Skocz do zawartości
IGNORED

Jak wykasowac internet explorera w wersji 64 bity z windows 7


arturp

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem tego dziada i mam same kłopoty , nawet nie mogę zrobić przelewu z banku . Nie mogę odinstalować bo nie ma go na liście programów do usunięcia a wersję 32 bity wykasowałem . Jak instaluje wersje 32 bity to woła że system jej nie obsługuje . Pomocy bo mnie qrwica trafi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IE nie jest czasem zintegrowany na stałe z systemem?

Kiedyś, jakimś cudem usunąłem to ustrojstwo z Windows'a XP. Efekt? Po restarcie już nie wstał- blue screen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W XP można usunąć w Dodaj/usuń składniki systemu Windows, aczkolwiek chyba nie jest usunięty do końca - część plików zostaje, ale jest niewidoczny.

 

 

Natomiast w WINDOWS 7 nie powinno być problemów, nie mam teraz tego systemu pod ręką , ale w Panelu sterowania w aplecie, nie pamiętam, chyba Programy i ustawienia, powinno być dodaj/usuń składniki systemu windows i można całkowicie wywalić WMP czy IE,

no chyba że coś namieszałeś z tymi wersjami 32 i 64 bo nie do końca jasne co ty tam masz w tym systemie

 

 

no i zawsze można zrobić format ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

A co na to pomoc techniczna ?

Chyba zgłaszałeś im problem z brakiem możliwości operacji i transferów bankowych ?

Przecież to kolejny, tak przyjazny system ze stajni M$ dla użytkownika ?

Aż się wierzyć nie chce :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , nie da sie gnoja skasowac tylko wyłaczyć go jako jedna z funkcji systemu . Wtedy aktywuje sie wersja 32 bitowa i zycie nabiera smaku ;p . Szkoda tylko ,że nie moza oglądac niektórych filmów dostepnych na przykład tylko z Firefoxa . No ale to kicha ,że przeglądarki uniemozliwiaja prawidłowa prace w sieci .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Firefox z Mozili ma kiepsko zorganizowane zakładki oraz ustawianie wielkości obrazu co przy ekranie panoramicznym ma duże znaczenie . Na dodatek Firefox nie obsługuje elementów zabezpieczeń strony internetowej banku BPH gdzie mam konto więc nie moge robic przelewów - odpada . Czasem zdarza mi sie ,że Firefox nieprawidłowo otwiera strony - giną obrazki , teks jest źle sformatowany . Google Chrome jest niezła (szybka ) ale ma podobne wady użytkowe jak Mozilla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie zainstalowałem Operę i jestem w lekkim szoku ! Wszystko działa prawidłowo , nawet konto bankowe . Jest wyjatkowo szybka chociaz opcja Turbo to chyba pomyłka . Piekna funkcjonalnosc - wrecz intuicyjna i bardzo szeroka .I jakby wszystko lepiej widać . Na ten moment nie znajduję problemów a same zalety .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do usunięcia IE służył IEREDICATOR, ale to w starszych wersjach, być może, że jest i do nowych systemów - musiałbyś sprawdzić - jest to oczywiście niezgodne z licencją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 925R, Sony TA F690ES, ST-S590ES, NuBERT NuBox 360, AKG K550, Graham Slee Solo klon, BCL.

"Doświadczenie jest ostatecznym kryterium prawdy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

arturp

Można jeszcze bardziej bezstresowo.

Do łażenia po necie i wszelkich operacji bankowych można zaprząc którąś z dystrybucji Live Linux`a.

Na dysku pozostaje nienaruszony Windows 7, a działasz bezstresowo na "linie", a co ważne, pozostajesz wolny od wszelkiej maści zagrożeń, które w przypadku M$ mogą się zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeszcze nie znalazłem takiej strony oprócz swego czasu gazeta.pl żeby źle wyświetlało mi strony. Dziwne, ze takie jeszcze istnieją a używam Firefoxa dla 64-bit jednej z dystrybucji GNU/Linux.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.