Skocz do zawartości
IGNORED

ACOUSTIC ENERGY AELITE zestaw głośników + onkyo tx-nr 807


damson

Rekomendowane odpowiedzi

Troche dziwne pytanie ,skoro juz kupiłes ten zestaw to jakie to ma znaczenie ze ci ktos napisze,,ze za te pieniadze mozna było duzo lepiej,lepiej sie nie dołowac,nigdy nie kupimy czegos idealnego,jak dla mnie to zapłaciłes nie mało i mogłes sie pytac przed zakupem,teraz to juz nie ma najmniejszego znaczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jescze nie zakupiłem tych głosnikow mam tylko amplituner,ale chcialem sie dowiedzieć czy to dobre głosniki bo sprzedawca mi doradził mieszkam w uk zestaw ten nie jest taki drogi w porownaniu do cen w polsce gdzie trzeba zaplacic prawie 100% wiecej za te głosniki paranoja niezle zdzieraja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AE to naprawde dobre kolumny nie wiem nawet czy nie za dobre do tego Onkyo,nie zrozum mnie zle ale głosniki potrafia dużo ale potrzebuja dobrego partnera,ale jak dobra cena to brac amplituner zawsze mozesz szprzedac,pewnie tez kupiony w Angli za grosze,tak wiec nic nie ryzykujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz w Angli to masz wiele mozliwosci,nie jest to kicha ,ale rewelacja tez nie.Nie wiem ile mozesz przeznaczyc na amplituner ,jak Onkyo to lepiej 905,moze Yamaha z7,z9.Arcam, Rotel,napisz moze czego oczekujesz nowych dekoderów,dobrego stereo,tylko kina .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

(Konto usunięte)

Dwa miesiące temu zakupiłem zestaw AE Aelite3, Aelite2 na tył, Aelite center i aelite sub, podpięte są pod Onkyo 905, do muzyki zakupiłem używany Onkyo Integra 9911. Gra to wszystko w pomieszczeniu wykonanym tylko w tym celu na 25mkw. Jest naprawdę dobrze. Dzwięk jest niezwykle precyzyjny. Efekty w kinie super. Stereo też robi wrażenie. Wiele płyt słucha się jakby po raz pierwszy. Faktem jest że te kolumny potrzebują niezłej pary ze źródła dźwięku żeby potrafiły naprawdę pooddychać. Mogę Ci tylko polecić ten wybór ale zastanów się nad Onkyo 905. Teraz można kupić za niecałe 4000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.