźwięk. Jakby taki wpływ był, to wytwórnie dawno przerzuciłyby się na nagrywanie płyt w trybie mode1 aktualizując standard red book.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kopia" płyty z muzyką nagrana na CDR nie jest kopią w myśl definicji* oryginału :-)

 

panowie dyskutanci, w technice cyfrowej traci sens pojęcie "oryginał-kopia",

 

pliki zrzucone z "oryginału" z EMPiKu czy z CDRa są identyczne - mówienie tutaj o kopii i oryginale

 

jest niezrozumieniem zagadnienia z jednej strony a zaciemnianiem tegoż przez różnych handlarzy.

 

Płyta którą kupujemy w EMPiKu to oficjalne, prawnie legalne wydawnictwo z wszystkimi tego

 

konsekwencjami, ale nie jest to "oryginał" w stosunku do CDR-owej "kopii" .

 

Jeśli domorosły malarz namaluje w domu, dajmy na to "Damę z łasiczką", to będzie kopia.

 

______________________________________________________

 

definicja* : "Oryginał tym różni się od kopii, że jest jedyny i niepowtarzalny".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszg, 1 Kwi 2010, 23:25

>Takiej różnicy oczywiście nie ma (na sprawnym sprzęcie). Jest tylko różnica w ilości korekt C1, C2

>itd. Jest to jednak absolutnie bez wpływu na dźwięk. Jakby taki wpływ był, to wytwórnie dawno

>przerzuciłyby się na nagrywanie płyt w trybie mode1 aktualizując standard red book.

 

 

NO DZIĘKUJĘ ZA RZECZOWĄ ODPOWIEDŹ: oczywiście że nie ma żadnej różnicy- przekonałeś mnie. A to co słyszę to złudzenie. Podobnie bez znaczenia jest fakt , że orginały są tłoczone a kopie wypalane. Acha- wyrzuciłem własnie mój niesprawny sprzęcik- bedzie więcej miejsca w pokoju. Wyprułem także nagrywarkę z kompa.

Mity racjonalizmu niedouczonego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego o duzych mozliwosciach finansowych o duzej wiedzy elektronicznej,psychoakustycznej(wlasna firma).Otóż kiedyś pytalem sie go o zrobienie mozliwie najlepszej kopii Audio.Odpowiedzial ze najlepszy efekt uzyskal na kompie(nagrywarka Plextor,Eac).Porownywał to z najdrozsza nagrywarka i chyba najlepszą jaka wyprodukowano Marantz DR 17 plus żródło za grubo ponad 10tys.Wyrazna przewage mialy te z kompa. A zapis tylko z możliwie najnizsza predkoscia z przystosowanymi do tego plytami. Ostatecznie po jakims czasie przyznal że wypalania zaniechal i kupuje po prostu ORYGINAŁY bo kopia to NIGDY NIE TO SAMO!! Koniec i kropka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie mam sily wiec wysuwam tylko jeden wniosek:

 

osoby dla ktorych kopia na cd-r gra tak samo naleza do jednej z tych grup:

- nie slysza roznicy w dzwieku - proponuje najpierw posluchac roznych zestawow i porownac co slyszycie a pozniej brac sie za audiocd/cd-r i wypowiadac sie

- nie porownywaly takich plyt tylko mysla ze jest 0 1 wiec musi byc tak samo - porownac najpierw plyty na roznych zestawieniach nagrywane na roznych plytach nagrywarkach i odtwarzaczach cd-audioa dopiero pozniej sie wypowiadac !!! - warunek absolutnie konieczny do sensownej rozmowy

- nie majua nic wspolneo z audio tylko interesuja sie technika i wrzucaja cos co jest ich teoria zapisu cyfrowego - chociaz wielu porownywalo i pisalo ze to nie dziala na cd-audio zapisanym na plycie cd-r !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad " - nie majua nic wspolneo z audio tylko interesuja sie technika i wrzucaja cos co jest ich teoria zapisu cyfrowego - chociaz wielu porownywalo i pisalo ze to nie dziala na cd-audio zapisanym na plycie cd-r !!!"

 

w pozostalych przypadkach dziala i jest prawidlowe ale w przypadku audiocd wypalanym oczywiscie tylko i wylacznie - nie dziala - jest to jeden wyjatek od tej zasady

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futu

>ja juz nie mam sily

 

A może stanowczo zaznaczyć, że wątek jest tylko dla tych, którzy widzą sens takiego działania? I stanowczo egzekwować to. Inaczej każda reakcja na wpisy "niewierzących" tylko niepotrzebnie zapętla temat i wątek nie posuwa się do przodu. Jak ktoś ma inne zadanie, niech da sobie upust gdzie indziej. Jest gdzie pisać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gagacek, 2 Kwi 2010, 09:20

 

>futu

>>ja juz nie mam sily

>

>A może stanowczo zaznaczyć, że wątek jest tylko dla tych, którzy widzą sens takiego działania? I

>stanowczo egzekwować to. Inaczej każda reakcja na wpisy "niewierzących" tylko niepotrzebnie zapętla

>temat i wątek nie posuwa się do przodu. Jak ktoś ma inne zadanie, niech da sobie upust gdzie

>indziej. Jest gdzie pisać...

 

...i to miała by być dyskusja? Myślałem, że to jest forum dyskusyjne czyli miejsce do wymiany poglądów i przedstawienia własnego zdania. Jednak skoro wolicie, tylko czytać opisy, o tym jak jedna płyta CD-R wyszczupla bas, a druga powiększa dźwięk to proszę Was bardzo ja już się nie będę udzielał. Był tu taki wątek, że coś się skończyło właśnie takie bajeczne opisy wszystkiego, no cóż widzę, że Wy tu w większości takie lubicie (niezależnie czego dotyczą) i twarde fakty do Was w ogóle nie przemawiają. Słaby odtwarzacz CD owszem wyłoży się na dużej liczbie C1 i C2, ale porządny nie ma prawa i tak samo jak komputer odczytuje 100% informacji, a dalej o jakości to już decyduje tor analogowy konkretnego odtwarzacza. Verbatim to powinien wziąć jakąś partię swoich płyt przepakować je w jakieś ładne pudełka, nazwać Super Audiophile Edition i sprzedawać po 100zł za sztukę - podejrzewam, że by szły jak ciepłe bułeczki wśród użytkowników tego forum, a jeszcze jak ktoś by opisał jak delikatnie dodają finezji w dźwięku nie uwydatniając sybilantów podnoszą szczegółowość, a bas staje się sprężysty i doskonale kontrolowany to normalnie już byłby hit sprzedaży na Allegro.pl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarda prawda - bit to bit. A więc:

-nie ma różnic dźwiękowych między zapisem 1-4x a 40-52?

-nie ma różnic między cd-r 80min data a 60min audio(o ile pamiętam Sony takowe produkowało)

-nie ma różnic między PORZĄDNYMI napędami (napędami!!!)

-nie ma różnic dźwiękowych zależnych od rodzaju (nie mylić z jakością) barwników na CD-R

 

bo przecie bit to bit

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabbeat83 - ze wzgledu na to ze jest to forum audio a nie o nagrywaniu programow ktore pozniej instalujesz na PC prosilbym najpierw spelnic te ponizsze 2 warunki a pozniej dyskutowac tutaj - gdyz w przeciwnym wypadku tylko zasmiecasz watek

 

"""""

osoby dla ktorych kopia na cd-r gra tak samo naleza do jednej z tych grup:

- nie slysza roznicy w dzwieku - proponuje najpierw posluchac roznych zestawow i porownac co slyszycie a pozniej brac sie za audiocd/cd-r i wypowiadac sie

- nie porownywaly takich plyt tylko mysla ze jest 0 1 wiec musi byc tak samo - porownac najpierw plyty na roznych zestawieniach nagrywane na roznych plytach nagrywarkach i odtwarzaczach cd-audioa dopiero pozniej sie wypowiadac !!! - warunek absolutnie konieczny do sensownej rozmowy

- nie majua nic wspolneo z audio tylko interesuja sie technika i wrzucaja cos co jest ich teoria zapisu cyfrowego - chociaz wielu porownywalo i pisalo ze to nie dziala na cd-audio zapisanym na plycie cd-r !!!

"""""

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę tych Kolegów, którzy mają jakieś własne obserwacje odnośnie różnic dźwiękowych między CDRami różnych producentów o ich opisanie

I druga sprawa- czy są na rynku cdr z ciemnoniebieskim barwnikiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrancam, czy wypalony cdr z clipartami ściągniętymi z sieci będzie się różnił od oryginalnej płyty i o ile % ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herscott, 2 Kwi 2010, 11:08

 

>Przepraszam, że się wtrancam, czy wypalony cdr z clipartami ściągniętymi z sieci będzie się różnił

>od oryginalnej płyty i o ile % ?

 

AAAAA Kolego to zależy od ilości basu w klipartach, i ich dynamiki (stopnia zaczerwienienia)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAA Kolego to zależy od ilości basu w klipartach, i ich dynamiki (stopnia zaczerwienienia) - w sumie nie w ten sposob rozpatrujemy te roznice

 

to jest tzn jakby wyostrzenie jakby splaszczenie barwy ktore sluchajac ma sie wrazenie ze dzwiek jest ostrzejszy mniej czysty szczegolnie na gorze pasma - ale to dotyczy prawie wszystkich plyt wiec jest to zwyczajnie problem samego zapisu na cd-r

 

niestety ale mnie to drazni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.