Skocz do zawartości
IGNORED

yamaha- wejscie sluchawkowe- problem


cavess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie znam sie zbytnio na elektronice dlatego zwracam sie do forumowiczow,

gdyz problem ten jest chyba takowej natury, i niezwykle irytujacy, otoz:

 

Kupilem uzywany wzmacniacz KD YAMAHA DSP-AX620 i gdy podpinam sluchaweczki AKG K240 MkII do niego

to gra tylko jeden kanal, i tak jest az do momentu gdy odkrecam glosnosc do ok -55dB, wtedy niegrajaca sluchaweczka zaczyna "pierdziec" i zaczyna grac jak juz jestem na -45dB to gra normalnie i co najciekawsze jak teraz sciszam

poza -55dB, to graja obie sluchawki nawet do zupelnego wyciszenia i gdy podglasniam juz jest ok. Ale...

gdy odlacze sluchawki i podlacze, znow jest to samo...

I nie wazne jak dlugo byl wlaczony wzmacniacz, albo jak dlugo sluchawki wczesniej byly podlaczone

gdy podpinam mniejsze sluchawki douszne sytuacja wyglada tak samo, z tego wnioskuje, ze ze wzmacniaczem

jest cos nie tak. Dodam tylko, ze wystepuje to tylko przy wyjsciu sluchawkowym, dzwiek w glosnikach jest ok.

 

Czy jest ktos, kto mial podobny problem?

I wogole co to za problem, moze wystarczy wymienic jakis tranzystorek?

Ciekaw jestem czy mozna to jakos naprawic za sensowne pieniadze, bo w sumie sprzet mi pasuje

i nie chcialbym sie z nim rozstawac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.