Jump to content
IGNORED

ACOUSTIC ENERGY AELITE zestaw głośników + onkyo tx-nr 807

damson

Recommended Posts

Troche dziwne pytanie ,skoro juz kupiłes ten zestaw to jakie to ma znaczenie ze ci ktos napisze,,ze za te pieniadze mozna było duzo lepiej,lepiej sie nie dołowac,nigdy nie kupimy czegos idealnego,jak dla mnie to zapłaciłes nie mało i mogłes sie pytac przed zakupem,teraz to juz nie ma najmniejszego znaczenia.

jescze nie zakupiłem tych głosnikow mam tylko amplituner,ale chcialem sie dowiedzieć czy to dobre głosniki bo sprzedawca mi doradził mieszkam w uk zestaw ten nie jest taki drogi w porownaniu do cen w polsce gdzie trzeba zaplacic prawie 100% wiecej za te głosniki paranoja niezle zdzieraja.

[[Template core/front/global/userPhoto is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

(Konto usunięte)

Dwa miesiące temu zakupiłem zestaw AE Aelite3, Aelite2 na tył, Aelite center i aelite sub, podpięte są pod Onkyo 905, do muzyki zakupiłem używany Onkyo Integra 9911. Gra to wszystko w pomieszczeniu wykonanym tylko w tym celu na 25mkw. Jest naprawdę dobrze. Dzwięk jest niezwykle precyzyjny. Efekty w kinie super. Stereo też robi wrażenie. Wiele płyt słucha się jakby po raz pierwszy. Faktem jest że te kolumny potrzebują niezłej pary ze źródła dźwięku żeby potrafiły naprawdę pooddychać. Mogę Ci tylko polecić ten wybór ale zastanów się nad Onkyo 905. Teraz można kupić za niecałe 4000zł.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.