Jump to content
IGNORED

Kolumny do ax550rs i cdx470.Max 1000 pln.


slawo_81

Recommended Posts

Witam.Mój system to yamaha jak w temacie i do tego tannoy mx2m.Problem polega na tym,że całość gra ostro,hudo i z niewielką ilością basu.Wiem,że yamaha jest raczej dynamiczna i z basem nie powinna mieć problemu a wymiana okablowania przy tej półce sprzętowej raczej niewiele zmieni, dlatego pomyślałem o zmianie kolumn.Interesują mnie wyłącznie monitory ,gdyż pokój to 12m2,więc podłogówki nie wchodzą w grę.Muzyka to właściwie wszystkiego po trochu:pop,smooth jazz,rock,chillout.Chciałbym żeby dźwięk był masywniejszy,cieplejszy i z większą ilością basu.Kwota do wydania to 1000 pln na sprzęt używany.Proszę forumowiczów o podpowiedzi i z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

slawo_81, 2 Maj 2010, 15:46

 

>Witam.Mój system to yamaha jak w temacie i do tego tannoy mx2m.Problem polega na tym,że całość gra

>ostro,hudo i z niewielką ilością basu.

 

postaraj się podłączyć do tego co masz inny wzmacniacz.

Link to comment
Share on other sites

Myślałem,że najwięcej wnoszą kolumny ale dzięki za wskazówkę.Jutro mogę mieć diorę ws504 od brata.Czytałem o niej sporo dobrych opinii,może wpłynie jakoś na zmianę brzmienia.Miałeś do czynienia z tym wzmacniaczem?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Słucham tej diory od tygodnia ale to nie to o co mi chodzi.Niby cieplej ale mniej szczegółowo a przy wyższym poziomie głośności robi się haos.W międzyczasie wpadły mi w oko eltaxy liberty 3+.Znalazłem w wyszukiwarce coś o wymianie niskotonowca w tych monitorkach ale bez konkretów.Czy ktoś zna więcej szczegółów?Może ktoś z forumowiczów słuchał tych kolumn w towarzystwie yamahy i podzieliłby się wrażeniami.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.