Skocz do zawartości
IGNORED

Klub sympatyków marek Electrocompaniet i Abrahamsen


lord_vader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam ECI-5. Chiałbym pójść wyżej , to co proponujecie? Końcówkę 250 czy mono 180 do pokoju 16,5 m2. Coś z lepszą przestrzenią i jaki pre ? Kolumny podłogowe 2-drogi beryl illuminator SS.

Witaj fanie Dire Straits'ów i reszto uczestników dyskusji!

Wydaje mi się, że do tego metrażu najwazniejsze to dobrzedobrać kolumby, a potem szaleć...

Tak, zauważyłem, że coś o nich napisałeś, ale to niewiele mówi...

P.S.

Oczywiście z tych dwóch wybrałbym 180-ki;-)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznice beda minimalne

ale do 16m2 to spokojnie starczy 120

 

A po co 120 jak mocowo jest to samo co ECI 5 ? I jeszcze trzeba dokupić preamp.

 

Jak krok do przodu to absolutnie AW 180 , przecież za kilka lat może będzie większy pokój do słuchania , kto wie ale warto przewidzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Magnepan

mam cie na liście ignorowanych i z zasady nie czytam tego co pleciesz. Ale widzę że uparcie dazysz do konfrontacji i prowokujesz wyciskajac ludziom ciemnote. Całości twoich dokonań i odkryć komentować mi się nie chce bo przez wiele lat wiele ludzi próbowało ci delikatnie sugerować zastanowienie mad sobą. Jak dotąd niestety bezskutecznie. Jeśli o mnie chodzi to możesz pisać co chcesz i gdzie chcesz na dowolny temat. To forum niestety pozwala ta każdy wpis bo zarabia na tym. Mnie nic do tego. Mam też w głęboko w powazaniu że nabijasz ludzi w butelkę pisząc o rzeczach których nawet na oczy nie widziałes. Taka filozofia tego forum i nikt na to nie poradzi

Ale proszę cię i jedno. Nie cytuj moich postów proszę tak żebym nie uczestniczył w twoich urojeniach. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ec120 zagra lepiej od eci5. Pytanie czy warto. Koszt Pre, ic i ekstra zasilacza nie będzie mały.

Lepsze Integry są drogie i nieczęsto pojawiają się na rynku wtórnym a jeśli już to zajechane lub grzebane szorty.

Rzuć okiem na wątki o integrach. Jest ich sporo.

Podobnie ale lepiej zagra karan kai180. Mk1 da się kupić w rozsądnych pieniądzach. Niestety mk2 gra sporo lepiej. Sugden zagra też w podobnym stylu ale nie dysponuje taka wydajnością pradowa jak ec który w peaku ma około 100A.

Edytowane przez mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Magnepan

mam cie na liście ignorowanych i z zasady nie czytam tego co pleciesz. Ale widzę że uparcie dazysz do konfrontacji i prowokujesz wyciskajac ludziom ciemnote. Całości twoich dokonań i odkryć komentować mi się nie chce bo przez wiele lat wiele ludzi próbowało ci delikatnie sugerować zastanowienie mad sobą. Jak dotąd niestety bezskutecznie. Jeśli o mnie chodzi to możesz pisać co chcesz i gdzie chcesz na dowolny temat. To forum niestety pozwala ta każdy wpis bo zarabia na tym. Mnie nic do tego. Mam też w głęboko w powazaniu że nabijasz ludzi w butelkę pisząc o rzeczach których nawet na oczy nie widziałes. Taka filozofia tego forum i nikt na to nie poradzi

Ale proszę cię i jedno. Nie cytuj moich postów proszę tak żebym nie uczestniczył w twoich urojeniach. Dziękuję.

 

Ok , skoro lista ignorowanych to z wzajemnością - TYLKO NIE WPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD PISZĄC ŻE AW 120 to najlepsza końcówka EC.

Moze dla Ciebie tak bo nic innego wyżej nie miałeś. Pamietaj , będę reagował na kazdą wypisaną głupotę przez ciebie - jasne ? EOT , EOT , EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Czyli nie za bardzo jest sens w tym metrażu iść w wielkie moce? To może polecicie jakąś fajną integrę, znacznie lepszą od ECI-5 o podobnej sygnaturze brzmienia.

Boulder 865 - porównywany 1:1 z ECI-5. powrót do ECI boli

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum niestety pozwala ta każdy wpis bo zarabia na tym. Mnie nic do tego. Mam też w głęboko w poważaniu że nabijasz ludzi w butelkę pisząc o rzeczach których nawet na oczy nie widziałes. Taka filozofia tego forum i nikt na to nie poradzi

 

To jest zakładka KLUBY i to watek klubowy!

Kto i co tutaj publikuje zależy WYŁĄCZNIE od gospodarza Klubu.

Zatem nie wylewaj żółci na całe AS bo w tym przypadku zwyczajnie kłamiesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest zakładka KLUBY i to watek klubowy!

Kto i co tutaj publikuje zależy WYŁĄCZNIE od gospodarza Klubu.

Zatem nie wylewaj żółci na całe AS bo w tym przypadku zwyczajnie kłamiesz!

z tobą nie dyskutuje dopóki mnie nie odblokujesz w zakładce o problemach forum i nie przeprosisz za oszczerstwa pod moim adresem. EOT Edytowane przez mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

czasami opisując monobloki AW 400 używa ktoś skrótu NADA...co to znaczy ?

przecież na żadnym ze wzmacniaczy nie ma takiego oznaczenia ( chyba że się mylę)

 

NADA , podobnie jak NEMO to nazwa handlowa AW 400 i AW 600. Tylko te dwa najwyższe modele monobloków mają swoje nazwy ( oprócz oznaczeń )

z całej oferty EC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

zabiore sie za przeczytanie wszystkich 40 stron ale czy moge 3 szybkie zapytac:

 

1.

Czy jest jakas roznica miedzy V20UP a V30UP+V40UP??

Na papierze to samo (70W w 8ohm) a cena dwa razy wyzsza wiec czy jest sens kupowanie tej dzielonki zamiast integry? Kto mial/sluchal/testowal?

Pomozcie prosze.

 

2.

Malo info jest na necie odnosnie Abrahamsena. Jak ten sprzet (zwlaszcza integra i dzielony) maja sie do produktow Electrocompaniet (czy mozna uznac ze kupujac Abra bedzie sie mialo EC w jakims stopniu i jak tak to w jakim?) oraz konkurencji na rynku z przedzialu 5-10 tys zl ? ?

Czy sa to 'uczciwe' i sensownie wycenione sprzety?

Patrzac na specyfikacje (100 000uF, 1000VA, 100Vus) to bebechy musza byc solidne i musi byc ich duzo stad chyba to super okazja??

 

3.

Czy to prawda ze wzmaki Abra graja troche ciemno (co lubie) ale nie misiowato wiec zachowuja jaka powsciagliwosc w tej kwestii?

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich oczarowanych companietem :), chciałbym się dowiedzieć jak to jest z poborem prądu gdy eci5 jest w "mute"? Zastanawiam sie czy to faktycznie jest "standby"? Ten piec pobiera sporo na "jałowym" więc zastanawiam się czy kiedy nie słucham muzyki powinienem go wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.