Jump to content
IGNORED

Chmura z wulkanu

conri

Recommended Posts

>conri, 17 Kwi 2010, 21:27

>Kolejny bluff mediów.

>Niebo nad Warszawą bezchmurne,z pięknym widokiem na Księzyc i gwiazdy,a tu przestrzen powietrzna

>kraju zamknięta.Co jest "grane" Czy potrzeba wolnej przestrzeni dla VIPow na jutrzejszy sabat.

Słabo mi się robi od tych teorii spiskowych. Im kto mniej wie o czym pisze tym lepiej, bo nie ma żadnych zahamowań.

"Magnus Tumi Gudmundsson, geolog z Uniwersytetu Islandzkiego, powiedział dziś agencji Associated Press, że aktywność wulkanu Eyjafjallajokull cały czas rośnie. Może to oznaczać, że dotychczasowe problemy z komunikacją lotniczą w Europie to dopiero początek paraliżu komunikacyjnego. Według naukowców problemem jest położenie wulkanu pod czapą lodową. Wypluwana magma jest szybko chłodzona przez lód, co wywołuje eksplozje i emisję ogromnej ilości pyłów. - To magma zmieszana z wodą powoduje te erupcje - mówił Gudmundsson - Niestety, nie widać ich końca."

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7783118,Islandzki_wulkan_zwieksza_aktywnosc__WIDEO_.html

Jak rozumiem zdjęcia i filmy sfingowane a w spisku uczestniczy cały świat.

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

"Samolot Airbus A321-200 rosyjskich linii lotniczych Ural lądował awaryjnie na lotnisku w Wiedniu z powodu braku paliwa. Załoga usiłowała pokonać trasę Moskwa-Rimini (Włochy) lecąc poniżej chmury pyłu wulkanicznego w zamkniętej strefie powietrznej. W okolicach Krakowa musieli obniżyć lot do wysokości nieco ponad 3 km - doniósł "Aviation Herald".

Lot U6-3511 wystartował z moskiewskiego lotniska Domodiedowo udając się do włoskiego Rimini. Usiłował lecieć poniżej chmury wulkanicznego pyłu, która porusza się nad niemal całą Europą, jednak kilka kilometrów na zachód od Krakowa musieli zejść na wysokość około 3200 metrów.

Około 120 kilometrów na południowy-zachód od Wiednia załoga powiadomiła Austriaków o kończącym się paliwie i samolot skierowano na lotnisko w Wiedniu, gdzie lądował awaryjnie niecałe 30 minut później. Samolot wylądował bezpiecznie, nikomu nic się nie stało."

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7782603,Rosyjski_samolot_probowal_przeleciec_pod_chmura__Ladowal.html

No i sam pył:

http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,7783270,Pyl_wulkaniczny_nad_Poznaniem__ZDJECIA_.html

post-9051-100006958 1271549553_thumb.jpg

Jestem Europejczykiem.

Gdyby komuś nie chciało się szukać namiar na stronę dość znanego producenta samolotów:

http://www.boeing.com/commercial/aeromagazine/aero_09/volcanic_story.html

Mój ulubiony przypadek to British Airways Flight 9:

http://en.wikipedia.org/wiki/British_Airways_Flight_9

Kawałek brytyjskiego stylu - oto co powiedział pasażerom kapitan gdy Boeingiem 747 lecieli jak szybowiec ponieważ żaden z silników nie działał a kolejne próby ich uruchomienia zawodziły:

"Ladies and gentlemen, this is your captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them under control. I trust you are not in too much distress".

Zwracam uwagę, że załoga nie widziała żadnej chmury a radar pogodowy niczego nie pokazywał.

Jestem Europejczykiem.

a, trzeba inny wątek, przeklejam z innego ostatnio popularnego swój wpis:

Walery, 18 Kwi 2010, 01:25

>conri, 17 Kwi 2010, 21:30

>

>>Bezchmurne niebo ,Piękny księzyc i gwazdy(nad Warszawą) ,a przestrzen powietrzna nad PL zamknięta.

>>Czyżby wymóg służb specjalnych dla ochrony kanałów powietrznych którymi mają zleciec się na

>>jutrzejszy wawelski spęd.

>

>Ach jak ja lubię uczestników alternatywnej rzeczywistości. Tak, zamknięte niebo nad Polską i prawie

>że całą Europą dla ochrony kanałów powietrznych. Dla niepoznaki niektóre delegacje odwołują przylot

>a inne przyjeżdżają samochodami i pociągami. Chyba że okaże się że jutro mało kto przyleci to

>dowiemy się że Łunia w ramach zemsty zamknęła niebo - po przecież nie ma wulkanu na Islandii a kto

>wie czy w ogóle Islandia istnieje. Conri - po ile tam u was jest cukier? Może w alternatywnym

>świecie jest tańszy?

Patrz kurde, przecież jak dzisiaj rano zobaczył że nie jest najgorzej to mógł wsiąść do AF1. Z USA leci się przecież chwilę do nas, a AF1 to byłby w pinć minut. Zastanawiam się jak namówili Merkelową żeby tułała się po Europie po to żeby wszystko wyglądało autentycznie.

Załóż jeszcze wątek o bombie atomowej w trumnie:

http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=10201047&N=1

Saakaszwili dotarł na pogrzeb z Waszyngtonu

Prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili zrobił wszystko, by dotrzeć do Krakowa na pogrzeb swojego największego politycznego przyjaciela Lecha Kaczyńskiego. Okrężną drogą i z przygodami dotarł do Krakowa około 17.

Saakaszwili, który do Polski musiał się przedzierać z Waszyngtonu, przed południem dotarł do Rzymu. Włosi początkowo nie pozwolili mu na bezpośredni lot do Polski. Rozważano więc lot do Stambułu, a potem na któreś z lotnisk ukraińskich, skąd próbowano by dolecieć do Krakowa.

Ostatecznie Włosi zgodzili się na lot z Rzymu do Krakowa. Micheil Saakaszwili nie zdążył na uroczystości w bazylice mariackiej, z lotniska Balice udał się na Wawel.

Obama odwołał przyjazd na pogrzeb prezydenta Kaczyńskiego

Jak informuje Biały Dom, prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama odwołał przyjazd na pogrzeb prezydenta Kaczyńskiego. Powodem jest utrzymujący się pył wulkaniczny nad przestrzenią powietrzną Europy.

Prezydent USA Barack Obama poinformowal telefonicznie marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego o odwołaniu swojej wizyty.

Prezydent USA odwołał podróż do Polski na pogrzeb prezydenta Lecha Kaczyńskiego z powodu zagrożenia, jakie dla lotnictwa stanowi wulkaniczny pył nad Europą - powiedział w sobotę wieczorem czasu polskiego rzecznik Białego Domu Robert Gibbs.

Jeszcze wczoraj Biały Dom podał program podróży prezydenta Baracka Obamy do Polski na pogrzeb prezydenta Kaczyńskiego. Prezydent miał odlecieć samolotem Air Force One z bazy sił powietrznych Andrews pod Waszyngtonem w sobotę o godz. 21 (czasu USA) i przybyć do Krakowa w niedzielę o godz. 13. 25 czasu polskiego.

Z programu wynikało, że Obama miał przebywać w Polsce tylko 3,5 godziny. W podróży nie miała mu towarzyszyć Pierwsza Dama Michelle.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.