Skocz do zawartości
IGNORED

roznica wieku drugiej polowy


jajcasz77

Rekomendowane odpowiedzi

A czy znajdzie się w tym wątku miejsce na Miłość? Czy jeszcze ludzie wiążą się ze sobą z jej powodu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

fox733

"A czy znajdzie się w tym wątku miejsce na Miłość?"

Oczywiście, nawet i na wielki szacunek, że wytrzymała tyle lat ze mną, pomimo moich wybryków.

Toć 29 lat w związku, a zaledwie 3 lata młodsza.

Dzisiejsze, silikonowe i wymazane psiochy nawet Jej do pięt nie dorastają.

Resztę wizerunku zachowam dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety mogą być ciut młodsze- niestety, niestety szybciej się starzeją od mężczyzn- więc ta róznica się wyrównuje. Fajnie że trafiło ci się.

 

Bo to w gruncie rzeczy totolotek.

 

Uroda jest ważna, bardzo ważne jest zgranie charakterów. Dobroć partnera.

 

Ja tam np. uwielbiałem taką, która była podobna wzrostem- ale to było tylko zewnętrzne odzwierciedlenie tego, że była "równa"- była dobrym partnerem.

 

Ja 179 cm ona 172cm- ale najważniejsze było psychologiczne partnerstwo. Była 5 lat młodsza. Ale była RÓWNIACHA.

 

(dziś ma dwoje dzieciaków i fajnego męża)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszyscy mamy po trochu racji, bo temat jest rozległy, a materia różnorodna. I nawet z Parantulą mogę się zgodzić co do tych żałosnych uzurpatorów pod ścianami, z zastrzeżeniem że nie dotyczy 40-latków lecz 50+

No i to jeszcze, że zawsze stroniłem od dyskotekowych tipsiar oraz innych pustaków. Ze swojego świata wiem jednak że stabilizacja, rodzina, etc to hipnotyczny magnes dla niemal każdej kobiety, nawet młodziutkiej. A w wieku 28-30 lat przechodzi to w odruch bezwarunkowy. Tzw "syndrom gniazda", o którym wspomniał Misimor, staje się przemożny. Wolą związać się z byle kim niż narazić na odium „starej panny”.

A dla facetów 28-letnich ?? Większość daje się sterroryzować i godzi na małżeństwo, dzieci, kredyty, boazerie, itd, ale tak trochę beznamiętnie.

 

W wieku 22 lat związałem się na 2 lata z kobietą starszą o 7. Było fajnie, lecz wypisałem się z przyczyn powyższych. Nie byłem pewien czy dobrze zdecydowałem, …do czasu spotkania po latach. Ta pryncypialność, reguły nie bardzo wiadomo czyje, mądrości życiowe, zdyscyplinowana codzienność. Była atrakcyjna i niegłupia, gdybym się sprężył to bez wielkiego trudu dałbym radę, ale miałbym przez całe życie wrażenie że związałem się ze swoją ciotką. Chociaż dla wielu byłby to problem mniejszy niż dla mnie. Zresztą nie raz bywało tak i z kobietami kilka lat młodszymi ode mnie.

 

Dlatego z perspektywy czasu coraz bardziej skłonny jestem przyznać rację profesorowi Krawczukowi. Wybitny znawca Antyku, lecz i współczesność nie stanowiła dlań tabu. Gorąco odradzał swoim studentom małżeństwa rówieśnicze. Tłumaczył facetom że w takich związkach w krótkim czasie zaczną skakać sobie do oczu, lub w najlepszym razie rozmijać się w większości kwestii. Każda z minionych i obecnych kultur na to wpadła, więc nie ma po co na nowo wymyślać koła. "Najlepsze partie dla takich jak wy, właśnie zaczynają chodzić do przedszkola" – mawiał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

generalizując: nie ma kobiet uniwersalnych, zazwyczaj są jedno-, góra dwufunkcyjne

te użyteczne na co dzień bywają marne w pościeli

ogniste westalki znowuż to flejtuchy i puszczalskie

magnetyzujące muzy są samolubne i nie biorą do buzi

i tak dalej

promiskuityzm byłby jakimś rozwiązaniem, ale kogo na to stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ogniste westalki znowuż to flejtuchy i puszczalskie"

 

o to chyba moja terazniejsza ;pp

 

ale w lozku za to fajna ;pp

 

i tak nie bedzie moja zona wiec olac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, 23 Kwi 2010, 20:31

 

>generalizując: nie ma kobiet uniwersalnych, zazwyczaj są jedno-, góra dwufunkcyjne

>te użyteczne na co dzień bywają marne w pościeli

>ogniste westalki znowuż to flejtuchy i puszczalskie

>magnetyzujące muzy są samolubne i nie biorą do buzi

>i tak dalej

>promiskuityzm byłby jakimś rozwiązaniem, ale kogo na to stać?

 

Tiaak.. Podocno bóg stworzył człowieka ale potem doszedł do wniosku, że nie powinien być sam i wszystkiego robić DIY więc stworzył również kobietę. Widać nie bardzo mu to wyszło...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

nie ma się co czepiać boga

po prostu nasze mózgi są wciąż na bardzo wczesnym etapie rozwoju, nasze doświadczenia, przeżycia, myśli, pragnienia są kompletnie niespójne, jak ruchy niemowlaka

ale mózg ma potencjał, warto go wykorzystać w jak największym stopniu, wtedy, jak powiada Szymborska, chwilami życie bywa znośne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel, 18 Kwi 2010, 12:00

 

>a to koleszko, że jesteś palantem, trollem, ćwokiem i jednostką społecznie nieakceptowalną

>pakuj się

 

wlaza Atoposa nikt nie wypakuje

na Sayriusz abarot

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajac wasze wpisy coraz bardziej widze przyczynek do glebszych przemyslen bo widze ze sa plusy dodatnie i plusy ujemne dzieki i czekam na wiecej wszych przemyslen :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by tu dodac, ze rzucamy luzne uwagi i mnie byloby trudno doradzic komus, wogole ocenic szanse na zarwanie jakiejs duzo mlodszej laski nie widzac go i nie znajac prywatnie, patrzac na te zdjecia np. z audioshow to wielu naszych forumowych audiofilów wyglada kolo 35lat gorzej od mojego ojca , ktory ma 55 lat, dodac do tego te wyciagniete , smierdzace potem swetry , tłuste włosy i wyrazana tutaj w wielu tematach niechec do mydła i 'perfumów' i mamy caloksztalt problemu, klasyczy audiofil forumowy to typek z lutownica w stylu jasia fasoli, a tacy to raczej nie zarwa atrakcyjnej kobiety bez wzgledu na wiek , no chyba , ze gdzies w sanatorium...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary bej

nie generalizuj z tym wy, nie znasz przeciez tych tysiecy ludzi piszacych tutaj

 

atrakcyjny:

synonimy: nieszpetny, powabny, przystojny, urodziwy,interesujący, pociągający, przyciągający,ekscytujący, emocjonujący, fascynujący, pasjonujący, wciągający.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

electro, 24 Kwi 2010, 11:18

>atrakcyjny:

>synonimy: nieszpetny, powabny, przystojny, urodziwy,interesujący, pociągający,

>przyciągający,ekscytujący, emocjonujący, fascynujący, pasjonujący, wciągający.....

 

do electro to mi najbardziej pasuje "powabny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a

stary bej pisze o kobietach a electro jak widze chłopcow ciagle komplementuje wiec słowo powabny moze odnosic sie do niego zgodnie z przyjetą przez niego terminologia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Punk widzenia zależy od punktu siedzenia.

Każdy mądry jak ma 30-40 lat i wie co by zrobił w tej kwestii inaczej, 50 latkowie wiedzą czego napewno by nie zrobili, a taki 20 latek to myśli tylko co by tu prze... i ma gdzieś konsekwencje.

Oczywiście zaraz pojawią sie głosy że nie ja mam 20 lat i mysle tą większą głową.....

Pewnie tak tylko organizmu nie oszukasz, jak ktoś już w wieku 20 lat mysli jak 40 latek to prawdopodobnie na starośc mu odbije...:)

 

Także nie wszystko zaplanujesz i niektóre sprawy pójdą swoim tokiem, co człowiek to historia, a może każdy ma to na co zasłuzył?? hehe chyba za dużo tu polemizuje, a za mało faktów ale czego wymagać od kogoś kto słyszy kable....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cino, 5 Maj 2010, 07:58

 

>taki 20 latek to myśli tylko co by tu prze... i ma gdzieś konsekwencje.

 

A "taka" 20 latka to myśli o czym niby?

O rozstępach, obwisłych cyckach, staniu całymi dniami przy garach, babraniu się w osranych pieluchach i to wszystko z dwójką małych rozwrzeszczanych bachorów na karku, a zj***na po całym dniu jak koń po westernie ma jeszcze miec siły i ochotę na łóżkowe igraszki ze stetryczałym ramolem, który właśnie odszedł od komputera po dwóch godzinach klepania w klawiaturę na audiostereo.pl i teraz nawet nie chce mu się umyc po całym dniu, bo po co jak młodą żonę już przecież ma...

No ma. Do czasu aż któregoś pięknego dnia zniknie bez słowa, a "życzliwi" zaczną zrozpaczonemu mężulkowi donosic z kim gdzie i kiedy się pieprzyła przez ostatnie cztery lata ;) Bo w przyrodzie tak już jest niestety (dla jednych niestety, dla innych stety) że normalna 20 latka myśli dokładnie o tym samym co normalny 20 latek, a jak komuś nadal się wydaje, że to jest dobry materiał na żonę, to niech sobie zerknie może najpierw w statystyki rozwodów, a później w wyniki różnych sondaży, z których wynika że przynajmniej połowa mężów ma rogi do sufitu już w pierwszym roku małżeństwa, a około jedna trzecia szczęśliwych tatusiów wychowuje cudze dzieci nie mając o niczym pojęcia. I to przy optymistycznym założeniu, że wszystkie pytane kobiety mówiły prawdę :) A ile z nich skłamało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ostatnim to niestety jedna wielka prawda - kobiety tak naprawde lubią przygody i niecierpią nudy bardziej niż mężczyźni - oficjalnie lub nie wiem że WIĘKSZOŚĆ moich znajomych ma rogi do sufitu ( propozycje typu - wpadne na kawe x wyjeżdża gdzieś i bede się nudzic sama są na porządku dziennym ) jak to określiłeś a mi daleko jeszcze do 30 i mam bardziej spokojne towarzystwo niż przeciętna - mniej spokojni to oficjalnie wiedzą z kim dziewczyny/żony sypiają i przyjmuja to z zaciśniętymi zębami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jakieś chore jest...Nie chcę wierzyć, że to o czym piszecie jest dzisiaj tak powszechne, że aż normalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>A "taka" 20 latka to myśli o czym niby? <

 

Oczywiście nie bronie kobiet, to był bardziej przykład myślenia, a co za tym idzie postępowania.

Zgadza sie panowie świat schodzi na psy, patologie są wszędzie (no może oprócz seriali brazylijskich)

I co moge z tym zrobić? Nic, no może po gębie dać jak "któraś" płeć wykorzystuje przewage fizyczną (zdażyło mi sie:) - dziwnie przyjemne uczucie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fox733, 5 Maj 2010, 11:56

 

>Przecież to jakieś chore jest...Nie chcę wierzyć, że to o czym piszecie jest dzisiaj tak

>powszechne, że aż normalne.

 

Znam jednego co też nie chciał wierzyc, że jego 24 letnia małżonka dmucha się regularnie z jego własnym ojcem. Jak już w końcu uwierzył, to wyjechał do Irlandii, gdzie miesiąc później w drodze do pracy wjechał pod TIR-a swoim polonezem, podobno niechcący...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""" hehe chyba za dużo tu polemizuje, a za mało faktów ale czego wymagać od kogoś kto słyszy kable.... """

 

no jak bedziesz myslal zastanawial sie ze ten kabel ma bardziej cieple brzmienie ten ma minimalnie wysunieta srednice (a co najlepsze oba beda tymi samymi kablami w innych obudowach:D) i bedziesz sie zastanawial zastanawial analizowal i zawracal sobie glowe takimi bzdetami jak grajace kable, o sieciowkach juz nie wspomne...

 

no to jak mozna zyc z 20 letnia przecietna kobieta?

jesli ja targna emocje: a wiec tutaj bym poszla to bym zrobila tam poojechala muzyki posluchala ale nie analizowala tylko bawila sie przy tym... a Ty przy kompie wieczna analiza i... laska po pewnym czasie znajdzie sie w lozko z innym...

 

logiczne myslenie jest sprzeczne z emocjonalnym dzialaniem wiec dzialajac logicznie nic nie osiagniesz z laska.. tak jest wielu facetow ktorzy sa spontaniczni aktywni energetyczni (ale oni nie slysza kabli:D bo nie analizuja)

 

wiec to jest jeden z glownych problemow,

 

2 to tzw spokojne zycie spokojne zachowanie przewidywalne... zawsze na mysl mi przechodzi tzw informatyk - kolejny problem...

 

starczy nie ma co za duzo glowkowac:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.