Skocz do zawartości
IGNORED

Czy można zablokować moderacyję jaśnie oświeconą ?


Yul

Rekomendowane odpowiedzi

>>>modrzew,

Jest ośmiu - Reduktor ma dwa nicki (jozwa maryn i Redaktor). Ktoś kto ma dwa nicki, jak dla mnie, publicznie dowodzi swej schizofrenii lub cyklofrenii. To niepotrzebne jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUL

Dla mnie facio o dwoch nickach to taki ni pies ni wydra,albo co sam nie zje i drugiemu nie da -taki przywodca zorganizowanej grupy po prostu cenzor[do czasu,do czasu]tzw.NIKTOS-super ORMOWIEC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>stary,

Chiba Nikoś, a nie Niktoś. Był taki jeden Nikoś, ale w realu, nie w virtualu. Nie wiem co z nim zrobili.

Jak się ma dwa nicki, to się jest jak to W. Gomułka mawiał: "...ni pies ni wydra, coś na kształt świdra..". Wlada Gomułkę cytuję, bo w moderacyji jaśnie oświeconej zielonej/czarnej go najwyraźniej lubią, to i chciałem im zrobić tym choć jedną przyjemność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUL

Wiec mozna juz powiedziec,odnosnie TWEGO powyzszego wpisu,ze-

MODERATORZY WSZYSTKICH WATKOW LACZCIE SIE-takie haselko oklepane-po mojej moderacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>stary,

MODERATORZY WSZYSTKICH WATKOW LACZCIE SIE...W LESIE, NIE NA FORUM.

Ale tak swoją drogą, to po połączeniu moderatorów wszech wątków, to dopiero beton powstanie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Mam mocną kandydatkę na królową śniegu. Już dopisana do czarnej listy. To pani Jadzia. Ciekawe czy jeszcze pracuje, czy ją SITEEEE wywaliło, bo zbyt mało "asertywna" była?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze innego nicka mają - Redakcja. Redaktor, Redakcja, wszystko bardzo ważne, odmieniane przez wszystkie przypadki. Ciekawe, czy jak dobrze poszukać, to nie znajdzie się przypadkiem Jego Magnificencja Redaktor? Albo Jego Ekscelencja Redaktor. Jego Wysokość Redaktor też może być. I wobec tego - Jegomość Redaktor też. Albo Oberredaktor. Herr Oberredaktor - dobrze brzmi. Ale jeszcze lepiej - Oberhauptredaktor. No to już super nick jest!

 

Podoba mi się to! Ja se też nicka zmienię, na takiego coby miał "Ober" z przodu. Albo "von".

Pozdro,

von Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy wątek, ciekawy bo go nie usunięto jak wiele innych w ostatnich dniach, widocznie nie przeszkadza cenzorom,

 

ostatnio jak podejrzewam wywalono parę osób i bocznica bardzo przygasła,

trudno to zrozumieć? może cenzorzy? redakcja? wyjaśnią o co chodzi, co wolno a co nie? bo te akcje są nieregulaminowe, więc jak?

 

 

a może ta bocznica jest nie chciana, więc czemu jej nie usunąć w takim razie?

 

czy może idzie o to żeby ludzie sami z siebie przestali tu pisać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>grehotnix,

A co złociutki, mój blog ci się nie podoba? Chciałbyś może zostać moderatorem jaśnie oświeconym zielonym? Ależ nie ma sprawy - przedstawiasz moderacyji dyplom ukończenia SGGW-AR, kierunek leśny, do tego dołączasz rekomendację jakiegoś "zasłużonego" dla utrzymania interesów moderacyji na tym forum i już jesteś zielony. Przestajesz myśleć, a zaczynasz moderować - jakie to proste!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że moderacja z załozenia działa na własną zgubę. Bo po co ona, jak już zapanuje "ład i porządek" ? Dlatego prędzej czy później sama zacznie "brudzić" by wykazac potrzebę swojego istnienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z moderacyją jest jak z biurokracją. Każdy, najnonsensowniejszy nonsens, który ona wymyśli ją legitymizuje. Najciekawsze w tym jest to, że to czego moderacyja jaśnie oświecona zielona/czarna najbardziej potrzebuje, to my - użytkownicy tego forum. Tak jak biurokrata potrzebuje petenta, tak moderator potrzebuje usera forum. Zupełnie na takiej samej zasadzie, jak "kanar" w tramwaju potrzebujący pasażera. Idąc dalej tym tokiem rozumowania, dochodzę do wniosku, że najbardziej to moderacyja...mnie potrzebuje. Nic nie ujmując , , i jeszcze paru innym. Może się wydawać, że moderacyja na swój nieludzki sposób "kocha" spokojnych userków, takich "BMW-userów" (Bierny, Mierny ale Wierny). Ale to tylko pozorne, bo jak wszyscy tacy "BMW" będą, i jak moderacyja nóżką tupnie, to się w majtki natychmiast zesrają, to i moderacyji nie będzie. No bo przecież moderator moderatorem moderował nie będzie:-), w przypadku betonu takie rzeczy nie są możliwe. SITE zaoszczędzi na pensjach galantych dla moderacyji jaśnie oświeconej i zwiększy w ten sposób swój zysk, o co na tym forum od momentu jego wrogiego przejęcia wyłącznie chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yul, 26 Mar 2010, 22:21

 

>Na razie ich siedmu wyszło. Jak w takim filmie starym - "Siedmiu wspaniałych" - ze mną (Yulem B.) w

>roli głównej oczywiście. Albo jak w "Siedmiu samurajach". A może to jest nawiązanie do "Królowej

>śniegu i siedmiu krasnoludków". Znając poziom umysłowy tych siedmiu, to stawiam na to ostatnie. Ale

>kto jest w takim razie Królową? Bo Reduktor jest najwyraźniej krasnoludkiem.

 

Zapytaj kota Rademenesa z "Siedem życzeń".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechotnik's-ssssssssssss............-zmykaj na szczaw.

YUL

Mocno powiedziane-tylko do kogo ta mowa????

One som takie zatwardziale,ze co chcom,to napiszom-uuuuuuu-a jeszcze nie daj Boze na temat sprzetu

po wielokroc robiom testy nie za darmo,jeszcze odplatnie napiszom recenzyje jakom przecie sie

znajom jak niewiem co.I ciagle sobie zadaje pytanie-czy to jest sluchanie?-czy bzdur opowiadanie???

Tabadadatabadabadadatabadabadada........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>subagazi,

Ja się w obliczeniach tej moderacyji dawno pogubiłem. Tamto skojarzenie z bajką i filmem o królewnie i 7 krasnoludkach jest dawno nieaktualne, bo moderacyji jest za dużo, aby mogła pod to podpadać. Jest na liście 11 nicków, ale jeden nick służy dwóm osobom: pani Jadzi i pani Edytce. Czyli dwunastka. Tu mi do głowy taki link do filmu "Parszywa dwunastka" ("Dirty dozen"), z moim kolegą Telly Savalasem, przychodzi. Albo jeszcze inny: "Twelve monkeys" ("Dwanaście małp"), z moim uczniem i kolegą Bruskiem Willisem. Do którego filmu moderacyja piła, to nie wiem.

Pozdro,

Yul B.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yul, 30 Mar 2010, 12:22

 

>Bo z moderacyją jest jak z biurokracją. Każdy, najnonsensowniejszy nonsens, który ona wymyśli ją

>legitymizuje. Najciekawsze w tym jest to, że to czego moderacyja jaśnie oświecona zielona/czarna

>najbardziej potrzebuje, to my - użytkownicy tego forum. Tak jak biurokrata potrzebuje petenta, tak

>moderator potrzebuje usera forum. Zupełnie na takiej samej zasadzie, jak "kanar" w tramwaju

>potrzebujący pasażera. Idąc dalej tym tokiem rozumowania, dochodzę do wniosku, że najbardziej to

>moderacyja...mnie potrzebuje. Nic nie ujmując , , i

>jeszcze paru innym. Może się wydawać, że moderacyja na swój nieludzki sposób "kocha" spokojnych

>userków, takich "BMW-userów" (Bierny, Mierny ale Wierny). Ale to tylko pozorne, bo jak wszyscy tacy

>"BMW" będą, i jak moderacyja nóżką tupnie, to się w majtki natychmiast zesrają, to i moderacyji nie

>będzie. No bo przecież moderator moderatorem moderował nie będzie:-), w przypadku betonu takie

>rzeczy nie są możliwe. SITE zaoszczędzi na pensjach galantych dla moderacyji jaśnie oświeconej i

>zwiększy w ten sposób swój zysk, o co na tym forum od momentu jego wrogiego przejęcia wyłącznie

>chodzi.

 

 

 

za mądry jesteś - w tym kraju i na tym forum źle to wróży, niestety

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>antares,

Jesteś za czy przeciw, czy może tak jak prezydent Wałęsa za i przeciw jednocześnie?

 

Pozdro,

Yul

P.S. Antares to piękna gwiazda! Wiem co mówię, bo byłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze - interwencje moderacji powinny być tylko w sytuacji, kiedy oczywiste naruszenie netykiety jest poparte zgłoszeniem innego/innych forumowiczów

może się bowiem zdarzyć, że dyskutantom akurat w pewnych okolicznościach odpowiada np. dosadność

nie należy ich przecież wtedy zbawiać na siłę

dobrze by było również, gdyby przed interwencją moderator nawiązał kontakt z danym urwisem - więcej by to dało, niż bezmyślne cięcia

skromność moderatora powinna zakładać, że nie wszystko i nie zawsze właściwie pojmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a

Tym urwisem jestem-nie przecze,ale-no wlasnie kij ma dwa konce,medal-dwie strony,

a moderator ciagle w swoj nos tylko zapatrzony......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkakrotnie staralem sie nawiazac kontakt poprzez pw,

chcialem nalezec do moderacyjnej gawiedzi-

-niestety zostalo to bez odpowiedzi....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze - interwencje moderacji powinny być tylko w sytuacji, kiedy oczywiste naruszenie netykiety jest poparte zgłoszeniem innego/innych forumowiczów..."

 

Ale w ten właśnie sposób moderacyja jaśnie oświecona sobie swoją siatkę TW w zakładkach i popularniejszych wątkach buduje. Naiwnością i dowodem infantylizmu byłoby sądzić, że w paru moderatorów można całe to forum steroryzować. Trzeba mieć siatkę swoich "kabli", forumowiczów z nicka czerwonych - oni określone zadania wypełniają natychmiast. Głos przeciw jakiejś bandzie zabierzesz - zaraz do moderacyji nastukają na ciebie. Moderator, niewiele myśląć (jak to moderator), grzecznie wytnie, na to kto jak kto, ale TW może zawsze liczyć. Bo to nie jest forum - to gułag russki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa

 

>chcialem nalezec do moderacyjnej gawiedzi-

>-niestety zostalo to bez odpowiedzi....

 

Ty? napisze pare punktow przeciw:

 

1. nie jestes legendarny

2. nie umiesz robic lanych fotek

3. nie interesujesz sie nietoperzami

4. itd itp...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nieśmiało dodam, że nie legitymuje się dyplomem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, kierunek leśny. To jest istotna przeszkoda żeby zostać zielonym i nosa zadzierać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, zapomnialem dodac najwazniejszego...

 

5. nie piles piwa z McGyverem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brunner, wiesz, gdyby stary znal mcgyvera to by tu mogl ho ho ho!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopoki hej-i tu pomyleczka.

Bylem w Krakowie u Rocha i z McGyverem sie spotkalem-ale piwa z nim nie pilem,choc moglem-widzicie

nawet piwa nie pije taki jestem stary.Bo mnie sie wydaje,ze nie chcial sluchac mojego systemu i

zatrzasnal w aucie kluczyki i pol dnia byl slusarzem.Nawet mnie pozdrawial,doceniam wysilki,lecz

mnie chyba nie lubi-bo nigdy nie kupie nic chinskiego z audio.A czy ma z jasnie naswietlona zielonymi

promieniami moderacja cos wspolnego-to nie moj woz i nie bedzie mnie wiozl.Ale cus na rzeczy jest-bo

moich wpisow zostalo skasowanych dosc sporo,zas inni sa holubieni-niemalze jak pieszczochy.

No i jeszcze znafcy tematu.A teraz-takie pytanko dlaczego moderacja jest tylko do bicia nas po

glowach-natomiast toleruje wpisy z ktorych chce mi sie smiac[pewnie nie tylko mnie]???Sprobuje odpowiedziec-bo moderacja

toleruje tylko znafcuf i recenzentuf na swoim poziomie.Jeszcze jedno -niech ORMO CZUWA-ano zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrek po co ci to?Dla chwały to się do d..y pchały...wiesz przecież kto!

Widzisz jak Yul wymyślił,żeby im dokopać.A rozróżnajcie józwe od moderacji,bo to nie to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym wiem-lecz byl to moj swiadomy wybor i nie zaluje w ogole.Zawsze jest to--ale,no wlasnie,bo

k**wa mac wczoraj byl taki watek i dowiedzialem sie ze w Krakowie to najlepiej graly tu przytocze

niezwykle orginalna nazwe-KOLUMNY SMIECIOWE-i co jest reklama-jest[nie byly one moje].

A ile bylo napiecia-o ho,ho-tylko ze prawdziwy chlop-to potrafi i cos okreslic,i docenic,i takze

powiedziec-a jak potrzeba to i dac po ryju.A tu pieknie cacy,pozory zachowane-ech szkoda slow.

Takze Ci wszyscy znafcy i audio zbafcy-niech se graja u siebie i psuja krwi.

YUL

Prosze mnie nie moderowac!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.