Jump to content
IGNORED

roznica wieku drugiej polowy


jajcasz77

Recommended Posts

Guest

(Konto usunięte)

daj spokój! dziesięć lat młodsza? koszmar! będzie miała delikatną skórę, jędrne ciało, ładne zęby, lśniące włosy, będzie wesoła i napalona - człowieku, zamieni Twoje życie w piekło!

Ty się rozejrzyj za jakąś starszą, zmęczoną życiem wdową lub w ostateczności rozwódką z trójką dzieci - wtedy poczujesz, że żyjesz

Link to comment
Share on other sites

jajcasz77, 20 Kwi 2010, 16:50

 

>ja pytam serio a wy jaja se robicie (mam 33 lata)

 

Serio to nie ma żadnych reguł, które te sprawy regulują.

Oczywiście większośc lasek w tym wieku nie szuka faceta na stałe (bo do niczego jej nie jest potrzebny, a tylko komplikuje pewne sprawy) tym bardziej starszego (a po co jej stary dziad jak młodziaków ma pełno dookoła) a jak jeszcze jakiś gołodupiec, to w ogóle weź zapomnij (no chyba że dysponujesz nadmiarem luźnej gotówki i wolnego czasu na jej rozpieprzanie) Tak to w skrócie zazwyczaj wygląda i ja tam zdecydowanie bym odradzał jakieś grubsze akcje pod tytułem "wielka miłośc" i te takie tam różne.

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Link to comment
Share on other sites

to znaczy to ona daje "znaki" ze jej sie podobam zadna "wielka milosc" przynajnmiej z mojej strony ja traktuje ja jak kolezanke z pracy a po za tym ona jest niepelnosprawna jak ja (kiedys chodzilem z inna tez niepelnsprawna tylko starsza byly trudnosci z zerwaniem bo dla mnie to byl wakacyjny romans a dla niej "wielka milosc")

Link to comment
Share on other sites

Guest

(Konto usunięte)

jajcasz77, 20 Kwi 2010, 20:06

>ma problemy z pruszaniem sie (nie jest na wozku) tak jak ja a poniewaz ma nieoperacyjny guz "w

>glowie" jest powolna w mysleniu i chodzeniu ja przy niej to "strus pedziwiatr"

 

bo ja wiem... można wytrzymać, wiele babek "pełnosprawnych" tak ma

jeżeli tylko dobrze robi loda, warto się skusić

Link to comment
Share on other sites

Guest

(Konto usunięte)

jajcasz77, 20 Kwi 2010, 20:13

nastawic sie na "romans biurowy" :P

 

romans biurowy, a jeszcze lepiej biurkowy, to najlepsze co może być, w każdym razie zaraz po alkoholu

Link to comment
Share on other sites

Ależ Jajcu, twoje skrupuły są niedorzeczne ! Uważam że 10 lat różnicy to relacja optymalna. To właśnie małżeństwa rówieśnicze są nienaturalne. Z licznymi wyjątkami, rzecz jasna.

W młodym wieku (20+) przeszkodę stanowi znacznie późniejsze dojrzewanie psychiczne u mężczyzny. I to nie żadna teoria, lecz pewnik znany od dawna.

A później jest jeszcze gorzej. Zadbany 40-letni facet to nadal ciacho, a w głowie więcej oleju niż siana zaczął posiadać dopiero od niedawna. Zaś kobieta w tym wieku to już babcia, mentalnie i emocjonalnie, oraz co najgorsze - fizycznie.

Link to comment
Share on other sites

Burczymucha, 21 Kwi 2010, 06:50

 

>Zadbany 40-letni facet to nadal ciacho...

 

Chyba w jego własnej wyobraźni, podsycanej przez kolorowe miesięczniki, skierowane głównie do starszych chłopców, ale PRZEDE WSZYSTKIM do nadzianych spadkobierców tatusiowych fortun, którym się przyśniło bajkowe życie hollywoodzkiego playboya i myśli jeden z drugim, że jak wykupi wszystko co w tych gazetach reklamują (ciuchy, zegarki, meble, samochody, mieszkania itd.) to już będzie prawie David Beckham czy jaki inny Brad Pitt, a laski będą się w kolejce do niego ustawiac... Później stoją pod ścianą takie stare wylniałe i wygłodniałe kojoty sącząc kolorowe drinki (krzywiąc przy tym mordy, bo to już dawno ciepłe i obrzydliwe) jakby na castingu jakimś właśnie byli i towary sobie wybierali, a laski leją po nogach z kolesi i esemesy do siebie wypisują który z nich to większy burak i tandeciarz, nierzadko siedząc z nimi przy tym samym stole, pijąc i jedząc na ich koszt. A jak już się panny napiją, najedzą i natańczą, to nagle pada standardowe "to my już musimy iśc, bo rano do pracy, bla bla bla ..." i momentalnie się ulatniają, zostawiając napalonych frajerów z rachunkiem do zapłacenia i wymyślonymi na poczekaniu numerami telefonów. Podobnych historii znam dosłownie tysiące, wystarczy odwiedzic dowolny lokal w weekendowy wieczór czy najbliższą siłownię w tygodniu, żeby nabawic się zajadów ze śmiechu jakie te 40-letnie ciacha miewają mniemanie o sobie i jak zazwyczaj je weryfikuje brutalna dla większości z nich rzeczywistośc... Oczywiście cały ten mój wywód odnosi się głównie do tytułowej różnicy wieku i relacji typu łysiejące 35-40 letnie ciacho - atrakcyjna i szukająca wrażeń 20-25 panna ;)

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Link to comment
Share on other sites

  • Redaktorzy

Dla uzupełnienia:

"...stał przy barze. Szarooki książę, w eleganckim ubraniu, chyba Anglik. Partner X powiedział półgłosem, że nie rozumie, dlaczego dziewczęta nie wolą takich mężczyzn od niedojrzałych trzydziestolatków. X nie powiedziała mu wtedy, ze owszem, wolą..."

(Napisała kobieta)

Link to comment
Share on other sites

jozwa maryn, 21 Kwi 2010, 10:19

 

>Drogi parantullo, chętnie w przyszłości przeczytam, co o tym będziesz sądził za lat 10.

 

Chętnie mogę coś skrobnąc nawet już teraz, tylko o czym konkretnie chciałbyś drogi józwo poczytac?

W dzisiejszych czasach wiek sam w sobie nie jest wyznacznikiem zupełnie niczego. Ani statusu materialnego (minęły czasy, kiedy trzeba było 50 lat w pocie czoła "dorabiac się" wszystkiego) czy jakiegokolwiek innego (25-letni prezes czy dyrektor "czegoś tam" nikogo dzisiaj nie dziwi) ani doświadczenia życiowego (a co to, mało kretynów po 40-tce żyje na świecie?) mądrości czy... no nie wiem czego tam jeszcze. Także ja osobiście nie widzę żadnego powodu, dla którego atrakcyjna młoda panna miałaby sobie wiązac ręce i nogi jakimś stałym związkiem, tym bardziej ze sporo starszym gościem. Jeśli nie dla kasy (mówiąc wprost bez owijania w bawełnę) to po co?

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.