Skocz do zawartości
IGNORED

YAMAHA A1 vs AX1 czy warto dopłacać?


manioslawa

Rekomendowane odpowiedzi

Do daro896 , w zwykłej instrukcji tego nie ma tylko w serwisowej.W google znajdziesz go szybko,jesli nie to podaj maila a ci ją wyśle.

Właśnie znalazłem w moim archiwum i faktycznie jeden model DSP-A1 który widnieje w tej chwili na allegro to po wymianie potencjometru,stan ogólny BDB nie grzebany.

Jeśli chodzi o zakup ciężkiego i drogiego sprzętu to zawsze odbieram osobiście,może i strace cały dzien na podróż i zaplace troche więcej niż za wysyłke ale w ten sposób mam pewność że wszystko będzie jak w opisie aukcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwed75

Masz jakaś obsesje?? Na punkcie Jokersa jak byś czytał na forum to byś zobaczył ze składałem zestaw już jakieś 2 lata temu. I co jakiś czas zakładam tematy. Dałem swoje kd na foto. Zam sie osobiście ze skalmenem i wiatrakiem. Wiec się łaskawie odpierdo....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daro896, coś Ci się chyba pomieszało.

wyjaśniam:

nick "Jorkers" dostał bana

w tym wątku pojawił się jego klon "Jokers" - różnica w literce "r"

szwed75 pije do Jorkersa, że zmienił sobie nick na taki odpowiadający jego osobie

 

to chyba nie jest takie trudne do zrozumienia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daro nie wierz tym najwiekszym judzicielom i szydercom na forum audiostereo nie znam zadnego jorkersa ale z tego co pamietam doradzil tobie porzadny model yamahy a1 i ostrzegal cie przed onkyo i slusznie bo widze ze jestes zadowolony z tej yamaszki onkyo to marka dla burasów

 

zauwaz ze mczaj czy szwed75 myla mnie z jorkersem ale niestety mam inne IP i nie jestem jorkersem mimo checi posiadania podobneje nazwy nicka

 

znowu ci panowie zaczynaja nagonke na porzadnych obywateli

 

bede musial to zgłosic do moderacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jokers

Onkyo jak każda inna marka posiadała, posiada lepsze i gorsze modele. Uogólnianie, że każdy model danej marki jest kiepski to tendencja ludzi mało obytych ze sprzętem, powielających opinie. Yamaha także posiada w swojej ofercie modele bardziej lub mniej udane. Co tu dużo mówić, uparłeś się na to Onkyo i wyjeżdżasz poza temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokers, 14 Maj 2010, 21:43

 

>daro nie wierz tym najwiekszym judzicielom i szydercom na forum audiostereo nie znam zadnego

>jorkersa ale z tego co pamietam doradzil tobie porzadny model yamahy a1 i ostrzegal cie przed onkyo

>i slusznie bo widze ze jestes zadowolony z tej yamaszki onkyo to marka dla burasów

>

>zauwaz ze mczaj czy szwed75 myla mnie z jorkersem ale niestety mam inne IP i nie jestem jorkersem

>mimo checi posiadania podobneje nazwy nicka

>

>znowu ci panowie zaczynaja nagonke na porzadnych obywateli

>

>bede musial to zgłosic do moderacji

 

Już nie musisz. Ja to za Ciebie zrobiłem. Nie może byc tak, żeby zmieniajac "literkę" i cyferki w IP znów obrażać innych i pisać "od śmigła" co ślina przyniesie na język kpiąc z zasad panujacych na forum i jego regulaminu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stempel nie zgodze sie z tobą inne marki dla mnie procz yamahy istnieja a mianowicie rotel, krell, wysokie modele sansui , wysokie modele sony seria es, niestety onkyo nigdy nie zasłynął dobrym brzmieniem nawet bardzo wysokie modele wzmacniaczy z seri integra brzmiały pudełkowato oczywiscie znajduja sie pasjonaci np mczaj czy tez jest klub onkyo w zakladce kluby niestety sa to ludzie tego nizszego pokroju to tak jak powiedzmy ktos kto jezdzi jaguarem i oplem to i to samochod to i to dziala na tej samej zasadzie :) ale co tu duzo mowic wystarczy wsiasc do jaguara nawet 30 letniego i juz nigdy nie spojrzy sie na opla:)nawet rocznego:-) o takie ciekawe porownanie tobie przedstawiłem jednak prawdziwe spojrz na szweda75 facet duzo pisze na forum ale polowa to stek bzdur :)tak samo mczaj filozof z duza dozą teorii bez praktyki zwykły nowobogacki typek ktory bedac swego czasu przy duzej gotówce kupił drogie paradigmy teraz niestety z braku pieniedzy sprzedaje caly zestaw bo pewnie niema na zarcie ot taka szara rzeczywistosc ale prawdziwa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny post w którym klon Jorkersa obraża forumowiczów jako "ludzi niższego pokroju" piszących "steki bzdur" i nie mających "na żarcie". Ja naprawdę sie zastanawiam co trzeba zrobić aby zostać skutecznie zmoderowanym lub wyłączonym z cywilizowanego gremium skoro kolejne próby ucywilizowania (już nawet nie liczę ile ich było) niczego w postawie Jokersa nie zmieniają... No i ta polszczyzna..Żenujaca...Jakieś duże litery czy przecinki, kropki to chyba obowiązują przy pisaniu po polsku? Czy może kolega ma zaświadczenie o dysleksji ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Szanownych kolegów mógłby polecić porządny serwis w Trójmieście,w kórym mógłbym naprawić swój AX1.Mam problem z ściszającym sie lewym kanałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywieź go do mnie,mieszkam 15km.od centrum Gdańska.Na 99% wiem co mu dolega i naprawa nie powinna potwać długo.Może i na miejscu da się to zreperować.

Jesli jestes zainteresowany to napisz na priv lub [email protected]

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.