Skocz do zawartości
IGNORED

roznica wieku drugiej polowy


jajcasz77

Rekomendowane odpowiedzi

pytam tak z ceiekawosci bo podobam sie takiej jesdnej lasce 10 lat mlodszej (pytam oczywiscie o dziewczy, chlopakow, zony, mezow, itp) jak to jest u was?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

daj spokój! dziesięć lat młodsza? koszmar! będzie miała delikatną skórę, jędrne ciało, ładne zęby, lśniące włosy, będzie wesoła i napalona - człowieku, zamieni Twoje życie w piekło!

Ty się rozejrzyj za jakąś starszą, zmęczoną życiem wdową lub w ostateczności rozwódką z trójką dzieci - wtedy poczujesz, że żyjesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat to normalka ale za następne 10 przydałaby się 20 lat młodsza, pomyśl,

 

można jak Łapicki - 60 lat młodsza, ale nie każdy jest Łapickim

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

10letnia roznica jest calkiem poprawana mozna stworzyc niezly zwiazek raczej po to juz lekka przeginka,sa ewenemnty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze jabyś miał 26 a ona 16 to tak troche dziwnie - ale 23 i 33 - niewiem nad czym ty się zastanawiasz i czego się boisz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajcasz77, 20 Kwi 2010, 16:50

 

>ja pytam serio a wy jaja se robicie (mam 33 lata)

 

Serio to nie ma żadnych reguł, które te sprawy regulują.

Oczywiście większośc lasek w tym wieku nie szuka faceta na stałe (bo do niczego jej nie jest potrzebny, a tylko komplikuje pewne sprawy) tym bardziej starszego (a po co jej stary dziad jak młodziaków ma pełno dookoła) a jak jeszcze jakiś gołodupiec, to w ogóle weź zapomnij (no chyba że dysponujesz nadmiarem luźnej gotówki i wolnego czasu na jej rozpieprzanie) Tak to w skrócie zazwyczaj wygląda i ja tam zdecydowanie bym odradzał jakieś grubsze akcje pod tytułem "wielka miłośc" i te takie tam różne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy to ona daje "znaki" ze jej sie podobam zadna "wielka milosc" przynajnmiej z mojej strony ja traktuje ja jak kolezanke z pracy a po za tym ona jest niepelnosprawna jak ja (kiedys chodzilem z inna tez niepelnsprawna tylko starsza byly trudnosci z zerwaniem bo dla mnie to byl wakacyjny romans a dla niej "wielka milosc")

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma problemy z pruszaniem sie (nie jest na wozku) tak jak ja a poniewaz ma nieoperacyjny guz "w glowie" jest powolna w mysleniu i chodzeniu ja przy niej to "strus pedziwiatr"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

jajcasz77, 20 Kwi 2010, 20:06

>ma problemy z pruszaniem sie (nie jest na wozku) tak jak ja a poniewaz ma nieoperacyjny guz "w

>glowie" jest powolna w mysleniu i chodzeniu ja przy niej to "strus pedziwiatr"

 

bo ja wiem... można wytrzymać, wiele babek "pełnosprawnych" tak ma

jeżeli tylko dobrze robi loda, warto się skusić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, 20 Kwi 2010, 20:08

 

>

>bo ja wiem... można wytrzymać, wiele babek "pełnosprawnych" tak ma

>jeżeli tylko dobrze robi loda, warto się skusić

 

ponoc nie ma ludzi zdrowych sa tylko nie przebadani moze i masz racje nastawic sie na "romans biurowy" :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Jajcu, twoje skrupuły są niedorzeczne ! Uważam że 10 lat różnicy to relacja optymalna. To właśnie małżeństwa rówieśnicze są nienaturalne. Z licznymi wyjątkami, rzecz jasna.

W młodym wieku (20+) przeszkodę stanowi znacznie późniejsze dojrzewanie psychiczne u mężczyzny. I to nie żadna teoria, lecz pewnik znany od dawna.

A później jest jeszcze gorzej. Zadbany 40-letni facet to nadal ciacho, a w głowie więcej oleju niż siana zaczął posiadać dopiero od niedawna. Zaś kobieta w tym wieku to już babcia, mentalnie i emocjonalnie, oraz co najgorsze - fizycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Oiszemy na podstawie włąsnych doświadczeń? Jeśli tak, to rozpiętość może być bardzo szeroka, zarówno 10 lat plus, jak i 29 minus...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burczymucha, 21 Kwi 2010, 06:50

 

>Zadbany 40-letni facet to nadal ciacho...

 

Chyba w jego własnej wyobraźni, podsycanej przez kolorowe miesięczniki, skierowane głównie do starszych chłopców, ale PRZEDE WSZYSTKIM do nadzianych spadkobierców tatusiowych fortun, którym się przyśniło bajkowe życie hollywoodzkiego playboya i myśli jeden z drugim, że jak wykupi wszystko co w tych gazetach reklamują (ciuchy, zegarki, meble, samochody, mieszkania itd.) to już będzie prawie David Beckham czy jaki inny Brad Pitt, a laski będą się w kolejce do niego ustawiac... Później stoją pod ścianą takie stare wylniałe i wygłodniałe kojoty sącząc kolorowe drinki (krzywiąc przy tym mordy, bo to już dawno ciepłe i obrzydliwe) jakby na castingu jakimś właśnie byli i towary sobie wybierali, a laski leją po nogach z kolesi i esemesy do siebie wypisują który z nich to większy burak i tandeciarz, nierzadko siedząc z nimi przy tym samym stole, pijąc i jedząc na ich koszt. A jak już się panny napiją, najedzą i natańczą, to nagle pada standardowe "to my już musimy iśc, bo rano do pracy, bla bla bla ..." i momentalnie się ulatniają, zostawiając napalonych frajerów z rachunkiem do zapłacenia i wymyślonymi na poczekaniu numerami telefonów. Podobnych historii znam dosłownie tysiące, wystarczy odwiedzic dowolny lokal w weekendowy wieczór czy najbliższą siłownię w tygodniu, żeby nabawic się zajadów ze śmiechu jakie te 40-letnie ciacha miewają mniemanie o sobie i jak zazwyczaj je weryfikuje brutalna dla większości z nich rzeczywistośc... Oczywiście cały ten mój wywód odnosi się głównie do tytułowej różnicy wieku i relacji typu łysiejące 35-40 letnie ciacho - atrakcyjna i szukająca wrażeń 20-25 panna ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Drogi parantullo, chętnie w przyszłości przeczytam, co o tym będziesz sądził za lat 10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Dla uzupełnienia:

"...stał przy barze. Szarooki książę, w eleganckim ubraniu, chyba Anglik. Partner X powiedział półgłosem, że nie rozumie, dlaczego dziewczęta nie wolą takich mężczyzn od niedojrzałych trzydziestolatków. X nie powiedziała mu wtedy, ze owszem, wolą..."

(Napisała kobieta)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa maryn, 21 Kwi 2010, 10:19

 

>Drogi parantullo, chętnie w przyszłości przeczytam, co o tym będziesz sądził za lat 10.

 

Chętnie mogę coś skrobnąc nawet już teraz, tylko o czym konkretnie chciałbyś drogi józwo poczytac?

W dzisiejszych czasach wiek sam w sobie nie jest wyznacznikiem zupełnie niczego. Ani statusu materialnego (minęły czasy, kiedy trzeba było 50 lat w pocie czoła "dorabiac się" wszystkiego) czy jakiegokolwiek innego (25-letni prezes czy dyrektor "czegoś tam" nikogo dzisiaj nie dziwi) ani doświadczenia życiowego (a co to, mało kretynów po 40-tce żyje na świecie?) mądrości czy... no nie wiem czego tam jeszcze. Także ja osobiście nie widzę żadnego powodu, dla którego atrakcyjna młoda panna miałaby sobie wiązac ręce i nogi jakimś stałym związkiem, tym bardziej ze sporo starszym gościem. Jeśli nie dla kasy (mówiąc wprost bez owijania w bawełnę) to po co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.