Jump to content
IGNORED

Tara Labs 2200i Oryginał ????

Kokuszew Mirski

Recommended Posts

Właśnie obawiam się że brzmienie będzie gorsze... jeśli to podróba ale, dopiero po zakupie będę mógł to stwierdzić, jeśli będę miał do czego porównać, to raz a dwa również po zakupie będę mógł dać komuś kto ma oryginał (lub pożyczyć) do testów. Dlatego proszę o wizualną opinię audiofili którzy mają w tym doświadczenie. Jak widzisz, jestem początkującym (czyt. zupełnym laikiem) i zdaję sie na opinię doświadczonych, bo jestem na etapie składania sprzętu. Proszę o pomoc w odróżnieniu tej sztuki.

Nie mam do Ciebie pretensji ani Cię nie atakuję, po prostu chciałbym zasięgnąć opinii... tym bardziej że cena używanego do nowego jest diametralna. Poradzono mi żebym mimo wszystko sprawdził, jak już pisałem jestem NIEDOŚWIADCZONYM LAIKIEM ! a i ten model chiniole podrabiają. I nie ma w tym nic złego że chcę się upewnić, a krzyk że nie jesteś złodziejem nie jest tutaj potrzebny bo nic takiego nie padło i nie padnie.

Guest masterofdeath6

(Konto usunięte)

ten 3300i to najbardziej szurnięty IC jaki miałem - to jakiś sabotaż musiał być!

absolutna demolka dźwięku i bałagan na scenie + ciągnący się gumowy bas :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.