Skocz do zawartości
IGNORED

PŁYTY WIRUJĄCE JAK DZICY DERWISZE, IGŁY OSTRZEJSZE NIŻ BRZYTWY I WIELOGODZINNE MODŁY


rmgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Ha! Rozumiem z tego tyle, że.... bez grubych pieniędzy (około 2000) w perspektywie na modyfikacje, ulepszenia, etc. i mnogości czasu, cierpliwości ani rusz. :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>rmgdansk,

Bez grubych pieniędzy? Z jednej strony można i bez grubych, a z drugiej strony jest zasada: "biedny płaci dwa razy". Nie potraktuj broń Boże tego przysłowia tak, że próbuję wyszydzać, czy coś takiego. Przestrzegam razem z innymi przed przesadną oszczędnością i łapaniem pierwszej lepszej okazji. Żeby zmieścić się w jakiś zupełnie minimalnych kosztach toru analogowego, który mimo to prezentuje już jakiś poziom, to trzeba być prawdziwym "mistrzuniem" i włożyć w to kupę własnej inwencji i roboty. Kolega z Gdańska parę postów wyżej wyciąga do Ciebie rękę - skorzystałbym na Twoim miejscu.

Pozdro,

Yul

P.S. Dobra wiadomość na dziś to jest taka, że ten pre w Audio Analogue ma spore możliwości. To jest ważne na początku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! - wszystko zależy od ciśnienia i kaski.

Są na forum ludzie słuchający na danielach z MF100 i wolą to od cd (i mało piszą!)

Są też tacy co wydali po kilka (dziesiąt) tysi i wciąż w pogoni

a rochu co napisal to napisał _ rochu - Ty jesteś już zmanierowany audiofil :))) - pozdro

trza próbować - może się spodobać, byle za dużo na raz nie wtopić

 

Yul - stare, sprawne TH160 z TP16 np. to już od 200 euro spokojnie a przcież to nic innego jak stary Linn

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój powrót do analogu zaczął się w momencie gdy stwierdziłem że polskie winyle pod Halą Targową w Krakowie chodzą po 2zł. Wytargałem swojego bernarda z szafy podłączyłem i stwierdziłem że gra kapitalnie. (wkladka mf 100 !) do zmiany gramofonu skłonił mnie fakt że miał on nieprzyjemny zwyczaj skokowej zmiany obrotów w trakcie odtwarzania i żona szydziła że ci moi jazzmani fałszują. Kupiłem w ciemno thorensa 160 i oniemiałem . Teraz z każdą zmianą jest lepiej. Ale dobrze było już z bernardem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki gramiak, jak bym miał wolne pare złotych to bym zainwestował za sam wygląd ramienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CEC a BD- 6000 wiec Yul to do Ciebie nie opowiadaj bajeczek o srebrnych plytkach i ze dziadek ma duzo czesci bo to sa bezpodstawne wywody o czyms czego nie widziales.

 

Jest prosty jak budowa cepa amortyzatory zrobic mozna z gabek kuchennych ma ciekawa sprawe smarowania olej w rurkach splywa i robi swoja robote (swiety spokoj)

 

Ta plytka to taki bajer w postaci szczotki obrotoewj do czyszczenia igly:)

 

10.5 calowe ramie okolo 20g pelna reg z VTA na czele wiec pod tym wzgledem bije wiele drogich zabawek ktore tego nie posiadaja.

 

Dzwiek jest soczysty i pelny co owocuje porzadnym basiskiem.

 

Niestety nie ma rozy bez kolcow i CEC e maja zle rozwiaxzane zasilanie i niestety slychac naped, nie jest to jakos strasznie slyszalne i uciazliwe ale jednak nie powinno to miec miejsca i tu sa duzo lepsze gramofony ale niekoniecznie lepiej brzmiace bo to CEC robi znakomicie.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

tymek, 22 Kwi 2010, 20:48

 

>Znalazłem taki gramiak, jak bym miał wolne pare złotych to bym zainwestował za sam wygląd ramienia

>http://www.allegro.pl/item1005399870_garrard_zero_100sb_naped_paskowy_pelen_manual.html

 

Zwracam uwagę na to że ten Garrard miał oryginalnie zainstalowaną automatykę.

W tym egzemplarzu została ona zlikwidowana. Nie wiadomo kiedy i przez kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to, że garrard zero wychodził w różnych wersjach. ja miałem automat z napędem idlerowym, a tu jest paszczak (?!). jakaś dziwna odmiana... tak czy owak grać to to nie gra. może jak było nowe to grało??? u mnie nie chciało, różne wkładki zakładałem. wydaje mi się, że ten koszyk na dwóch łozyskach nie ma szans być sztywny. talerzyk leciutki, pic na wodę ogólnie. opchnąłem bez straty. świetna wkładka mi po nim została, digitrac 100e :)

pzdr

j.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słuchaj rocha -kup gramofon na Allegro - jest spory wybór do 600 zł i i posłuchaj jak to gra - podziel się potem wrażeniami na tym wątku - z płytami też nie ma problemu a będzie jeszcze lepiej bo rynek się rozwija - zapewniam że potem nie weźmiesz CD do ręki a jeżeli to z obrzydzeniem .. :) - pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz oddam Ci za 200zł pioneera direct z węglowym ramieniem i philipem 400 II - już coś słychać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...amortyzatory zrobic mozna z gabek kuchennych..."

 

"Jakoś trza se radzić", rzucił baca sznurując buta dżdżownicą:):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rmgdansk , nie rozumiem porad w stylu - kup sobie coś taniego i posłuchaj jak to gra . Nie musisz słuchac - gra fatalnie i juz nigdy nie będziesz chciał wrócić do analogu bo przepaść w stosunku do dobrego CD jest miażdżąca . Ja kiedys poszedłem za tąka radą i nabyłem starego Thorensa i rekomendowaną wkładkę za 250 PLN . Kupiłem też kilkanascie płyt ( nowych i używanych )i zasiadlem do słuchania - żadnej nie dosłuchałem do końca bo tego sie słuchać nię dało . Kalibrowałem , kombinowałem , zmieniałem kable , ustawienia itd - bez zmian . Sprzedałem wszystko z duża stratą i przez kilka lat nie chciałem nawet słyszeć o gramofonie . Jednak kiedys byłem w nieistniejącym już sklepie audio na Batorego w Warszawie i tam przez przypadek usłyszałem brzmienie dobrego gramofonu - Transrotora ( wkladki nie pamietam ) - grało świetnie . Po kilku latach zdecydowałem sie na zakup zestawu powszechnie uwazanego za niezły - Technics 1210 + Denon DL 103 . Gra ciekawie i muzyka sprawia mi przyjemnośc mimo,że moje CD brzmią lepiej . Teraz gramofon zostanie i czasem słucham muzyki z LP .

Podsumowując - zakup taniego wynalazku tylko cie zniechęci do gramofonu . Jesli chcesz dobrego brzmienia to niestety musisz wydać minimum tyle co za nowy , dobry odtwarzacz CD - 2-3 tys PLN . I ostatnia rada - to wkładka gra . Gramofon i preamp tylko ograniczają jej możliwosci .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura, ale niestety bardzo popularna. arturp Jeśli piszesz, że twój 1210+dl 103 grają gorzej niż twoje cd, pewnikiem jest, że twój system analogowy jest do chrzanu. co mnie zresztą nie dziwi, bo dl103 nie ma prawa grać leciutkim ramieniem 1210, nawet jak być go dociążył kilogramowym odważnikiem, nie do tego zostało skonstruowane.

owszem gramofon i preamp jak są słabe ograniczają możliwości wkładki. ale jak są na poziomie i dobrze dobrane jest wręcz przeciwnie, prawie każda, nawet bardzo przeciętna wkładka na dobrze dobranym zestawieniu potrafi zagrać doskonale. aturp, coś mi się wydaje, że mf100 (mam a jakże) zagra u mnie lepiej niż u ciebie dl103...

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za cenne rady i uwagi.

 

Niestety, CEC 6000 przestał być opcją - osoba, od której chciałem kupić z możliwością odsłuchu przez aukcję allegro, stwierdziła, że odsłuch jest niemożliwy i nie opuści ceny z 700 do 600 przy zakupie poza allegro. Nie znam się na tyle, aby zakupić go w ciemno, zresztą po Waszych radach wybiłem sobie ten pomysł z głowy. Dla ciekawych osób link do aukcji:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dziękuję też za oferty sprzedaży - nie mam odwagi jednak kupić coś niedrogiego, więc na razie - pozostaje cd i wzbogacanie tejże kolekcji oraz wrażeń odsłuchowych.

 

Dzięki!!!

 

PS. Ciety - dziękuję za ofertę pomocy, może kiedyś zorganizujemy jakiś odsłuch w Gdańsku i cd i analogów? Może więcej osób wpadnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

5 lat temu, nie posiadając żadnej płyty, w ciemno kupiłem gramofon CEC BD 5200. Byłem zaskoczony jakością dźwięku (w porównaniu do Creek CD 43) i od tamtego czasu stałem się fanem analogu. Warto więc czasem zaryzykować :)

 

Teraz na Allegro jest podobny gramofon z ceną wywoławczą 150 zł:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pozdrawiam

Ptyś

 

P.S. Tutaj wątek o moich początkach:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jac660 , myślę że to ty masz kiepskie CD , tu test

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Natomiast co do twojej opinii o komplecie Denon DL103 i Technics 1210 to jestes w zdecydowanej mniejszości - większość uważa ,że to dobry układ . Wystarczy poszukać opinii w necie - na przykład TNT audio ( tu wkładka dociążona )Jak poczytasz ten test faceta który miał kilkadziesiąt gramofonów to może spokorniejesz i nie bedziesz juz wykrzykiwał ,,bzdura " i że Twoje MF100 zagra lepiej niż mój Denon - To raczej budzi uśmiech i jest dość żenujące . Przyznasz ,że sie zapędziłeś .Twoja opinia to tylko jedna z wielu ,jak moja . Nie jestes wyrocznią a napastliwy ton swiadzcy o braku chłodnej oceny i wyrażaniu opinii pod wpływem emocji - co czyni cię mało wiarygodnym . Spokojnie , mniej porannej kawy a będzie OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Natomiast co do ramienia Technicsa to chyba pierwszy raz widzę ,że ktoś pisze o nim ,, leciutkie ". Jest wręcz przeciwnie . Czy zpewnością chodzi o tego samego Technicsa ?

PS

Cytat ze stronki ,,o tobie" :jestem trenerem biznezu (sprzedaż, komunikacja, asertywność, itp)

Taka postawę prezentujesz przed twoimi słuchaczami ? Co innego w pracy co innego na forum . Rozdwojenie jaźni ? ;p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie arturp i jac660, jak chcecie wyskoczyć na klatę, to zaproście się na priv:) tutaj wątek poważnej natury...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się tradycyjna napierdalanka? Na tle Technicsa 1210 i Denona Dl-103? Myślę, że jedno g... warte drugiego, nie ma się co za łby brać. Czy na tle C.E.C.'a "zmodyfikowanego" gąbkami do mycia garów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rmgdansk >>> Jesli chcesz sie bawis w analog to musisz niestety wlozyc w to nieco wiecej zaangazowania bo paplanie na forum i wrozenie z fusow jak widzisz nie przynosi zadnych korzysci a zmaci Ci tylko umysl.

 

Praktyka i jeszcze raz praktyka, trzeba posluchac samemu i wyrobic sobie opinie.

 

Mam CEC BD-6000 w duzo lepszym stanie niz ten z linka 100% oryginal nawet wkladka i NOWA igla kupiona w Niemczech jesli bede sprzedawal to za 500 zl gdzie sama igla kosztowala okolo 100 zl:)

 

Co do piankowych wkladow w sprezyny to nie ma w tym niczego nadzwyczajnego bo oryginal po latach sie wykrusza a zrobiony jestb wlasnie z takiej gabki wiec z tymi ,,sznurowkami z dz...,, to lekka przesada:)

 

Jeszcze jadno CD Creek 43 mk2 absolutnie nie dawal szans gramofonom ze zwyklymi wkladkami i tanimi preampami i wmawianie ludziom ze nawet najtanszy gramofon zagra lepiej od CD jest wielkim naduzyciem i poprostu nieprawda a pozostaje jeszcze kwestia plyt bo jesli sa slabe to juz kompletnie nie ma mowy o przyzwoitym graniu z analogu.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yul, 23 Kwi 2010, 12:23

"....Myślę, że jedno g...

>warte drugiego, nie ma się co za łby brać. Czy na tle C.E.C.'a "zmodyfikowanego" gąbkami do mycia

>garów?

 

 

Dlaczego uważasz, że technics sl-1210 czy denon dl-103 to g...? A co nie jest g...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturp, 23 Kwi 2010, 11:24

 

"I only had a modified Denon, with my additional mass/thickness plate glued to it"

 

Z tym dopasowaniem DL-103 to ostrożnie..

 

Pozdr,

yen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy audiofile mają specjalne zamiłowanie do świętych wojen? Czy to po prostu skumulowana energia i niewyrażone emocje nabyte w trakcie godzin kontemplowania muzyki? PEACE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę jaka ciekawa dyskusja się rozwinęła :]

 

oberwało się po równo i 1210 i 103jce hehe - ale to tak na marginesie

 

a wniosek jest taki ,że nie ma co inwestować w szmelc, przez który się można zrazić do analogu

jak już kupować to raz a dobrze, należy kupić sprawdzony tandem który się ze sobą zgrywa ,a nie wywalać pieniądze na półśrodki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rmgdansk

tak właśnie mają i opinia słuszna jest jedna - jak nie zapłacisz to nie usłyszysz

to podstawa tej maniery ... aaa - jeszcze musi być dizajjjn :(((

masz pomocną dłoń z Gdańska - posłuchaj, pomyśl i zdecydujesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się nasunęła krótka refleksja

 

Z torem analogowym jest jak z piciem kawy ... co z tego,że kupisz dobrą drogą, świeżo paloną kawę (wkładka), skoro zalejesz ją wrzątkiem na skutek podgrzewania kranówy z chlorem (gramofon) i będziesz pił ją na stojąco w kubku z napisem nescafe(wbudowane pre w amplituner)

 

 

dobrą kawę(dobra wkładka) masz parzyć w kawiarce (porządny TT) , użyć dobrej wody źródlanej i pić w filiżance :) (wysokiej jakości pre z porządnym stopniem zasilania) siedząc na wygodnej sofie tudzież fotelu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że powinno to przede wszystkim sprawiać przyjemność. Bo choć podzielam Twój pogląd na picie kawy, to być może ktoś w wygodnym fotelu z filiżanką drogiej kawy w ręce poczuł by się nagle jak stara pierdoła :)

Jeżeli kogoś cieszy kawa z papierowego kubka pita na ruchomych schodach to cieszmy się razem z nim :)

Fajnie że jest nas tylu różnych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>bat73,

"...Fajnie że jest nas tylu różnych..."

 

Dodam, że jeszcze się taki nie narodził, co każdemu dogodził.

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.