Jump to content
Sign in to follow this  
dawid_28

Audiofile - Zgorzelec

Recommended Posts

Witam,szukam osób z okolicy Zgorzelca,ktore sie interesuja tematem,posiadaja sprzęt w celu wymiany doświadczeń,spotkac sie,posluchac cos wspolnie,itp...Pozdrawiam-Dawid

poszukiwania nowego zestawu.....

Witam, na poczatku pozdrawiam. W okolicach Zgorzelca raczej ciężko będzie spotkac kogoś o podobnych zainteresowaniach - chyba, że osoba/y sie nie ujawniają. Mieszkam w Bolesławcu, więc do siebie nie mamy daleko a pogadać i posłuchac muzyki zawsze możemy, jeżeli tylko czas na to pozwoli i będą chęci a z tego co widzę są...Pozdrawiam Krzysiek.

No to panowie jak z tymi audiomaniakami z okolicy?Znależliście jeszcze kogoś?Ja jestem gdzieś tak w połowie - znaczy odległości między wami :) Pozdrawiam.

xavian

Witam klubowicza...jak widzisz w okolicy jest prawdopodobnie niewiele osób korzystających z forum. Osobiście z B-ca znam jeszcze trzy osoby - pasjonatów muzycznych, z którymi można porozmawiać na temat szeroko pojętego audio, elektroniki i oczywiście muzyki.

Wiem , wiem... nieraz znajomi dają mi odczuć , że traktują mnie z powodu pasji audio trochę jak nieszkodliwego wariata hehe.Z tego co wiem jest też kilka osób w Lubaniu i okolicy ale nie znam ich osobiście.Czasami udało mi się też namówić np. do wyjazdu na Audio Show mojego szfagra ale on to traktuje raczej jak ciekawostkę lub sposób zabicia czasu w razie nudy , choć trzeba przyznać , że potrafi odróżnić dobry dżwięk ;) .W sumie nie przeszkadza mi to ale czasami chciało by się pogadać z kimś kto będzie słuchał i rozumiał o czym mówisz.

Witam. Ja też jestem z Bolesławca. Szukam aktualnie dobrych monitorów i wzmacniacza. Wybór padł na ATC SCM7.Jeżeli chodzi o wzmacniacz to dopiero zaczynam szukać i nie wiem w jakim kierunku iść. Wydaje mi się że macie większe doświadczenie w tej branży. Bardzo liczę na Waszą pomoc !

Serdecznie zapraszamy do Zielonej Góry wszystkich miłośników gramofonów na spotkanie z mistrzem w tej dziedzinie Wally Malewiczem, szczegóły na www.media4home.com.pl

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.