Skocz do zawartości
IGNORED

Krell KAV 400xi lub Nad s 300 ktory wybrac?


nissio100

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem od siebie ze bardziej odpowiada mi granie Krella 400xi ale to moje prywatne zdanie a nie przeczytane w prasie:)

 

Nad jest taki bezduszny i nie podoba mi sie z wygladu ot co.

 

Ps. Elbi no niezle sie bawisz a ja zawsze powtarzam ze facet bez hobby jest gowno wart i oczywiscie nie musi to byc odrazu takie drogie jak na tym filmie z UT.

 

Ps.2 Tez mam kilka innych oprucz audio ale kasy coraz mniej:(

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robix, 31 Mar 2010, 01:17

 

>Ps. Elbi no nieźle się bawisz a ja zawsze powtarzam ze facet bez hobby jest gówno wart i oczywiście

>nie musi to być od razu takie drogie jak na tym filmie z UT.

 

Moje Subaru to stary, 9 letni WRX - kupisz takiego za 25-30kzł. To nie jest chyba suma, która by przerażała jakiegokolwiek użytkownika tego forum, tudzież była powodem do wytykania palcami. Trzeba mieć tylko tę zajawkę, duszę upalacza, aby zamiast 3 letniej Fabii TDI, kupić 9 letnie Subaru :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissio100, 31 Mar 2010, 00:56

 

>co do odpowiedzi na zadane przezemnie pytanie to sam nie

>wiem dlaczego polacy maja problem z pomoca innym!

 

Moim zdaniem ani jeden ani drugi nie nadaje się zbytnio do taniej elektroniki, którą zamierzasz podłączyć (w tej roli lepiej sprawdzają się różne zamulacze typu MF, które potrafią zamaskować pewne niedoskonałości systemu). Ale gdybym miał tylko te dwa do wyboru, to zdecydowanie brałbym 400xi. Ostatnio na którymś z forums w UK widziałem że ktoś sprzedaje s/h 400xi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elberoth, 31 Mar 2010, 09:23

 

>Moje Subaru to stary, 9 letni WRX - kupisz takiego za 25-30kzł. To nie jest chyba suma, która by

>przerażała jakiegokolwiek użytkownika tego forum, tudzież była powodem do wytykania palcami. Trzeba

>mieć tylko tę zajawkę, duszę upalacza, aby zamiast 3 letniej Fabii TDI, kupić 9 letnie Subaru :-)

 

kupic za 30k mozna, tylko napisz ile kosztuje utrzymanie takiego auta, szczegolnie przy takiej zabawie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w salonie Rolls-Royce'a, jesli pytasz o cene to znaczy ze cie nie stac:)

 

 

Co do WRX-a, brat posiada wersje z silnikiem 2,5L i nie sadze, zeby koszty utrzymania mozna bylo uznac za astronomiczne. Proporcjonalne do frajdy z jazdy, powiedzialbym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SORRY panowie sam lubie street racing squbi jest fajnym autaem!!!Ale ten watek zalozylem aby cos dowiedziec sie o urzadzeniach 20ch firm mianowicie Krell oraz Nad s 300 wiec prosze na temat!A jak macie pytajacych w d.....ie to zmiencie forum!Przepraszam za skladnie ale nerwy tez maja swoja granice!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JarlBjorn, 31 Mar 2010, 15:09

 

>Tak jak w salonie Rolls-Royce'a, jesli pytasz o cene to znaczy ze cie nie stac:)

>

 

moj wpis byl odrobine ironiczny i w 100% pokrywajacy sie z wydzwiekiem waszych odpowiedzi, uzbierac 30k i kupic 6-8 letnie auto czesto o podejrzanym pochodzeniu to jedno a to ze do takiego samochodu porzadne opony kosztuja 5k to drugie, przegladam czasem forum sympatykow aut pewnej marki premium, aktualnie polowa wpisow jest typu :"czy te felgi z allegro za 1600PLN to jest rzeczywiscie orginal" (orginalne w ASO z 8k) albo "wasza opinia o oponach goodride" - typowe druciarstwo z naszego podworka ktore niestety objawia sie w wielu inych aspektach naszego zycia, czasem lepiej spokojnie jezdzic fabia niz "wypasiona" fura na kartonowych chinskich oponach z odzysku, tak wiec Elb nie mow ze na jezdzenie impreza stac w polsce kazdego studenta ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissio100, 31 Mar 2010, 15:21

 

>SORRY panowie sam lubie street racing squbi jest fajnym autaem!!!Ale ten watek zalozylem aby cos

>dowiedziec sie o urzadzeniach 20ch firm mianowicie Krell oraz Nad s 300 wiec prosze na temat!A jak

>macie pytajacych w d.....ie to zmiencie forum!Przepraszam za skladnie ale nerwy tez maja swoja

>granice!

 

 

sorry nissio ale o 400xi naprawde sporo tu juz napisano :) mialem kiedys ten wzmak i moge ci go z czystym sercem polecic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gra KRELL z najniższej półki natomiast NAD z najwyższej w połączeniu z kolumnami ESA ( niestety nie posiadam takowych ) gra świetnie i można kupować w ciemno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc ten motoryzacyjny offtopic, proponuję przenieść dalszą dyskusję do oddzielnego tematu na bocznicy:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaviter, 31 Mar 2010, 12:16

 

>kupic za 30k mozna, tylko napisz ile kosztuje utrzymanie takiego auta, szczegolnie przy takiej

>zabawie ;)

 

To zależy:

 

1. Jak często upalasz

2. Jak jeździsz

3. Ile masz szczęścia

 

A propos tego ostatniego, to np. na ostatniej pojeżdżawce w Ułężu zmieliłem skrzynię biegów - po prostu powiedziała dość. Wcześniej zmieliłem centralny dyferencjał (wiskozę). W takich przypadkach oczywiście wydatki są większe, choć oczywiście kupuje się części używane, a nie nowe (chyba że ktoś nie ma co z pieniędzmi robić).

 

Normalnie komplet opon, np. rajdowe slicki BG Goodridge w mieszance 011, starczają na 2 pojeżdżawki w Ułężu (gdzie jest mocno przyczepny asfalt) i ze 4 pojeżdżawki na Torze Kielce (gdzie jest bardzo ślisko). Koszt takich używanych slicków to ok 1400zł. Jak jeździsz na oponach drogowych, np. Bridgestone RE70 (ja na takich jeżdżę), to komplet ok 2200zł. W tym roku, dopiero słońce wyszło, a ja już mam 2 komplet założony ...

 

Na zimę wystarczył mi jeden komplet zimówek drogowych Continental 830P i jeden zimówek z kolcami - ale wiadomo, zimą opony wolno schodzą, bardziej się niszczą zderzaki, drzwi - jak dobrze w zaspę wjedziesz to zawsze coś urwiesz lub pogniesz itd ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - wysłałem nie tu gdzie trzeba. Sorry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.