Skocz do zawartości
IGNORED

yaqin mc 10l plus focal chorus 816v czy to zagra


caleb66

Rekomendowane odpowiedzi

ojjj koledzy Janek to Janek gra super bez tuningu wystarczy lampki wymienic na EW lub tez mix lampek zrobic co kto lubi a jak zagra z tymi kulumnami to juz trzeba posluchac i ocenic jedno jest pewne gra cieplo i potrafi czrowac wokalami basu tez ma sporo i ogolnie to potrafi zaskoczyc dzwiekiem w tej cenie to same +++ ma i tyle ;) koniec kropka ide spac ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil : "tylko spytam,o kabelki-jakie maja byc-?

grubiutkie,cieniutkie,czarniutkie,bielutkie,srebrniutkie,miedziuchne,dluguchne czy krociuchne???"

 

ja mam IC Sonus Oliva a głośnikowe Audionova moonwalk i jest świetnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o 3:21 w nocy dowiedzielismy sie,ze McGyver jest hejnalista wiezy mariackiej w Krakowie.

Jeszcze jedna sprawa-czy wymiana lamp we wzmacniaczu jest tjuningiem,czy nie??

Poza tym nie lubie podlych klamcow i jeszcze nierozgarnietych oraz nietaktownych-a WY??

McGyver

Chlopie TY popracuj nad soba,bo nic nie rozumiesz-i jeszcze te wisielcze poczucie humoru-WYLUZUJ WRECZ

Umyslnie pisze smiesznie-a TY kurde o 3:21 w nocy wyglaszasz swoje zlote mysli-masz jakies

kompleksy na moim punkcie???Juz mnie kiedys opisales-obsmarowujac mnie-wiec dziekuje Ci bardzo

za rzetelnosc.Nie wiem-czy nie chcesz,czy nie potrafisz zrozumiec,ze sie wpisami wyrozniasz-dla

mnie tylko ich iloscia.Wiec zejdz ze mnie bo mi duszno.Oswiecaj innych swoimi zlotymi myslami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o 3:21 w nocy dowiedzielismy sie,ze McGyver jest hejnalista wiezy mariackiej w Krakowie.

Jeszcze jedna sprawa-czy wymiana lamp we wzmacniaczu jest tjuningiem,czy nie??

Poza tym nie lubie podlych klamcow i jeszcze nierozgarnietych oraz nietaktownych-a WY??

McGyver

Chlopie TY popracuj nad soba,bo nic nie rozumiesz-i jeszcze te wisielcze poczucie humoru-WYLUZUJ WRECZ

Umyslnie pisze smiesznie-a TY kurde o 3:21 w nocy wyglaszasz swoje zlote mysli-masz jakies

kompleksy na moim punkcie???Juz mnie kiedys opisales-obsmarowujac mnie-wiec dziekuje Ci bardzo

za rzetelnosc.Nie wiem-czy nie chcesz,czy nie potrafisz zrozumiec,ze sie wpisami wyrozniasz-dla

mnie tylko ich iloscia.Wiec zejdz ze mnie bo mi duszno.Oswiecaj innych swoimi zlotymi myslami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 25 Kwi 2010, 15:00

 

>Panowie o 3:21 w nocy dowiedzielismy sie,ze McGyver jest hejnalista wiezy mariackiej w Krakowie.

 

Sam się nazwałeś starym audiofilem, więc ja napiszę tylko że to co napisałeś powyżej to jest geriatryczne bredzenie.

 

>Jeszcze jedna sprawa-czy wymiana lamp we wzmacniaczu jest tjuningiem,czy nie??

 

Dla każdego oprócz ciebie jasne jest, że wymiana lamp we wzmacniaczu to nie jest żaden tuning, tylko czynność eksploatacyjna, tak jak wymiana opon w aucie.

 

>Poza tym nie lubie podlych klamcow i jeszcze nierozgarnietych oraz nietaktownych-a WY??

 

Ja też nie lubię. Dlatego reaguję. To jest forum publiczne, i wypisywanie niestworzonych pierdół powinno być piętnowane.

 

>McGyver

>Chlopie TY popracuj nad soba,bo nic nie rozumiesz-i jeszcze te wisielcze poczucie humoru-WYLUZUJ

>WRECZ

 

To nie wypisuj niezrozumiałych bredni, a będę rozumiał ;-)))

 

>Umyslnie pisze smiesznie

 

Śmiesznie? Raczej żałośnie/ Kogo to śmieszy? Ciebie samego i kogo jeszcze?

 

>-a TY kurde o 3:21 w nocy wyglaszasz swoje zlote mysli-masz jakies

>kompleksy na moim punkcie????

 

Nie wygłaszam złotych myśli, tylko prostuję kłamliwe pierdoły jakie wypisujesz. I robię to bez kompleksów.

 

>Juz mnie kiedys opisales-obsmarowujac mnie-wiec dziekuje Ci bardzo

>za rzetelnosc.

 

Nic cię nie obsmarowałem. Opisałem stan faktyczny. Bufonada, fanfaronada i mitomaństwo. To rzetelna ocena.

 

>Nie wiem-czy nie chcesz,czy nie potrafisz zrozumiec,ze sie wpisami wyrozniasz-dla

>mnie tylko ich iloscia.

 

Masz rację, dla ciebie tylko.

 

>Wiec zejdz ze mnie bo mi duszno.Oswiecaj innych swoimi zlotymi myslami.

 

Właśnie to robię. To forum publiczne, pisząc cokolwiek musisz się liczyć z reakcją. A moje reakcje nie są na twój użytek, włącz sobie ignora i nie będziesz ich widział. Moje reakcje są na użytek innych czytelników forum, tych początkujących, żeby wiedzieli że wypisywanych przez ciebie bredni nie należy brać za dobrą monetę. Bo zaawansowani to już to wiedzą, nawet bez moich wpisów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sie zastanawiam czy to nie bedzie za slaby wzmak,zalecaja do nich mocne piece ale lampy ponoc maja dobra wydajnosc pradowa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są pierdoły wyssane z palca pisane przez bezczelnego dyletanta kreującego się na znawcę. Tymczasem Yaqina MC10L to on co najwyżej na obrazku oglądał, i bladego pojęcia nie ma jak ten wzmacniacz gra. Bufonada i fanfaronada, nic więcej. Z perspektywy kogoś takiego, kto posiada klocki za niemałe pieniądze nic co tanie nie ma prawa grać. To dopiero byłby skandal, gdyby coś za 1600zł grało! Toż nie można dopuścićżeby hołota i gołodupcy którzy kupują takie Yaqiny mogli się uważać za audiofili, nie ważne czy młodych czy starych! Audiofil - zwłaszcza stary - to brzmi dumnie, audiofil to nie jakiś oberwaniec kupujący wzmacniacz za 1600zł. Audiofil ani nie splunie w stronę czegoś co nie kosztuje co najmniej dziesięć razy tyle. Ot co. Za takimi wpisami nie stoi nic poza najpospolitszą odmianą snobizmu - zwykłym szpanerstwem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz Adas jaki TY JESTES MADRY-tylko nie potrafisz zrozumiec podstawy,ze lampy i ich wymiana

to tjuning,a nie eksploatacja-dla Ciebie wymiana tylko opon??? Zdecydowanie za malo.

Lampy to jest czip,lub skrzynia sportowa lub zawieszenie-bo wplywa i poprawia jakosc dzwieku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy oczywiście wpływają na dźwięk. Tyle że lampy sterujące wymienia sam użytkownik, nie potrzeba do tego żadnych specjalistycznych narzędzi ani żadnej specjalistycznej wiedzy, wystarczy zastosować się do tego co napisano w instrukcji obsługi. W tym kontekście to nie jest żaden tuning, chyba że ktoś ma tak w dupie poprzewracane że nawet tak prostą czynnością nie będzie kalał swoich własnych rączek, i zapłaci za tą "czarną robotę" serwisantowi. Można i tak, ale nie jest to konieczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver-wiesz co to szpanerstwo-to TWOJE wybuchanie przed klawiatura tylko jestes mocny w tym.

Takze zastanow sie co piszesz-obronco przyladka Yakina.

 

Do autora watku-zobacz ten wzmacniacz na allegro-nr aukcji 1013254158.

zapewniam,ze zagra i w 15 i w 45 metrach,po zakupie nalezy wymienic rosyjskie lampy na USA.

Tzn.rca 5691-6sl7 red base x2,oraz rca 5692 6sn7 brown base-nowe lampy=10000 godzin grania=15 lat.

Glosnikowe+konekt =sonus oliva,jako zroblo proponuje cd krell 280+dwie sieciowki -do cd lepsza.

Bedziesz mial taki dzwiek-ze po prostu zapros McGyvera,to mu pokazesz na czym polega high-end-

-moze wreszcie uwierzy,a nie tylko Yakin,albo Bewitch.pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 25 Kwi 2010, 22:10

 

>McGyver-wiesz co to szpanerstwo-to TWOJE wybuchanie przed klawiatura tylko jestes mocny w tym.

 

Widzisz, ja przynajmniej wiem co piszę i wiem o czym piszę. Ty natomiast masz w zwyczaju. Ty natomiast masz zwyczaj opluwać urządzenia które widziałeś co najwyżej na obrazku nie wiedząc o nich nic poza tym że są tanie. Będę tępił takie brednie.

 

>Takze zastanow sie co piszesz-obronco przyladka Yakina.

 

Co ja piszę, to jest przede wszystkim dementowanie bzdur produkowanych przez różnych nadętych bufonów i szpanerów dla których głównym kryterium jakościowym jest CENA, i przez pryzmat ceny postrzegają nasze hobby. Taka postawa jest szkodliwa i będę ją piętnował.

 

>Do autora watku-zobacz ten wzmacniacz na allegro-nr aukcji 1013254158.

>zapewniam,ze zagra i w 15 i w 45 metrach,po zakupie nalezy wymienic rosyjskie lampy na USA.

>Tzn.rca 5691-6sl7 red base x2,oraz rca 5692 6sn7 brown base-nowe lampy=10000 godzin grania=15 lat.

>Glosnikowe+konekt =sonus oliva,jako zroblo proponuje cd krell 280+dwie sieciowki -do cd lepsza.

>Bedziesz mial taki dzwiek-ze po prostu zapros McGyvera,to mu pokazesz na czym polega high-end-

>-moze wreszcie uwierzy,a nie tylko Yakin,albo Bewitch.pozdr.

 

Wzmacniacz istotnie niezły, ale na kolana mnie jakoś nie powalił choć zapewne jest wart swojej ceny. Przypuszczalnie z Chorusami się zgra. Mówię to po odsłuchu tego wzmacniacza, a nie po obejrzeniu obrazków. I stary audiofil dobrze o tym wie.

Uprzedzając pytania, Chorusów także słuchałem, także ze wzmacniaczem na diabełkach, o takim:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie pisz ze jestem dyletantem-bo to czlowieku mnie obrzaza-pojales??

To sa mpm-y-bodajze w srode rozmawialem z ich konstruktorem osobiscie w jego domu.

pozdr.STARY DYLETANT-moze tak byc??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 25 Kwi 2010, 22:30

 

>Tylko nie pisz ze jestem dyletantem-bo to czlowieku mnie obrzaza-pojales??

 

Sam siebie obrażasz zachowując się jak dyletant, co sprawia że jesteś traktowany jak dyletant. Bo tylko dyletant wypowiada się o czymś, czego nie zna. A Yaqina MC10L nie znasz, a mimo to opluwasz. Takie postawy będę potępiał.

 

>To sa mpm-y-bodajze w srode rozmawialem z ich konstruktorem osobiscie w jego domu.

>pozdr.STARY DYLETANT-moze tak byc??

 

Tak, to są MPMy. Kiedyś były moje. Ale postęp musi być. Ja też znam ich konstruktora i wielokrotnie z nim rozmawiałem. Jeżeli liczyłeś że mi tym zaimponujesz to się przeliczyłeś. Szpanowanie swoimi znajomościami na mnie nie działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 25 Kwi 2010, 22:39

 

>Nie ma przypuszczalnie sie zgra-po prostu w tym zestawieniu bedzie h-end-wiesz co to jest??

 

Hi-end z Focalami Chorus? Weź mnie nie rozśmieszaj. To niezłe kolumny, ale nie da się pominąć ich niedostatków. I właśnie takie wpisy utwierdzają mnie w przeświadczeniu że dla ciebie kryterium hi-endu jest przede wszystkim cena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co?? jezdziles z tymi mpm-ami a nie potrafiles zlozyc systemu-aby zagalo jak nalezy-przyznajesz??

Takze nie kreuj sie za kogos kim nie jestes,bo gdybys byl prawdziwym McGyverem-to dotykasz chinola

i jest h-end,a TY dotykasz i tzw.padaka.Adasiu gra zawsze caly system,a nie jakis tam Yakin.

Kazdy element toru jest wazny wiesz o tym???Bo tak sie napinales i co w Krakowie-byles jakis taki

markotny.Pisze do Ciebie stary dyletant- drogi mcgyverze-niestety falsyfikacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to wogole jest hi end,bylem na ostatnim audio show,sprzetu cala masa,niektore zestawy warte prawdziwy majatek,poza focalami utopia w ktorych mnie powalil bas,zaden sprzet nie zrobil na mnie wrazenia,no moze jeszcze zestaw regi ladnie zagral a reszta lipa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 25 Kwi 2010, 22:53

 

>I co?? jezdziles z tymi mpm-ami a nie potrafiles zlozyc systemu-aby zagalo jak

>nalezy-przyznajesz??

 

GÓWNO wiesz jak grało i czy grało jak należy. Jakoś nie widziałem cię tam, gdzie z tymi MPMam jeździłem. Znowu dajesz popis dyletanctwa wypowiadając się tonem znaffcy na temat tego jak grało na podstawie tego że pooglądałeś sobie obrazki znalezione w necie.

 

>Takze nie kreuj sie za kogos kim nie jestes,bo gdybys byl prawdziwym McGyverem-to dotykasz chinola

>i jest h-end,a TY dotykasz i tzw.padaka.

 

Pokaż mi wzmacniacz za 1600zł produkcji nie-chińskiej który zagra lepiej od Yaqina MC10L. Dokąd tego nie zrobisz będę twierdził żeś bufon i szpaner.

 

>Adasiu gra zawsze caly system,a nie jakis tam Yakin.

>Kazdy element toru jest wazny wiesz o tym???

 

Ależ oczywiście. Dlatego twierdzę że system oparty na Focalach Chorus 816 hi-endem nie będzie, niezależnie od tego jaki wzmacniacz do nich podlączysz. Uważaj co gadasz, bo wszystko co powiesz zostanie wykorzystane przeciwko tobie.

 

>Bo tak sie napinales i co w Krakowie-byles jakis taki

>markotny.Pisze do Ciebie stary dyletant- drogi mcgyverze-niestety falsyfikacie.

 

Człowieku, pamiętasz tylko to co chcesz pamiętać. A nie chcesz pamiętać że ja wtedy w zasadzie niczego nie słuchałem tylko usiłowałem się włamać do własnego auta, bo sobie kluczyki zatrzasnąłem w środku, ot i przyczyna owej "markotności". Ty lepiej popytaj ludzi jaką miałeś minę jak zostały podłączone pewne tanie kolumny sporządzone z "odpadków". To wystarcza za cały komentarz.

 

rochu, 25 Kwi 2010, 22:53

 

>Póki co żaden chinol nie zbliżył się do hi-endu.

>I to właśnie Stary Audiofil usiłuje Ci przekazać.

>Chińczyk może grac dobrze, nawet dla niektórych znakomicie ale nadal będzie wieki świetlne od

>najlepszych.

 

Rochu, jak nie rozumiesz istoty sporu, to po jaką cholerę wypowiadasz się nie na temat? Czy ja twierdzę że Yaqin MC10L jest hi-endem? Nie twierdzę. Zatem Twoje uwagi są nie na temat. Twierdzę natomiast że stary audiofil opluwa Yaqina bezpodstawnie, bo go nie słuchał, i to jest fakt. Wielokrotnie pytałem starego audiofila czy zdoła pokazać nie-chińskiej produkcji wzmacniacz za 1600zł (koszt nabycia nowiutkiego Yaqina) który zagra lepiej. Nie pokazał, mało tego, w żaden sposób nie odniósł się do tego pytania, zamiast tego (w innym wątku) dopuścił się manipulacji wmawiając mi że neguję sens kupowania drogich klocków, co jest kłamstwem. Oto jakimi metodami posługuje się stary audiofil. Bufonada, ignorowanie niewygodnych pytań, wypisywanie niestworzonych rzeczy wyssanych z palca, nazywanie padaką czegoś, co widział tylko na obrazku...

Sam stwierdziłeś że chinol może zagrać dobrze. Ty to sprawdziłeś, posłuchałeś, i wiesz. W swoich kategoriach cenowych gra nawet wręcz znakomicie. A Ty chcesz chinola zestawiać z "najlepszymi" po to, żeby stwierdzić że chinol jest wieki świetlne za nimi. I to jest manipulacja, bo owe "najlepsze" mają ceny co najmniej o jedną cyfrę dłuższe. Tymczasem jak porównasz sprawiedliwie, w tej samej kategorii cenowej co chinol, to wyjdzie na jaw że nie-chińskiej produkcji konkurencja jest owe "wieki świetlne" za chinolem. I Ty o tym dobrze wiesz, więc w jakim celu dopuszczasz się manipulacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 25 Kwi 2010, 23:29

 

>McGyver-zmien plyte bardzo prosze

 

Ja tylko reaguję na wypisywanie bredni. Jak nie będziesz wypisywał bredni to i ja zmienię płytę.

 

>i odblokuj mnie i rocha,bo to niepowazne.

 

Błazenady w wątku mojego autorstwa nie będę tolerował. A jak będziesz uprawiał błazenadę gdzie indziej na forum, to pamiętaj że wszystko co powiesz zostanie wykorzystane przeciwko tobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

McGyver, 25 Kwi 2010, 23:27

 

>I Ty o tym dobrze wiesz, więc w jakim celu dopuszczasz się

>manipulacji?

 

Taką samą manipulacją są wpisy na forum porównujące chinole z innym klockami z wyższych przedziałów cenowych, z konstatacją że chinol dokopał im albo że przynajmniej nawiązał równą walkę.

A to z kolei tworzy u czytających przeświadczenie, że skoro pierze tak samo to czemu przepłacać?

Mentalność proszku "Dosia" jest powszechna na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 25 Kwi 2010, 23:27

>Pokaż mi wzmacniacz za 1600zł produkcji nie-chińskiej który zagra lepiej od Yaqina MC10L. Dokąd tego

>nie zrobisz będę twierdził żeś bufon i szpaner.

 

Tripath...? Chinole robią tylko obudowy, lutują i montują w obudowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.