Skocz do zawartości
IGNORED

Interkonekt SUPRA EFF-I kontra Black Rhodium Rapsody !!!


maszmol

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy proszę Was o pomoc w wyborze kabla sygnałowego do mojego zestawu C.A A500 + C.A D500 SE.Typy padły na te dwa kabelki a Was proszę o podpowiedzi w mojej sprawie.Proszę jeżeli mieliście takie przewody o Wasze wrażenia i doświadczenia z nimi.Sprawa oczywista-który jest lepszy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem na własne uszy Supry EFF,natomiast długie lata byłem posiadaczem CA A500 i CA D500SE.

Jako interkonekt służył mi wiernie Sonic Link Silver Pink. Miał fajny gaciowy kolor ;-)). Na etapie Cambridge'a zmieniłem kilka kabli sygnałowych w przedziale cenowym adekwatnym do ceny zestawu.

Sonic Link wygrał rywalizację.Był profesjonalnie wykonany, wtyki miał świetne i nie psuł dźwięku.

Kolumny Avance Omega 503 były także połączone sonic linkami ST 100.

O ile wiem - szczęśliwy nabywca mojego CA nie zmienił sygnałówek i jest zadowolony.

Black Rhodium jak godnym następca Sonic Linka i na pewno sprawdzi się dobrze w tym zestawie.

Poza tym cenowo jest lepszy od EFF.

Najzabawniejsze jest jednak to, że odpowiadam Ci tą drogą - poprzez Forum AS - jako "strona" ;-))))

i pewnie nie jestem odbierany obiektywnie.

Najbardziej bowiem obiektywna odpowiedź brzmiałaby: "zależy od preferencji", "trzeba samemu posłuchać" i taka tam beletrystyka pseudoaudiofilska.

Dodam tylko, że tak naprawdę problem kabli sygnałowych zaczyna się przy sprzęcie w cenie z jednym zerem więcej niż zestaw CA. I teraz jestem na pewno obiektywny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.