Jump to content
IGNORED

ASUS Xonar HDAV 1.3, AKG K 701


15220

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy i to mój pierwszy temat wiec prosze o wyrozumiałość,

Mam zamiar zakupić karte dziękową Ausa Xonar HDAV 1.3 lub Creative Sound Blaster X-Fi Elite PRO,a tak że słuchawki AKG k 701, chciałbym z tych słuchawek wydobyć możliwie przyzwoity dzięk, i tu moje pytanie.. czy przy takiej karcie dziękowej będe potrzebował wzmacniacza słuchawkowego ? , jeśli tak to ewętualnie jaki model polecacie , najlepiej w cenie do 1000zł, i oczywiście chciałbym ten wzmacniacz podpiąć do tej karty dziękowej o ile to możliwe,

z góry dziękuje za pomoc ,

Link to comment
Share on other sites

"Xonar Essence ST do działania wymaga dodatkowego źródła zasilania, które zapewnia podpięcie jej do kabla typu moleks. Rozwiązanie to jest zrozumiałe, ponieważ przed wzmacniaczem słuchawkowym postawiono nie lada zadanie: zapewnić odpowiedni poziom głośności nawet słuchawkom o dużej oporności." I wszystko jasne.

Link to comment
Share on other sites

K701 to trudne to napędzenia słuchawki, nie grają dobrze z wbudowanego wzmaka słuchawkowego znajdującego się w xonarze essence. Polecam zainwestować we wzmacniacz heed canamp i do tego xonar essence jako źródło. Nie zawiedziesz się, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.