Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do ax550rs i cdx470.Max 1000 pln.


slawo_81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mój system to yamaha jak w temacie i do tego tannoy mx2m.Problem polega na tym,że całość gra ostro,hudo i z niewielką ilością basu.Wiem,że yamaha jest raczej dynamiczna i z basem nie powinna mieć problemu a wymiana okablowania przy tej półce sprzętowej raczej niewiele zmieni, dlatego pomyślałem o zmianie kolumn.Interesują mnie wyłącznie monitory ,gdyż pokój to 12m2,więc podłogówki nie wchodzą w grę.Muzyka to właściwie wszystkiego po trochu:pop,smooth jazz,rock,chillout.Chciałbym żeby dźwięk był masywniejszy,cieplejszy i z większą ilością basu.Kwota do wydania to 1000 pln na sprzęt używany.Proszę forumowiczów o podpowiedzi i z góry dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawo_81, 2 Maj 2010, 15:46

 

>Witam.Mój system to yamaha jak w temacie i do tego tannoy mx2m.Problem polega na tym,że całość gra

>ostro,hudo i z niewielką ilością basu.

 

postaraj się podłączyć do tego co masz inny wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że najwięcej wnoszą kolumny ale dzięki za wskazówkę.Jutro mogę mieć diorę ws504 od brata.Czytałem o niej sporo dobrych opinii,może wpłynie jakoś na zmianę brzmienia.Miałeś do czynienia z tym wzmacniaczem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Słucham tej diory od tygodnia ale to nie to o co mi chodzi.Niby cieplej ale mniej szczegółowo a przy wyższym poziomie głośności robi się haos.W międzyczasie wpadły mi w oko eltaxy liberty 3+.Znalazłem w wyszukiwarce coś o wymianie niskotonowca w tych monitorkach ale bez konkretów.Czy ktoś zna więcej szczegółów?Może ktoś z forumowiczów słuchał tych kolumn w towarzystwie yamahy i podzieliłby się wrażeniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.