Jump to content
IGNORED

w jakie gry graliscie w ciagu ostatniego miesiaca?

futu

Recommended Posts

jesli ktos lubi czasami zagrac to niech napisze w jakie gry gral w ciagu ostatniego miesiaca

ja troche porzesadzilem przyznaje i gralem w:

Just.Cause.2

Metro 2033

Battlefield.Bad.Company

Command.And.Conquer.4.Tiberian.Twilight

Dragon Age Origins Awakening

Bonetown-ViTALiTY

Warhammer 40000 Dawn Of War II Chaos Rising

Aliens.Vs.Predator

chyba za duzo przy kompie siedze;p

a Wy w co graliscie?

Bad company zamowiłem orginała zeby ciupac na necie ale do pełni szczescia brakuje mi intel core i5, jak będe przechodził obok sklepu komputerowego to se kupie, w battlefield 2 naginam juz dwa lata po sieci mam juz stopien podporucznika hehe:) . Wczoraj łyknołem z polishtrackera metro ale jeszcze nie testowałem, w nfs shift tez czasem posmigam. peace!

A i najważniejsze pociskam z dziewczyna w Lego Indiana Jones 2 prawie wszystkie plansze już mamy na 70-80%. Świetna gra gdy pada deszcz, w tv nic nie ma, a ma się oczekiwany wolny weekend. Także trzepanie sakiewki i potem granie w lego z dziewczyną i weekend udany ;]

Moja strona audio - kondrax.mayhem.net.pl

ja gram codziennie w węża na nokii :P

A na pc zacząłem jakiś czas temu Deus Ex. Wiadomo, legenda, ale jakoś nie miałem okazji wcześniej. No i świetna rzecz, stawiam na równi z moim nr 1 ever czyli Half Life, ale... nie bardzo mam czas grać, a jak już mam to mi się zwykle nie chce, bo to się nie da grać pół godziny, trzeba z pół dnia :(

""" ale polałem z twojego opisu gratuluje zdrowego podejscia """

to byla sciema :D

tak serio to tylko battlefield bad company 2 gralem w ciagu ostatniego miesiaca bo mi sie po prostu spodobala i nawet jesli nie fascynuja mnie gry to okazuje sie ze czasem cos mnie wciagnie - jak ten battlefield

A jak dla mnie Wolfenstein (PS3) pozamiatał wszystko co przez ostatnie pół roku nakupowałem (chyba wszystkie FPS-y jakie w ogóle na konsolę wyszły) no może jeszcze Soldier of Fortune - Payback był równie dobry, tylko zdecydowanie za krótki.

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Guest ata77

(Konto usunięte)

ja tez gram w BF2 w sieci. Ostatnio zainstalowałem dodatki i special force ale wroce do podtawowej wersji. Za duzo rankowych planszy bez mozliwosci wejscia. Najbardziej krecace są miejskie mapy.

• 3 weeks later...

ostatnio pykalem w nowego wolfensteina,taka sobie gierka do przejscia na raz,stary wolf duzo lepszy,poza tym bylo troche tego:prey calkiem niezla,fear2 to nie to samo co jedynka,time shift dobre,bioshock troche duzo lazenia,ze starszych gierek to blood 2 the chosen to chyba najlepsza strzelanka w jaka gralem niezly klimat,no i stare unreale sa nie do pobicia po dzien dzisiejszy

znajomy mi też to mówił - tyle że musi to być podobno wersja 60gb ponieważ nowsze/inne? maja blokady - mam taka wersje ale niemam gier z ps2 aby sprawdzić - jestem minimalista tylko GT5 prolog ( kiedy w koncu wyjdzie pełna wersja :/ ) i prince of persia ( kiepskie dosyć ale chyba wychodzi nowe ) :D

Z wyścigówek możesz sobie pyknąc w F1 Championship Edition.

Co prawda nie ma jeszcze Kubicy (2006) ale za to jest BMW Sauber i wszystkie inne fury.

Przeszedłem całośc dwa razy (w Red Bullu i w BMW) ale na dziecięcych poziomach trudności ;) bo na najwyższym jest już problem, żeby w ogóle przejśc treningi i gdziekolwiek robotę dostac, nawet w Toyocie czy Hondzie. A swoją drogą jak sobie zagrałem na kierownicy i pedałach, to już po trzecim kółku musiałem "odpocząc" a jak ci w realu tak zap...lają na 100% przez bite dwie godziny, to kurde normalnie jakiś szok...

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.

Od kilku miesięcy katuję IŁ-2 Sturmovik 1946, ale... na fanowskich modach Ultra&Pack v 2.0 i fanowskich dopieszczonych do najmniejszego detalu kampaniach single player, to zupełnie inna gra niż oryginał. W ten symulator w różnych jego wersjach gram non stop od kilku lat, ale gdy padła scena starego Sturmovika tego z 2001r., online nowszych odmian już mi się znudził (nie ten klimat, nie ci ludzie). Gierka jest stara, ale niestety nic podobnego się nie pojawia, ciągle klepią w kółko te głupie strzelanki dla "teenages from Kansas" ;(

Tu można obejrzeć rewelacyjny filmik zrobiony na silniku gry:

I love the sound of crashing guitars

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.