Jump to content
IGNORED

Kolumny do ax550rs i cdx470.Max 1000 pln.

slawo_81

Recommended Posts

Witam.Mój system to yamaha jak w temacie i do tego tannoy mx2m.Problem polega na tym,że całość gra ostro,hudo i z niewielką ilością basu.Wiem,że yamaha jest raczej dynamiczna i z basem nie powinna mieć problemu a wymiana okablowania przy tej półce sprzętowej raczej niewiele zmieni, dlatego pomyślałem o zmianie kolumn.Interesują mnie wyłącznie monitory ,gdyż pokój to 12m2,więc podłogówki nie wchodzą w grę.Muzyka to właściwie wszystkiego po trochu:pop,smooth jazz,rock,chillout.Chciałbym żeby dźwięk był masywniejszy,cieplejszy i z większą ilością basu.Kwota do wydania to 1000 pln na sprzęt używany.Proszę forumowiczów o podpowiedzi i z góry dziękuję.

slawo_81, 2 Maj 2010, 15:46

>Witam.Mój system to yamaha jak w temacie i do tego tannoy mx2m.Problem polega na tym,że całość gra

>ostro,hudo i z niewielką ilością basu.

postaraj się podłączyć do tego co masz inny wzmacniacz.

Myślałem,że najwięcej wnoszą kolumny ale dzięki za wskazówkę.Jutro mogę mieć diorę ws504 od brata.Czytałem o niej sporo dobrych opinii,może wpłynie jakoś na zmianę brzmienia.Miałeś do czynienia z tym wzmacniaczem?

• 2 weeks later...

Słucham tej diory od tygodnia ale to nie to o co mi chodzi.Niby cieplej ale mniej szczegółowo a przy wyższym poziomie głośności robi się haos.W międzyczasie wpadły mi w oko eltaxy liberty 3+.Znalazłem w wyszukiwarce coś o wymianie niskotonowca w tych monitorkach ale bez konkretów.Czy ktoś zna więcej szczegółów?Może ktoś z forumowiczów słuchał tych kolumn w towarzystwie yamahy i podzieliłby się wrażeniami.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.