Jump to content
IGNORED

Gwarantowana poprawa jakości dźwięku!

amator_stereo

Recommended Posts

dobre:D = i znow beda problemy bo zaczniemy tjuningowac sasze narzady sluchowe - zaczyna sie od niewinnego kawalka plastiku zaczepionego do uszu a na czym skonczy?

jak hi-endowe firmy podchwyca temat to zaczna wychodzic coraz ladniejsze te kawalki plastiku pozniej z dodatkami zaczynajace sie od 9000zl a konczace na 40000zl albo i wiecej :D:D:D

Amator, to już było, użyj wyszukiwarki zamiast się ekscytować starymi wynalazkami

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-17911-100007209 1271271802_thumb.jpg

Hidden Content

Hidden Content

Wszystko zależy od akustyki pomieszczenia, w podanym linku po stronie prawej słuchacza jest więcej ustrojów akustycznych i dla poprawy dźwięku założył "gumowe" ucho tylko z prawej strony. Wersja "na miasto" obejmuje obustronne nuszniki;)

PS. niezła jazda;)

amator_stereo, 14 Kwi 2010, 21:05

>Filut

>Po ile i gdzie można to co wkleiłeś kupić?

Baaa. Gdybym wiedział, to wkleił bym swoje własne, bo już bym je kupił! :)

A tak, pozostaje prosić kolegów w zakładce DIY o próbę wykonania na zamówienie.

Najlepsze były urządzenia militarne, takie dwie wielkie gramofonowe tuby które wchodziły w skład wyposażenia dzielnego wojaka-nasłuchowca. Raczej nie miał szans ich samodzielnie unieść... Ma ktoś może linka do takiej fotki?

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Bawiłem się kiedyś z kartkami papieru i przykładałem dłonie do uszu i muszę powiedzieć, że lepiej wypadały dłonie niż inne materiały - za bardzo odbijają dźwięk. Dłonie też nie są najlepsze! Dźwięk był fakt faktem inny i na pewno lepszy przy dłoniach jak przy papierze, ale i tak męczył dlatego nie jestem zwolennikiem przedłużania uszu. Lubie swoje :-)

Poza tym przedłużanie jednego ucha męczy mnie niemiłosiernie jakbym kręcił balansem.

Napisałem, że "trzeba mieć na..." dlatego, że uważam takie wynalazki za głupotę i daleko idącą manię. Nie wyobrażam sobie spotkania ze znajomymi z nausznikami, pokazania się żonie czy dzieciom (choć jeszcze ich nie mam) :) heh.. Na samą myśl chce mi się śmiać:) A jak ktoś szuka takiej poprawy - bo musi - to niech kupi sobie lepiej dobre słuchawki - efekt będzie jeszcze lepszy:) Amen

Mam wrażenie że koledzy nie zrozumieli moich intencji.

To że zabawka jest kretynizmem to oczywiste.

Bardzie interesuje mnie to jak profesjonalny sprzedawca traktuje swoich klientów.

ONI TO POWAŻNIE SPRZEDAJĄ.

Widać doszli do wniosku że audiofile są aż takimi debilami i można om to coś zaproponować.

Sądzę iż takich zjawisk jest więcej tylko trochę lepiej zamaskowanych w marketing i budzących sprzeciwu ogółu.

Gdzie jest granica???

amator_stereo, 14 Kwi 2010, 22:32

Nie irytuj się, to aż się prosi o prześmiewczą reakcję. Nie będę ubolewał nad faktem próby sprzedaży takich wynalazków.

Trzeba mieć dystans.

Czy reklamy w tv bierzesz na poważnie? Bo ja je traktuję jako filmiki idiotów dla idiotów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.