Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile - Zgorzelec


dawid_28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam, na poczatku pozdrawiam. W okolicach Zgorzelca raczej ciężko będzie spotkac kogoś o podobnych zainteresowaniach - chyba, że osoba/y sie nie ujawniają. Mieszkam w Bolesławcu, więc do siebie nie mamy daleko a pogadać i posłuchac muzyki zawsze możemy, jeżeli tylko czas na to pozwoli i będą chęci a z tego co widzę są...Pozdrawiam Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Wiem , wiem... nieraz znajomi dają mi odczuć , że traktują mnie z powodu pasji audio trochę jak nieszkodliwego wariata hehe.Z tego co wiem jest też kilka osób w Lubaniu i okolicy ale nie znam ich osobiście.Czasami udało mi się też namówić np. do wyjazdu na Audio Show mojego szfagra ale on to traktuje raczej jak ciekawostkę lub sposób zabicia czasu w razie nudy , choć trzeba przyznać , że potrafi odróżnić dobry dżwięk ;) .W sumie nie przeszkadza mi to ale czasami chciało by się pogadać z kimś kto będzie słuchał i rozumiał o czym mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też jestem z Bolesławca. Szukam aktualnie dobrych monitorów i wzmacniacza. Wybór padł na ATC SCM7.Jeżeli chodzi o wzmacniacz to dopiero zaczynam szukać i nie wiem w jakim kierunku iść. Wydaje mi się że macie większe doświadczenie w tej branży. Bardzo liczę na Waszą pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...
  • 2 lata później...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.