Skocz do zawartości
IGNORED

Krell KAV 400xi lub Nad s 300 ktory wybrac?


nissio100

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam nadzieje ze pomozecie przebrnac mi przez ten problem i poprostu obiektywnie doradzicie co lepsze?Ktory wybrac?Sluchalem obu i jestem hmmm w lesie najlepiej miec oba lecz wiadomo mozliwe jest tylko miec jednego z nich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokoj 20metrow muzyka rock np Pink Floyd ,Mike Oldfield(to nie rock),Jazz, Klasyka narazie gralby z Denonem DCD 1550AR kolumny Monitor Audio s5i(Do wymiany mozliwe ze na MA GR20 lub....)czasami podpiolbym Nada c540 po unormowaniu budzetu po zakupie wzmacniacza zmiana Kolumn i Zrodla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie wes nie zakładaj watku na temat 400xi.. masz tego pełno poczytaj, większość opinie nie obiektywna wiec ogólnie głupie pytanie zadałes.. prowokujące:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i prowokujace!!!Ale wydac kase chce z glowa moze kilka odpowiedzi bedzie konstruktywnych!Interesuja mnie tylko te dwa wzmacniacze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym mam zwyczaj 1. przeryc forum.2.poczytac.3 jezeli mnie niesatysfakcjonuje to co znalazlem zakladam watek!Po co jest forum?Jezeli ktos odpowie zeczowo mam jakis punkt odniesienia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem w posiadaniu NAD'a S-300 i jedno trzeba powiedzieć będzie Ci ciężko znaleść coś chociażby zbliżonego budową do tego wzmacniacza w rozsądnych pieniądzach. Co do grania to tak jak ze wszystkim zależy od reszty. Pozdrawiam DArek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co sie pytasz skoro słuchałeś? Chcesz żeby ktoś wybierał za Ciebie..? Bez sensu. Masz o nim pełno tematów i przytoczeń w innych wątkach - skoro czytasz to powinieneś wiedzieć. I Radzę popracować nad ortografią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissio, a ja uwierzyłem w Twoje opowieści o CLK, AMG, DB9, Silverstone, Rolexie i Harleyu. Teraz się okazuje, że to jednak 20 m2 i wzmacniacz second hand. Mój świat legł w gruzach....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elvis512, to taki żart, oczywiście. Jeżeli masz ochotę, to przeglądnij wcześniejsze wpisy autora tego wątku, kóre popełnił w innych miejscach :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navy1 widzisz jak to jest CLK mam pokoj 20 metrow tez chce kupic sobie wzmacniacz a ty szydzisz!!!po co wogole piszesz skoro nie wnosisz nic pozytecznego!Lubie Harleya a mam Yamahe serce cie boli czy to zart!!!A co do AMG to szef moj ma ja czasami nim jezdze w uk jest troszku inaczej niz w RP.Pozatym nie zasmiecaj mi watku.Zadalem Konkretne pytanie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navy1 pozatym prosze jak masz czas mapa w dlon znajdz miasto w uk Milton Keynes wlasnie tam mieszkam skoro mam 30 mil do silverstone lubie motoryzacje tunning itp. to chyba grzech nie odwiedzic tego kultowego miejsca!!!Pozatym co w tym zlego skoro chce kupic wzmacniacz z grugiej reki???No chyba ze ty masz tylko i wylacznie pieniadze na nowki!!!Lecz nie jestem tego taki pewien!!!Twoj wpis mnie rozczarowal czyzby snobizm przemawial przez ciebie???Dlatego polacy roznia sie bardzo np od anglikow!!!Nawet na forach jest inna atmosfera a takie wpisy ja twoj sa poddawane naganie!!!Zle spisz ze ktos widzial wiecej od ciebie?Chlopie zastanow sie dwa razy a potem pisz!!!Jak masz wolne 400£ to nie ma problemu przylec odbiore cie z lotniska i posmigasz sobie po silverston przez 120 minut Aston Martinem!!!Bo sadze ze db 9 to widziales tylko w tv w folderach prasie i necie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzial co wiedzial!!!A ja slucham cie jak wylaczonego radia.Wiec swoje blyskotliwe ch....ie uwagi zostaw dla siebie!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, o co wam chodzi to jakaś żenada to demokracja jak ktoś nie chce czytać lub pisać to niech tego nie robi – nic prostrzego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jak masz wolne 400£ to nie ma problemu przylec odbiore cie z lotniska i posmigasz sobie

>po silverston przez 120 minut Aston Martinem!!!Bo sadze ze db 9 to widziales tylko w tv w folderach

>prasie i necie!

 

To bardzo tanio jak na taki event. Z własnego doświadczenia wiem, że przez 2h jazdy można spalić 2 baki paliwa i zużyć cały komplet opon, a ten kosztuje sporo więcej niż 400 GBP ... chyba że to jakaś jazda typu 'spacer' :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden spacer!reszta to sponsor/ czesto gdy organizuje takie cos np aston czy np lotus to dni otwarte maja sponsorow a czesto te pieniadze ida np. na btrish red cross.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jest jednak tak, że 'nie ma problemu przylec odbiore cie z lotniska' tylko trzeba czekać na jakiś sponsorowany event.

 

Sorry za offtopa ale sam śmigam amatorsko po torach i ten wątek (przez ciebie przywołany) od razu mnie zainteresował :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby nie być gołosłownym - wczorajsze upalanie po Torze Kielce (pierwszy przejazd po zapoznaniu):

 

 

:-)

 

PS. To co tam chciałeś wiedzieć o tym Krellu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle na tym recznym poszles:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nigdzie nie ma ręcznego - tor Kielce jest tak śliski, że auto normalnie na asfalcie z ujęcia bokiem stawia :-) Zupełnie jakbyś sobie ustawił zbieżność na tylnej osi na 2mm rozbieżnie (co czasami się robi, aby zlikwidować nadsterowność).

 

Na ręcznym tam robi się tylko beczkę (nawrót).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, może to jest pomysł na nowy wątek audiofile i ich inne zabawki lub hobby. Ja naprzykład jeżdże motorem na torze crossowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba fotomontaż jakiś nam tu wkleiłeś ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to sie czlowiek dowiedzial o roznicy miedzy tymi wzmacniaczami... Nie martw sie autorze watku. Ja tez wiele razy pytalem sie o porade ale otrzymywalem zero odpowiedzi. Przywykniesz. Sila forum jest w kazdym z nas. Glowa do gory.

 

Jesli nie dostaniesz zadnej sensownej porady to ja mysle, ze: kup w ciemno taki wzmacniacz, ktory bez problemu odsprzedaz w razie jak Ci nie spasuje. Nie wiem co tam w UK jest na topie (w Hameryce to np. Krell, McIntosh, B&W) ale rob tak, zebys jak najmniej finansowo stracil. Wiec najpierw kup to co jest chodliwe. Jak to nie bedzie to - bedziesz mial jedno doswiadczenie dzwiekowe wiecej, pobawisz sie troche i juz. Przeciez o to chodzi w tym hobby. Pozdrawiam.

 

PS. Bylem w UK, podobalo mi sie bardzo. Chcialem zostac tam na stale ale nijak nie moglem strawic tych kierownic po przeciwnej stronie. Teraz troche zaluje tej decyzji, no ale coz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej paszkowski- dzieki za wsparcie.co do odpowiedzi na zadane przezemnie pytanie to sam nie wiem dlaczego polacy maja problem z pomoca innym!byles w uk zapewne widziales nie jeden raz jak to anglik pomoze bezinteresownie innemu.coz daleko naszej nacji do cywilizacji!!!fura skora i komora.boze widzis i nie grzmisz!zastosuje sie do twojej rady i omine zadawania wiecej pytan bo to sensu ni jak niea.zreszta roznice miedzy tym forum a jednym z angielskich jest ogromna zadajac dzis podobne pytanie dostalem mnostwo odpowiedzi na temat a nie o dupie maryni!!! i tu jest ukryta subtelna roznica miedzy angielskimi a niektorymi rodzimymi forumowiczami!pozdrawiam i dzieki za mile slowo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.