Skocz do zawartości
IGNORED

w jakie gry graliscie w ciagu ostatniego miesiaca?


futu

Rekomendowane odpowiedzi

god of war 3 zajebista gierka polecam,wczoraj skonczylem,efekty dzwiekowe i graficzne najwyzszy poziom,polecam zakup ps3 tylko dla tej gry wyjebana w kosmos,kto gral w god of war 1 czy 2 wie o co chodzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że konsola posuwa conajmniej 60 kl/sek w fullHD, a patrzę na uou tube a w GoW3 jak będzie 20 kl./ek to huk. I grafika jakaś taka mało fotorealistyczna jak na konsolę. A klimat faktycznie może być. Ja kiedyś skończyłem 2 części Legacy od Cain z podobnym klimacikiem jak nie lepszym. Tam poruszałeś się w dwóch wymiarach realnym i spirytystycznym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Micke 13, 15 Maj 2010, 07:43

 

>Od kilku miesięcy katuję IŁ-2 Sturmovik 1946, ale... na fanowskich modach Ultra&Pack v 2.0 i

>fanowskich dopieszczonych do najmniejszego detalu kampaniach single player, to zupełnie inna gra niż

>oryginał.

 

 

gdzie to można ściągnąć?

albo jakieś inne dobre "samolotówki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samolotowek to moze Flight Simulator X (dla cierpliwych :)) albo Wings Of Prey.

 

Wytragalem ze strychu Panasonica CP-2700 MSX z 2 dzojami, magnetofonem i czarno-zielonym monitorem, dziala tylko kurde nie wiem jak na tym sie gierki odpala, mam pare kaset, gazet i programow.Najciekawszy dodatek do gazety to foliowy krazek ktory w jakis sposob trzeba odczytac gramofonem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S co do starszych gier, ale moim zdaniem zaslugujacych na miano "epic" :

 

-Spyro The Dragon 1/2/3 Naprawde piekna, wciagajaca gra, spedzilem przy niej godziny.

 

-Gran Turismo 1/2/3/4 j.w

 

-Oddworld: Abe's Odysee, najtrudniejsza gra w jaka kiedykolwiek gralem.

 

-Crash Bandicoot, moja pierwsza gra na PsOne, rowniez ciekawa.

 

-Tekken 3

 

Naprawde polecam jesli ktos ceni sobie grywalnosc ponad grafike.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znudzony obecnymi produktami wytargalem amige 500 z piwnicy...podlaczylem to TV w sypialni i wieczorami pykne sobie w UFO 1czesc..

nadal wciaga

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cygcareghtyr, 2 Cze 2010, 21:55

>gdzie to można ściągnąć?

>albo jakieś inne dobre "samolotówki"?

 

Podstawową wersję trzeby by kupić do czego zachęcam, bo gra jest dość stara i dostępna za grosze. Ewentualnie na "przetestowanie" pozostaje sobie ją ściągnąć z torrentów ;)

 

Po zainstalowaniu trzeba ściągnąć i wgrać oficjalne patche. Dalej info na forum mojego kolegi ;) W pierwszym poście odnośniki do opisu instalacji krok po kroku:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Najnowsza wersja to chyba ciągle Ultra&Pack v 2.0, w każdym bądź razie ja na takiej jadę. Po zainstalowaniu programiku JSGME.exe (Generic Mod Enabler) można przełączać się pomiędzy modami, bardzo przydatne gdy chcemy pograć online, bo servy stawiane są na różnych wersjach modów.

 

Zresztą jeśli ktoś jest początkującym (i nie wie np. co to są nożyce obrotowe czy spirala defensywna), to przed odpaleniem gry polecam zapoznać się z ogólnym zarysem taktyki walk i regułami panującymi w powietrzu, na forum jest mnóstwo takich bardzo pomocnych tematów. Niestety, albo raczej na całe szczęście, Szturmovik to nie jest grą dla fanów strzelanek, nieraz trzeba kilku minut karkołomnych manewrów by wyjść na pozycję, a najczęściej i tak ma się zazwyczaj ułamek sekundy na oddanie celnej serii ledwie kilku pocisków, która zazwyczaj przesądza o wyniku starcia (no chyba że walimy do bombowców) ;)

 

Inną stroną godną polecenia, a prowadzoną przez jednego z tamtejszych forumowiczów jest:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Największa skarbnica kampanii, skinów (malowania na samoloty) i innych różnorakich małych modów uprzyjemniających rozgrywkę tutaj:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Do komfortowej gry potrzebny niestety porządny joy, jak na prawdziwy symulator (za jaki poniekąd uchodzi ta gra) przystało ;)

 

Z innych gierek polecam, jeśli chcemy polatać bez strzelania to oczywiście nieśmiertelną symulację Microsoft Flight Simulator w przeróżnych wydaniach (ale ja w to mało grałem, bo raczej lubię sobie postrzelać) ;) Z symulatorów suszarek chyba najlepsze co do tej pory wyszło to Lock On: Modern Air Combat (też mało grałem, wolę jednak klimaty WWII). Z symulacji w realiach WWI, czyli Czerwonego Barona, latających, rozklekotanych, sklejkowych kukuruźników, powleczonych płótnem i ponaciąganych strunami fortepianowymi: Rise of Flight: The First Great Air War, z tym że pograć można niestety tylko online :]

 

Co do miodności Sturmovika, odkąd swego czasu zarywałem noce jeszcze w pierwszą, starą wersję tej gry, obecnie najczęściej z premedytacją unikam grania online. Nie oszukujmy się, granie przez całą noc do 4, by o 5 wstać i iść na 6 do pracy nie jest szczególnie dobre dla zdrowia ;P No ale naprawdę bardzo ciężko było się powstrzymać by na wymalowanej w rekinie szczęki AirCobrze, lub w tygrysi kamuflaż Foce (FW-190), nie spuścić jeszcze jednego teenages from Kansas, który buńczucznie uważał się za asa bo wsiadł w lamerskiego Ła-5 :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cie florek... czego sie to czlowiek dowiaduje... no to ja jestem stary weteran.... kiedys sie gralo w Ace of The Aces ;) F-19 Stealth Fighter, F29 Retaliator, F117, F15 Stricke Eagle, F15 SE II, F16 Figting Falcon, Falcon, Gunship, Gunship 2000, Knights of The Sky, Red Baron i mase innych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> foxbat

Obok pozycji które wymieniłeś dorzucę jeszcze:

Janes WWII Fighters, Luftwaffe Commander, European Air War, MiG Alley, Hind... Owszem, bardzo przyjemne gierki, jednak Sturmovik, mimo wielu oczywistych wad i niedociągnięć, bije te jak już niestety należy napisać pseudo-symulatory dosłownie we wszystkim ;)

 

Pierwszy Sturmovik (jeszcze nie Forgotten Battles) to był swego rodzaju przełom w symulatorach lotniczych osadzonych w realiach WWII. Pociski smugowe, zachowanie energetyczne maszyn w powietrzu, bardzo dobrze oddane przepadanie, korkociągi. Zresztą uwielbiałem latać na AirCobrze przede wszystkim dla płaskich korkociągów w które notorycznie wpadała, a ja nie chwaląc się, byłem jedną z niewielu osób na scenie Sturmovika która potrafiła ją wyprowadzić z płaskiego kora ;)

 

Aha, zapomniałbym o najnowszym znakomitym symulatorze śmigłowców: Ka-50 Black Shark.

I jeszcze, jeśli ktoś kiedyś latał na szybowcach, tak jak ja, z pewnością bardzo swojsko poczuje się grając w Condor: The Competition Soaring Simulator, ta gra jest już dość stara ale po pierwsze darmowa, po drugie chyba nic ciekawszego w tych klimatach do tej pory nie wyszło :]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciwieństwie do większości lubię się poruszać ... wybrałem

 

SIATKÓWKĘ

 

;o)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ostatnio kupił ps3 żeby zagrać w god of war - przeszedł w jeden weekend :D ( podobno grał 12h na dzień ) - żona niewyglądała na zadowoloną gdy o tym opowiadał :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>foxbat

Mój pierwszy komputer to "dopiero" 486SX 33mhz, 4MB RAM, 80MB HDD ;) Na tym to grałem przeważnie w Red Barona 1, czy Wing Commander Privateera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki off topic :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie gram w ogóle, bo nie lubię.

naprawdę miał prawo tak się wściec?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóżmy że układasz wieże z kart - już masz pobić rekord świata a tu wchodzi jakiś złośliwiec i kopniakiem rowala kilkadziesiąt godzin pracy - to jest to samo

 

a Ty byś nie nie wkurzył :) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę który gra w WoWa maniakalnie, zaraz wyślę mu link do tego filmika ;P

 

To już tak chyba jest ze wszystkim w co wkłada się masę pracy i czasu, bo rozwój takiej postaci to naprawdę masa wysiłku, nie to co napisanie kilku stron w Wordzie których przez nieuwagę się nie zapisało, a tu nagle wyłączyli nam prąd ;) Jak widać Blizzard robi naprawdę wciągające i emocjonujące aż do przesady gry ;P

 

Nawiasem, gram sobie właśnie w betę Starcrafta 2 ! Powiem że po 12 latach spodziewałem się więcej, a tym czasem to jak na razie stary, dobry Starcraft z nieco ładniejszą szatą graficzną :] Ale ponoć kampania ma być znacznie bardziej wciągająca niż w jedynce, już się nie mogę doczekać, bo historia opowiadana przez grę jak na RTS naprawdę była ciekawa, jeśli ktoś oczywiście lubi takie klimaty s-f ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys zrobilbym to samo za swoje konto w RuneScape, teraz juzo malo gram, przewaznie boce ;) Dla mnie to szczyt bezczelnosci zeby tak komus zrobic.

 

Ja teraz pogrywam w BLURa , przyjemna naparzanka smaochodowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam z czasow glebokiego socjalizmu-kiedy bylem bardzo maly-koputery zx spectrum i pozniej atari 65xe,gry wgrywalo sie z kaset magnetofonowych nie pamietam juz tytulow ale sporo tego bylo,potem byly konsole do gier pegasus to sie noce zarywalo w super mario bros,contra itp.teraz se sciagnalem emulatory na pc tych wszystkich wynalazkow razem z grami od atarii 65xe po ps1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos gościa któremu dziewczyna skasowała postacie w grze - koleś miał prawo się wkurzyć, ale tak naprawdę bez problemu można było (i dalej można)je odzyskać. Wystarczy pogadać z GM (game master), są to osoby które pomagają w takich (i podobnych) przypadkach - odzyskują postacie z archiwalnych danych.

 

Także reakcja trochę przesadzona, ale jedno jest pewne, kobita po takiej akcji może pakować sobie manatki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiophools - goo.gl/NJkF8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.