Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie kolumny i ampli ?


soniacz81

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy post na tym forum wiec Witam Wszystkich :)

Mam mały dylemat stoje przed zakupem amplitunera i kolumn do kina i w natłoku całego sprzętu który jest na rynku robie sie łysy . Prosze was o porady co do czego pasuje i z czym sie je .

 

Chce kupić narazie ampli i fronty ,tył i central chwilowo bedzie noname , wiadomo nie odrazu Warszawe zbudowano . Kwota którą moge przeznaczyć to 4000zł sprzet musi byc nowy .Pokój docelowo 25 m"2 zestaw ma służyć 85% kino filmy 15% muzyka

 

Moje typy to Ampli

- Yamaha RX-V 765 mój faworyt

- marantz SR5004 tu troszke drogo nie wiem czy wystarczy na kolumny

- onkyo ONKYO TX-NR 706 podobnie jak marantz

 

co do kolumn tu wiekszy problem

- mission M34

- kef IQ 50

- PARADIGM MONITOR 7 v.6 troche drogie ale ....

- Heco Metas 501 problem z dostaniem

- klipsh f2

- Jamo S606

- WHARFEDALE DIAMOND 10.6

- Wharfedale Vardus 400

 

I moje pytania :

Które kolumny najlepiej zagrają z yamaszką ?

Które najlepsze do kina ?

Co byście mogli polecić oprócz tych wymienionych?

 

Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi i Pozdrawiam

Michał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnio składałem znajomemu zestaw z Onkyo TX-SR 607 i kolumn Jamo HCS3. Jest bardzo zadowolony i muszę ci powiedzieć, że gra to naprawdę fajnie. W tej cenie niczego mu nie brakuje a za 4000 będziesz mieć ampli i pełen komplet głośników wraz z dobrym subwooferem jakim jest Jamo Sub 200.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze tobie powiem ze do tych jamo byłem najbardziej sceptycznie nastawiony bo znajomy ma też ten zestaw z onkyo , co prawda niższy model ampli ale dzwięk jakoś do mnie nie przemawia może wina pomieszczenia bo ma to w pokoju 10m"2 i jest jeden wielki hałas i nic poza tym . Co do reszty zestawu to tak jak pisałem na wszystko przyjdzie pora , narazie chciałbym ampli i fronty a za około 3 miechy wymiana reszty . Ale dzieki za odp wszystkie propozycje mile widziane :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Jamo S606 w pokoju 10m2. To musi być masakra - one się tam duszą. W twoim pokoju te kolumny zagrają naprawdę świetnie z dobrym wykopem :-) Tyły może trochę odstają od reszty ale można je troszkę podkręcić i będzie OK :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pierwsze jelsi hcodzi o ampli, no jednak yamaszka bedzie tansza ale nie mam przekonania do tych ich wyrobow obecnie. Jesli chodzi o Marantza to juz calkiem calkiem :) Tylko troszke drogi, a czym sie rozni od 5003 ktory wciaz trzyma cene?? Dzwiekowo na pewno bardziej zaawansowany. Co do Onkyo na prawde bardzo fajny model ale znowu jest dosc duzy przeskok cenowy pomiedzy nim a 607 jelsi interesuje Cie THX poczekaj na 608, natomiast chyba wolal bym wybrac 606,607 i wiecej kasy wrzucic w glosniki. To samo tyczy sie Marantza, troszke zawyzona cena w stosunku do mozliwosci. Ewentualnie Denon 1910 tylk oszkoda ze plastikowy, ale gra bardzo fajnie.

Co do kolumn Missiony dudnia a nie graja, zwlaszcza z marantzem (amplituner) zdecydowanie lepiej graja ze wzmacniaczem tej samej firmy. KEF i PARADIGM nie sluchalem nie wypowiadam sie, Heco jak na swoja wielkosc bardzo przywoite i ladnie czysto grajace, tylko czy do kina nie za ladnie. Klipsche zdecodowanie nadaja sie pod amlituner ze wzgledu na skutecznosc, daja swietne efekty kinowe, tylk ociezko do nich dobrac subufer, maja na prawde mocne uderzenie. Jamo 606 fajne glosniczki dobrze wykonane masywne ja za ich dzwiekeim nie bardzo przesadzam dla mnie za duzo wala gora, i pewnie w filmie tez by mi to przeszkadzalo ale to moj gust, Wharfedale z serii diamond na prawde fajne male glosniczki jak i do kina jak i do muzyki, co do Vardusow slyszalem 300 nie wiedzialemz e jest wogole 400 i widze ze ich cena jest bardzo dobra :) takze glosniczek fajny.

 

Ale podsumowywujac 85% kino to jednak duza przewaga, moje typy:

Onkyo 607,608 ewentualnie ten 706

Marantz 5003

Klipsch Synergy F2 Do kina miazdzace

Wharfedale Diamond 10.6

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za treściwą odp co do klipsh boje sie że mnie zabija wysokimi czytałem że przeważa właśnie to pasmo ze wzgledu na konstrukcje tubową ale nie mialem okazji posłuchać . Co do ampli to marantz 5003 jest w jednej cenie co 5004 koszt około 2500 zresztą tak jak onkyo 706 i przy wyżej wymienionych ampli zostaje mi mniej na głośniki Co do yamahy to czytałem wiele pochlebnych opini no i cena 1800 jest dużo niższa 700 wiecej do głosników . Na THX mi nie zależy nawet na to nie patrzyłem . Denon jakoś do mnie nie przemawia nie podoba mi sie :) A orientujesz sie może kiedy wejdą do sprzedaży nowe modele Onkyo i Yamahy może warto poczekac ? Choc nie zawsze to co nowe znaczy lepsze .

 

A czy ktoś moze miał styczność z zestawem yamaha+ któreś z wymienionych kolumn ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że nic nie da kupno wyższego modelu amplitunera i gorszych głośników dlatego też jak kolega wyżej radzę pomyśleć nad innym rozłożeniem fundusz i zainwestować w ciut gorszy ampli typu Onkyo 607 i mieć większe pole manewru przy zakupie kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc mam dla ciebie nastepujące propozycie.Amplituner Onkyo 607 sobie odpusc jest do bani,jak juz to poszukaj 705,706,707,805,Yamaha 765,Marantz 5003,5004,6003,na allegro jest taki sprzedawca który ma te modele nowe i naprawde w swietnej cenie. Jaro J66,napisz i dowiedz sie za ile możesz kupic te amplitunery.Nie kupuj lipy bo bedziesz załował 4000 tys to całkiem dobra kwota na amplituner i fronty.Kolumny Paradigm,B&W,Mordaunt Short,Siesty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm słuchałem onkyo 607 i nie wydał mi się aż tak kiepski. Jeśli 706 gra zdecydowanie lepiej jak twierdzi dariusz964 i udało by ci się go kupić do 2k zł to może być to strzał w "10". Dariusz jak tam zakup flagowca?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn go zakupił i jest zadowolony ,ale ja tak z przekory porównywałem go ze swojm wzmacniaczem PM7003,na mojch kolumnach Mordaunt Short, i mi podoba sie jednak bardziej wzmacniacz,moze nie ma takiego poweru i basioru ale gra każda muze,Pioneer jest jednak naprawde dobry moze wymaga lepszych kolumn,na CDM 7 daje czadu ,reasumujac podobny koszt zakupu Pioneer wyszedł 2400,wzmacniacz 2300,ale Pioneer to jeszcze kino domowe a tu to juz naprawde nie przelewki ,ja mam amplituner Marantz SR 6003,i wydawało mi sie ze jest bardzo dobry ,teraz twierdze ze bardzo dobry to jest ten Pioneer,powiem ze lepszy od AX1,RX-V3900 Yamahy.A wracajac do wątku to 607 Onkyo to lipa naprawde jak ktos chce wydac 4000 tyś na amplituner i kolumny tylko fronty to jest 100 lepszych amplitunerów,mimo tego ze mozna go kupic nowego na allegro za 1300 pln i tak nie warto,jest tu grono osób które sie nabrało na budowe i bajery jakie sa w tym amplitunerze i teraz chca go sprzedac i maja problem bo nie ma chetnych.Ja go słuchałem tak z 10 min z Warfedale 10,5 tragedia ,nie dało sie tego słuchac jeden wielki jazgot.Kolega jest nowy i nie powinno sie go wpuszczac w maliny i proponowac takiego chłamu.Potem sie chłop zniecheci i bedzie rozczarowany,napisz moze czego chcesz w amplitunerze HDMI,nowych dekoderów ,czy na tym ci nie zalezy.Postaram sie ci pomuc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze stare modele byly lepsze. Ale problem ebdzie z dostaniem 606 czy nawet 605 nowej. Nowe modele juz sa na stornie dystrybutora ale ceny jeszcze nie ma. Przeczuwam ze moze nie byc jakos specjalnie zawyzona gdyz cena 308 prostego bo prostego ale jest atrakcyjna. Jesli slyszales ze Klipsche graja ostro gora to ich posluchaj, ja lubie ten dzzwiek i na przyklad wedlug mnie to sykanie bylo by bardziej slyszalne w jamo 606. dariusz964 tylk oczy Ty koledze nie doradxzasz bardziej pod muzyke jednak?? Takie mam wrazenie. W kinie Onkyo sprawuje sie swietnie. jesli masz troche czasu poczekaj na model 608 sam jestem ciekaw co zaprezentuje. Natomiast jesli nie to 706 jest godny uwagi :) Aha i absolutnie posluchaj Klipschow najlepij wlasnie na jakies plytce demonstracyjnej z filmem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz sprawdzałem tego sprzedawce na allegro i niestety niema żadnej aukcji :( onkyo 706,707 nie znajde nigdzie za 2k wiec tu jest problem czy lepiej droższy ampli kosztem kolumn ? A może jakiś harman ? Nie mam jakoś przekonania do tej marki ale może jest coś wartego uwagi . Na czym mi zależy w ampli hmm , no HDMI musi mieć napewno ale to juz pewnie wszystkie maja , nie musi ich byc jako0ś specialnie wiele mysle ze 4 powinny styknąć . Mógłby mieć skalowanie i możliwość podpiecia zewnetrznego wzmacniacz , nigdy nie wiadomo co człowiekowi odbije . Poza tym to raczej niemam większych wymagań tak jak pisałem głównie to ma chodzić w filmach -kinie (czasem jakieś koncerty ). Audiofilem nie jestem chociaż od zawsze miałem pociąg do audio :)Kiedyś już miałem nawet marne kd ampli yamaha jeden z pierwszych niskich modeli i kolumny bolero 200 naszej rodzimej firmy :) powiem tak szału nie było , właśnie teraz nie chce składac zestawu zaczynając od marnego ampli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tez Onkyo 607 odpada w przedbiegach bo nie ma nawet pre-out.Ten sprzedawca ma Marantze,a jest jeszcze jeden amo i on powinien miec Onkyo.Ja ci polecam napewno Yamaha 765,Marantz 6003,Harman 255,moze Denon 2309 mozna wyrwac w dobrej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi sprzedający to amo2.Ma rózny sprzet.Kolumny mozesz kupić urzywane tak więc za 1600-2000 mozesz znalezc cos bardzo dobrego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poszukaj czegoś z drugiej ręki. W tej cenie można kupić już naprawdę zacną maszynkę. Ostatnio na allegro widziałem Yamahe RX-V 1700 z roczną gwarancją i coś koło 2k. Chyba, że nie zależy ci na gwarancji to za tą kwotę kupisz nawet kilkuletniego flagowca - szczerze mówiąc ja korzystam tylko z takich rozwiązań bo różnica względem nowych ampli jest porażająca :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soniacz81

>Dariusz sprawdzałem tego sprzedawce na allegro i niestety niema żadnej aukcji

 

Dariusz podał błędnie nazwę tego sprzedawcy z allegro - powinno być Jaro-J66. Ten gość ma wystawionego Marantz SR6003 w bdb cenie.

Sam stoję teraz przed wyborem AV do Monitor Audio RS. Kupiłbym tego 6003 gdyby nie jeden problem z tą serią tzn. nie działają ustawienia Audyssey gdy jest dekodowany dźwięk HD. Można oczywiście przesyłać LPCM z BR, ale ja akurat nie mam takiej możliwości, więc niestety muszę szukać czegoś innego. Nie wiem jak model 6004 czy też ma takie ograniczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soniacz81 podstawowe pytanie brzmi czy musi być to nowy sprzęt czy może być używany? No i czy dekodery HD też musi mieć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie ONKYO 607 - tragedia!

Miniwieżowy dźwięk. Wiem coś o tym ponieważ męczyłem się z tym amplitunerem 4 miesiące. Teraz mam Yamahe 765 - różnica w dźwięku jakby o 2 klasy wyżej. Długo odsłuchiwałem obydwa amplitunery ponieważ obydwa miałem w domu. Weź Yamahe 765 lub Marantza. Onkyo omiń szerokim łukiem - amplitunery tej firmy czarują dźwiękiem przez pierwszy moment który trwa jakieś 3 minuty, później już zaczyna być coraz gorzej. Najlepiej posłuchaj przed odsłuchem bo każdy lubi coś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Stempel > Tak zależy mi na tym żeby sprzet był nowy głównie chodzi o gwarancje .

keff > Znalazłem tego gościa ten marantz to ciekawa propozycja .

Dariusz > Powiedz mi czy miałeś już okazje kupować coś od amo2 ? pan ma bardzo dobre ceny tylko czy jest godny zaufania ?

Kooniuszy > Onkyo 607 już sobie odpuściłem i raczej zdecyduje się na yamahe lub marantza wiec pozostaje tylko odsłuch i porownanie .

Większy problem jest w kwesti kolumn nie bede miał okazji odsłuchac wszystkich u mnie w mieście nie mają wszystkiego .

Może jakieś sugestie co by pasowało do marantza lub yamahy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soniacz81

> Znalazłem tego gościa ten marantz to ciekawa propozycja .

 

W modelu 6004 tak samo jak i 6003 kalibracja Audyssey nie działa przy dekodowaniu w amplitunerze bezstratnych formatów. Dodatkowo 6004 potrafi paść w ciągu kilku pierwszych dni użytkowania (źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ).

Jak masz BR z dekoderami DTS-HD MA i Dolby TrueHD to 6003 w tej cenie to świetny wybór. Ja niestety muszę poszukać czegoś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś amplituner Yamahy RX-V 861. Klasą chyba podobny do nowych "jamaszek" 7xx. Ogólnie lubił kolumny spokojne i zrónoważone w całym paśmie. Po długich odsłuchach wybór padł na angielskie kolumny Tannoy Fussion. Z missionami też źle nie grał ale miały bassreflexy z tyłu obudowy i dopiero odsunięcie od tylnej ściany na odległość metra dawała przyzwoite efekty. Weź to też pod uwagę przy wyborze kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam obydwu sprzedajacych od Jaro-J66 kupywałem kupe rzeczy jest żetelny i uczciwy,naprawde polecam wystawia gwarancie własna2 lata sprzet przywozi z Niemiec ,ale jak cos padnie zawozi go tam i reklamuje.Drugi jest też OK.Tak naprawde to nie wiem o co wam chodzi z tym SR-6003,mam go iwszystko smiga jak talala,używam dekoderów z niego a nie z Blu-reya.Dekoduje wszystkie płytki blu-rey.Chodzi wam o DTS HD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dariusz964

 

>Tak naprawde to nie wiem o co wam chodzi z tym SR-6003,mam go iwszystko

>smiga jak talala,używam dekoderów z niego a nie z Blu-reya.Dekoduje wszystkie płytki blu-rey.Chodzi

>wam o DTS HD.

 

Tak chodzi o DTS-HD i Dolby True HD. Masz w ampli system kalibracji dźwięku Audyssey i u Marantza jego ustawienia nie działają w przypadku dekodowania dźwięku HD w ampli (w Denonie i Onkyo działają a Yamaha ma inny system).

Dariusz miałbyś możliwość podłączenia analogowo BR i puszczenia czegoś w LPCM i sprawdzenia różnicy? Nie wiem jak istotna ta korekcja jest, ale wszędzie piszą, że to duża wada amplitunerów Marantz więc chyba coś w tym jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak pre amp'a dyskwalifikuje Onkyo. A jednak cena za Denona 2310 jest troszke zawyzona. Faktycznie moze poszukaj czegos nie koniecznie nowego. Ja jednak wolal bym wrzucic pieniazki w glosniki:) Sam szukam ampli z pre ampem i pewnie tez siegne po jakas starsza Yamaszke:) I chyba ten typ w stosunku cena do jakosci wypada najlepiej mowie tu o 765 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomocne rady .

Co do ampli jestem już prawie zdecydowany na Yamahe nie ukrywam że cena gra główną role przy tym wyborze i za te pieniądze to chyba najbardziej trafny wybór bedzie . Tym sposobem na kolumny zostanie mi około 2200-2300 choć i tak nie wiem na jakie się zdecydować , chyba pozostaje tylko odsłuch .

Dariusz a powiedz mi gdzie można dostac te kolumny mordaunt short czy jest jakiś przedstawiciel marki na polske ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w stanie dołożyć jeszcze 300zł do kolumn do proponuję ESA VIVACE. Znajomy ma i powiem ci, że w cenie 2600zł ciężko będzie je przebić :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podłącze sie do pytania zeby nie zakłądać nowego tematu. Mam tonsil siesty i chciałbym do tego skompletowac kino domowe razem z wzmacniaczem( za rozsądne pieniądze). Narazie faworytami jest cały zestaw od Tonsil siesta z subem Aktiv 250 gdyz całość udało by mi sie skompletować za jakies 2200zł a za wzmacniacz maks 2000zł. Co zaproponujecie?? ( bedzie to słuzyło głownie do muzyki)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 21

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.