Skocz do zawartości
IGNORED

Behringer 3031A Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie !?!?!?!


nedlog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. To mój pierwszy wpis na forum ale pomine kurtuazyjne przywitania

(bo każdy wie, że je przesyłam:) i przejdę do meritum.

 

Od jakiegoś czasu mam na celowniku monitory Behringera, model 3031A lub 3030A.

Ostatnie pare dni poswiecilem na szukanie informacji o nich ale poza marketingiem

producenta nie udalo mi sie znalezc zbyt wielu konkretow.

W zwiazku z tym pytanie: czy ktos z szanownych forumowiczow mial z tymi modelami

do czynienia? Glosnikow tych potrzebuje praktycznie tylko do odsluchow, podpiete beda

do Xonara Essence ST, stac beda w dosyc duzym pokoju, muzyki slucham glownie z flac`ow

i wole sluchac raczej ciszej niz bardzo glosno. Zalezy mi przede wszystkim na wyrazistosci

i szczegolach oraz nisko schodzacym i dobrze trzymanym basie (nie wykluczam zakupu suba w

przyszlosci).

Przez jakis czas rozwazalem jeszcze zakup Alesis m1 mk2, z tym ze duzo mowi sie o ich

awaryjnosci. Poza tym wstazkowa piszczalka i inne "detale techniczne" Behringerow

wydaja sie byc ciekawe. Cena tez niczego sobie.

 

Bede wdzieczny za wszelkie opinie i ewentualne porady. Moze istnieja inne monitory aktywne

podchodzace pod moje zachcianki i mieszczace sie w przedziale cenowym do 2500zl?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.