Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  644 członków

Sony Klub
IGNORED

Klub milośnikow marki SONY


daro25s

Rekomendowane odpowiedzi

maciomen 69

Wow, jestem pod wrażeniem, sam na tym myślałeś, czy z całą "rodzionom" i gajowym ? No chyba, że gdzieś to wyczytałeś - kurde umie czytać - i postanowiłeś błysnąć.

 

Ale zostawiając w spokoju trolle, firma jak każda inna: Denon, Yamaha, itd. Poszukam fotek sprzętu który mi się przewinął przez domek i tego Hi-Fi z najwyższej półeczki i tego dla śmiertelników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shreku...

Powinieneś być pod wrażeniem.Bo jak posłuchasz sobie playstation model SCPH 1002 to Ci kapcie spadną z wrażenia,więc nie troluj mi tutaj jak nie wiesz o czym pisze.Mam ten model i wyparł mi z systemu nieźle zrobioną lampucere.I nie są to tylko moje spostrzeżenia.Więc zanim się wypowiesz rusz łepetynką i poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać kolega maciomen 69 ma żłe zrobioną lampucere. Lamipizacja to nie wszystko.

To nie to. Ja nie chce ci dogryżć. Ale lampucera, którą miałem okazje słyszeć rozwalała odtwarzaczacze za 20 000zł.

Zatem mam o niej swoje zdanie, że to wybytny "skryty" dac. Oczywiście na CS4397.

 

Ale nie mnie chętnie posłuchałby tego Playstation.

Poza tym Sony też robiło niektóre klocki dosyć dobre z serii ES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółwik

Prawdopodobnie masz rację.Lampucera tak gra jak jest zrobiona.Wierzę że to dobry DAC.Moja jednak niestety gra tak że Playstation za pare złoty nie pozostawił złudzeń co gra lepiej.Jednak pamiętaj że ja mówię tutaj o jednym konkretnym modelu - SCPH 1002 czyli pierwszej konsoli Sonego.Jest o niej na forach całego świata.Tylko nie u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie można powiedzieć kiedyś sony robiło całkiem niezłe sprzęty a w chwilach uniesienia nawet bardzo dobre, i trafiało się to w szczególności w wyższej półce QS ES. Ogólnie sprzęt raczej nie zawodny choć ogólnie nie znaczy wszystko, słabe robili lasery np w czytnikach owszem trafiały się takie ciut lepsze, ale były też super paście np KHM-220AAA. W porównaniu z laserami Philipsa to każdy sony praktycznie wymięka, dobrych laserów sony to może było dosłownie kilka (ale i tak w stosunku do Philipsa półka niżej). No ale skończmy o laserach. Kiedy się sony zepsuło ? Ot dobre pytanie można powiedzieć że spadek wystartował gdzieś wystartował w okolicach połowy lat 90 może nawet ciut wcześniej, tragedia nastąpiła po roku 2000 tutaj masówka Made in China praktycznie wyorała jakość Sony, a na domiar złego kosmiczne ceny niczym nie podyktowana jakością u Sonego pozostały. Jak dziś wygląda marka Sony nijak ... praktycznie. Po paru modelach Kina domowego Amp, BD-R, w których coś tam sony eksperymentowało z ES, ale to już żadne ES .... kilka głupich pomysłów a raczej jakościowo kiepskich np S-Master. Dziś liczy się kasa no cóż było sony nie ma sony był technics r.i.p i świat żyje bez sony też się da istnieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeżeli tak to zapraszam na odsłuch mojego s-mastera. Gdyby brać na poważnie Twój wpis to współczuję klijentom ACCUPHASE, co nabyli swego czasu odtwarzacz sacd a, które jak wiadomo były wyposarzane w napędy SONY. A co powiedzieć np. o takim SCD1 SONY model 2000r. Był on wtedy najlepszym odwtarzaczem , a w późniejszych latach namiętnie modyfikowany przez znawców i bezkonkurencyjny!!!!!? Pozdrawiam i gratuluje dobrego humoru.

post-27801-011196400 1291463178_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam

miałem kiedyś zestaw Sony: tuner+deck+wzmak+gramofon. wszystko było takie "krótkie" - mam na myśli głębokość segmentu. kolumny były wymiarów ok. 20x30x20cm z własnym zasilaniem. głośniki średnio/nisko-tonowe były płaskie.

kojarzy ktoś o jaki sprzęt mi chodzi?

proszę dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam foto-segment marki "SONY".

Kompakt RX1 z pełną klatką jest kultowy już w momencie rynkowego startu. Cena nowości to 14 000 zł.

 

w segmencie audio .. pustawo .. wiatr hula

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Sony wypuściło nowe amplitunery, design jest nieco w stylu onkyo :

 

http://www.phileweb.com/news/d-av/201304/30/32947.html

 

http://www.youtube.com/watch?v=RRFGjTkH9BE

 

http://www.areadvd.de/images/2013/sony_roadshow_2013/str_dn1040.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Dwa z nich są już opisane na stronach Sony Polska: http://www.sony.pl/product/hcs-home-cinema-receiver/str-dh540 i http://www.sony.pl/product/hcs-home-cinema-receiver/str-dh7401922283e83556a744347e1718b64a731.jpeg

3ae156df1faa5fbde2a11297af1d592d.jpeg

Natomiast w sprzedaży w Polsce są już cztery modele z tej serii STR DH 540/740/840/1040 w cenach od 999 do 2499 PN.

 

sony-str-dn1040,3814001312_3.jpg

 

sony-str-dn1040,3814001312_3.jpg

Tu można znaleźć ich opisy: http://www.euro.com.pl/amplitunery,_Sony.bhtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Uwaga! Sensacja. Do sprzedania najlepszy odtwarzacz Sony jaki kiedykolwiek wyprodukowano. SCD-DR1 na aukcji. Aktualna cena 810$ i ciekawe do ilu dojdzie? Nowy kosztuje 10 tyś. $. Kto się skusi?

http://www.ebay.com/itm/Sony-SCD-DR1-SUPER-AUDIO-CD-PLAYER-/321140984762?pt=US_CD_Players_Recorders&hash=item4ac57e8bba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/super-cd-sony-cdp-x555es-swietnyklasyk-moc-vintage-i5165254974.html

 

 

Sprzedający: hurtszkolny_pl

82-230 Nowy Staw

 

 

UWAGA !!!!! Odradzam kupowanie od tego sprzedającego. Sprzęt ( wzmacniacze,Cd ) jest z wystawki w bardzo kiepskim stanie. Nie ma nic wspólnego z opisem. Nie chcesz mieć problemów to nie kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shreku...

Powinieneś być pod wrażeniem.Bo jak posłuchasz sobie playstation model SCPH 1002 to Ci kapcie spadną z wrażenia,więc nie troluj mi tutaj jak nie wiesz o czym pisze.Mam ten model i wyparł mi z systemu nieźle zrobioną lampucere.I nie są to tylko moje spostrzeżenia.Więc zanim się wypowiesz rusz łepetynką i poczytaj.

To może najpierw posłuchaj zestawienia z serii R, CDP-557ESD i wtedy pisz na temat co jak gra ok? Dzięki!

 

>>Arton

Prócz SS-AR1 to reszta nie jest warta żadnej uwagi. Choć i tak im daleko do serii G...

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.