Skocz do zawartości
IGNORED

adamek vs aureola 24 kwietnia


bitkon

Rekomendowane odpowiedzi

o walce z kliczkami mowy nie.nadrabia szykośćią i techniką, ale waga ciężka to waga ciężka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arreola to ponoć numer jeden HW w Ameryce;-)Admek szybki i zwinny ale ta walka nie wygladała na pojedynek wagi ciężkiej.Łomocik emocjonujacy ale nie dostarczył mi połowy emocji takich jak wtedy gdy Gołota kupił złe buty i łyknał kreatyne z brewesterem.Dlatego Tomasz moze nawet zostac mistrzem swiata bo HW to obecnie dramat bez wybitnych bokserów no moze oprócz Wałujewa ;-).Murzyni grają w kosza i futbol .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Grundig High Fidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

szczerze gratuluję Adamkowi i cieszę się jego sukcesem, ale porywanie się na walkę z którymkolwiek z Braci Kliczko jest po prostu nierozważne, a co gorsza może nie wyjść na zdrowie naszemu rodakowi :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekomenduję zapoznać się zainteresowanym z informacjami na tej stronie:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam bukwą jest napisane, w lengłydżu sprawa jest jasna. Zobaczymy jak Haye zareaguje na wyzwanie. Ja tam wolałbym żeby jednak pierwej zawalczył z Adamkiem w UK.

 

Z drugiej strony wszystkie pasy w rękach Kliczków - to pozwoliłoby im odejść na emeryturę z absolutnego szczytu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiomor,

 

zgadzam się z Tobą - niech Adamek najpierw się sprawdzi z brytolem, tym bardziej, że ten wcale nie jest taki chętny do walki, z którymkolwiek z Braci Kliczko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłe zaskoczenie lecz porównując walkę Kliczki z Aureolą to trudno dopatrzeć się szans dla Adamka.Trudno wyrokować o sile jego ciosów skoro facet od Kliczki zarobił dużo więcej petard i nie padł tylko zrezygnował z roli worka treningowego.

 

czy zachowanie Adamka po otrzymanych cisach nie było taktyką neutralizacji siły uderzenia ?

 

wyglądało dziwnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm Aureola też był solidnie obity. jeszcze dwie rundy i był by sprany na kwaśne jabłko.

Adamek musi mieć trochę silniejszy cios aby się w 12 rundach wyrabiać:) Może go jeszcze wzmocnić?

Wiecie co... może adamek nie wygra z braćmi kliczko. Ale żaden wstyd z nimi przegrać. MOże za to być zaraz po braciach kliczko... to i tak duży sukces.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo sie mowilo przed arreola, "za duzy, za silny", etc, wiec powiem ,ze ma wieksze szanse z kliczka niz mial z arreola, inna sprawa, ze to jeszcze troche za wczesnie, ale za rok mysle ,ze bedzie wystarczajaco dobry na tytul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka, ale Kulej to dwukrotny mistrz olimpijski, troszkę szacunku młokosie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie link do jakiegoś serwisu gdzie sobie można obejrzeć walkę lub choć najważniejsze momenty? Szukałem na youtube ale same takie komórką nagrywane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moja strona audio - kondrax.mayhem.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarex, tu nie mowa o osiągnieciach Kuleja lecz prognozach rzekomo autorytetu. tak samo stękał przed Gołotą, Pudzianem, Estradą. Nie pamiętam czy jego prognozy kiedykolwiek się spełniły. Jednym wiarygodnym opiniotwórcą bokserskim jak dla mnie jest chyba Janusz Pindera. Wiec kolego starcze to że Picasso fajnie malował na płótnie nie znaczy ze był dobrym malarzem pokojowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blomin Picasso był dobrym malarzem pokojowym natomiast malarz pokojowy na pewno nie mógł być Picassem

 

Kulej i nie tylko stawiał diagnozy w oparciu o warunki fizyczne i siłę dominującą w ciężkiej.Na razie Adamka nikt nie trafił i oby tak dalej natomiast jego ciosy nie robiły wrażenia na nikim.Owszem poobijał ilością zadanych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladz, 26 Kwi 2010, 09:09

 

>kondrax nie ma powtórek na Polsacie sport?

 

A i owszem, są. Wczoraj z nudów obejrzałem te walke i w połowie musiałem wyłączyc dźwięk, a po dwóch kolejnych rundach zaczynałem się zastanawiac nad wyłączeniem obrazu. Kolejny miszcz klasy Michalczewskiego czy Diablo Włodarczyka, co to na kelnerach i niedołężnych emerytach rekordy będzie nabijał, aż dostanie w końcu prawdziwy łomot i może wtedy się ocknie gdzie jest jego miejsce w szyku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek jakieś szanse na zdobycie pasa w ciężkiej ma - zbliżone IMHO do 33% z Haye'm i może 20% ze starszym Kliczką.

 

Tym niemniej jest to tylko świadectwo jak trzeciorzędnym sportem jest obecnie boks. No bo skoro taki Marcin Gortat zarabia w NBA jakieś 7M$ za sezon, przez 5 gwarantowanych lat, będąc zmiennikiem - i może 20 - 30-tym w rankingu na swojej pozycji, to jakiemu utalentowanemu sportowo amerykańskiemu murzynowi będzie się chciało zapierniczać w gym'ie? Nawet jak jest konusem a ma sportowy talent to może zostać point guard'em albo running back'iem w footballu.

 

Powiedzmy że nawet Gortat zechciał byłby w wieku tych 15 - 16 lat zająć się boksem - w końcu geny na ten sport ma, jak również ojca zdolnego pokierować jego karierą. Może dałby radę obić Kliczków, Wałujewa i Haye'a - i co z tego? Ile miałby w karierze walek za więcej niż 1M$? Może 5 albo 10 - i jeszcze ten strach o jakiegoś Parkinsona czy inną padaczkę od obijania czachy. Od koszykówki czy football'u może mieć co najwyżej stawy do wymiany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, kilka dobrych gruch wyłapał pocztajcie co tacos mówił - że lał Adamka aż ręce porozwalał a po nim nie widział efektu. a co do porządnego trafienia to czysto w szczene i Walujew nie ustoi. Kliczki mają raczej słabe szczeny i nikt nie marudzi. Moorer albo Marciano mieli granit. fakt ze adamek petadry nie ma ale Estrady nikt nie polozyl a Areola tylko raz przyklękł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blomin

ty to chyba jesteś z rodziny tego "górala" co?

Jak się komu coś w nim nie widzi to już ci to nie pasuje.

To nie jest wątek do oklaskiwania Adamka tylko o dyskusji o walce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondrax ja mam walke 670mb zajmuje.

 

Jest na torentach.org

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

jak nie masz konta to pisz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxversus,

 

no co ty. staje moze troche w obronie słabszego:) wiekszosc jest przekonana ze za mały , nienaturalny , nie da rady. A jednak daje rade i tyle. Po niesmaku i wstydzie po panu :źle wszedłem w walkę:, fajnie ze trafia sie nam bokser który ma jaja w ringu. choc osobiscie uważam że jest totalnie nudny - taki troche ja robot. ciekawy to był Tyson czy Frazier. pomijam Adamka pw. bo to zwyczajnie popelina, no ale jest od bicia w koncu. Ale Kliczki by nim pozamiatały tak realnie - to fakt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.