Jump to content
IGNORED

Polepszenie dźwięku w grach i nie tylko, co zmienić?

Hoo

Recommended Posts

Witam, obecnie mam głośniki już 7 letnie creative p580 i do tego kartę dźwiękową audigy se ze sterownikami zmodowanymi na x-fi. Chciałbym prosić o poradę, czy warto jeżeli tak to co zmienić, żeby polepszyć dźwięk w grach i ogólnie we wszystkim?

Ano właśnie. Głośniki. Zdecyduj się albo na dobry wzmacniacz stereo i głośniki do niego, albo kup jakiś wzmacniacz wielokanałowy, podepnij cyfrowo, do tego 2 dobre głośniki. Na surround mniejsze i tyle. Co konkretnie, to kwestia kasy...

Przydało by się abyś podłączył pod swój PC 2 zestawy naraz ... jeden 2.0 za 500zł a drugi 5.1 za 500zł ... i przełączając się posłuchał muzyki, głosów aktorów w filmach, odgłosów w grach - w ten czas byś na prawdę wiedział czego chcesz. ... mnie "oświeciło" dobitnie dopiero jak zrobiłem takie bezpośrednie porównanie wiele lat temu .... też chciałem przesiąść się z 2.0 na nowe 5.1 w tej samej cenie ... i 5.1 pod wzgl. naturalności wypadły fatalnie (był to wyższy model Creative niż twój bo z dwudrożnymi satelitkami ... mimo to nic mu to nie pomogło).

Nie rozumiem po co mi słuchawki, przecież nie mieszkam w akademiku ..................................

A co do przetestowania zestawów 2.1 i 5.1 to nie ma takiej opcji, generalnie filmy rzadko oglądam, najczęściej muzyka i gry, co byście polecili z głośników jakaś w miarę sensowna zmiana.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.