Skocz do zawartości
IGNORED

Czy można zablokować moderacyję jaśnie oświeconą ?


Yul

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, bo jak demokracja to demokracja, co nie? Demokracja jest po obu stronach sieci www. Moderacyja mnie codziennie knebluje, a ja sprawdzę czy można zbanować cenzurę. Chyba serwer forumowy się od tego nie zepsuje co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi podrzucić wątek gdzie zdemaskował sie niejaki ? On ma nicka bardzo skomplikowanego, z jakąś małpą w środku. Nick można powiedzieć, ułożony z prawdziwą ułańską fantazją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zna jeszcze innych moderatorów jaśnie oświeconych? Mogą być ci namaszczeni przez spółkę SITE, jak i ci tzw. społeczni, ukryci pod czerwonymi nickami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>cadam,

Zielony czyli leśniczy. Po SGGW-AR, kierunek leśny. Sprawdziłem przed chwilą - miał coś do powiedzenia w moim wątku o telenoweli "Klan". Też miłośnik - zbanowałem go z żalem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yul

Przecież to o kant dupy potłuc...ich nie można zablokować w taki sposób by nie czyścili wpisów.

Co to da w takim razie?Banujesz,trudzisz się a tu łubudubu z grubej rury i połowy wpisów nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Nowy2,

Jazza:-) sprawdziłem - on niebieski beret nosi. W wojsku niebieskie berety to był desant morski, taka jakby piechota morska, polskie marines. Mówiło się na nich "moczydupy". Jazz:-) jest niebieski bo to tzw. branża - dealer (ale nie wiem czego). Un niewinny, dam mu spokój łaskawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jazzowych rekawiczkach bylo glosno, bo zamiescil ich zdjecie na kierownicy swej fury, ale o bereciku to slysze po raz pierwszy, choc kisze sie tu juz dosc dlugo :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie ich siedmu wyszło. Jak w takim filmie starym - "Siedmiu wspaniałych" - ze mną (Yulem B.) w roli głównej oczywiście. Albo jak w "Siedmiu samurajach". A może to jest nawiązanie do "Królowej śniegu i siedmiu krasnoludków". Znając poziom umysłowy tych siedmiu, to stawiam na to ostatnie. Ale kto jest w takim razie Królową? Bo Reduktor jest najwyraźniej krasnoludkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! I tu ciekawa sytuacja powstała - nie odpowiedzą mi, bo ich zbanowałem. Sam muszę dalej kombinować do czego pili, jak se zielone nicki w siedmiu przyznawali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, coś mi mój wątek jakoś uszkodzili. Moją inwokację, co ją w pocie czoła pisałem wycięli. No nie wiem moderacyjo jaśnie oświecona zielona czy to po męsku było. Może by NAPISAĆ :-) wypadało jakieś wyjaśnienie tego czynu niskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taką rzecz zauważyłem. Jak się banuje, to automatycznie wyskakuje taka informacja na czarno: "Autor tematu Yul zablokować..." Mam pytanie do moderacyji jaśnie oświeconej zielonej/czarnej, który analfabeta to zadnie pisał? Odczuwam tu silny dyskomfort stylisyczny w tym automatycznie generowanym zdaniu. Reduktor jest podobno miłośnikiem języka polskiego - za takiego się przynajmniej podaje. Ale czyżby w istocie zdania po polsku sklecić nie potrafił? Proszę moderacyję jaśnie oświeconą zieloną/czarną o NAPISANIE :-) mi w tym wątku odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>stary,

Że krasnoludki śpioą to ja wiem. Ale zakładałem, że królowa nie spi i mi coś NAPISZE :-). Ciekawe jakiego nicka ma królowa. Pewnikiem złotego, jak to królowa. Albo może białego, bo to królowa śniegu jest. Marzanna jej na imię. W takim razie, już ją ładnych parę dni temu utopili w rzece. I dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden do kolekcji doszedł - naczelny bajkopisarz forum. Teraz już mamy 7+1. I to jest dobra nowina - można zrobić konkurs piękności i wyłonić w nim królową. Kto będzie królową? No bo w takim wypadku pozostali będą automatycznie krasnoludkami. W związku z tym proszę o rozważne typowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.