Skocz do zawartości
IGNORED

Klub sympatyków marek Electrocompaniet i Abrahamsen


lord_vader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mateuszek, Twoje wpisy nie spełniają elementarnych zasad pisowni, ani ich zawartość merytoryczna nie pokrywa się z rzeczywistości. Myślę, że z szacunku dla przyszłych osób zainteresowanych marką Electrocompaniet powinieneś wystosować prośbę do moderacji o usuniecie części z tym postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszkowi chybo wkleiło się inne zdjęcie..... ale nie rozpoznać ECI 1 i pisać, że to chinol......i to w klubie Electro to trochę słabo...

 

jeśli ktoś na pytanie o jakich chinczykach mowa wkleja w odpowiedzi zdjęcie słabej jakości i pisze "oto i on" - to wybacz... że uraziłem Twoje uczucia do Electrocompanieta... luz.... bez urazy..

 

może gdyby mateuszek wskazywał do czego/kogo daje odpowiedz byłoby łatwiej

 

a tak swoją drogą to czy naprawdę nikt inny w klubie nie używał abrahamsena i electrocompanieta?

Edytowane przez lausiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś na pytanie o jakich chinczykach mowa wkleja w odpowiedzi zdjęcie słabej jakości i pisze o to i on - to wybacz... że uraziłem Twoje uczucia do Electrocompanieta... luz.... bez urazy..

bo odpowiedź była na mój post.....

a uczuć żadnych nie uraziłeś, bo to tylko urządzenia, choć ładne i fajnie odtwarzają muzykę, więc wszystko ok;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą to czy naprawdę nikt inny w klubie nie używał abrahamsena i electrocompanieta?

Myślę, że jednak nie.

Kto ma większy budżet kupuje EC a priori pomijając budżetowego Abrahamsena.

Zbyt duża przepaść cenowa. Taki ubogi krewny - widać to zresztą po liczbie wpisów w wątku. Klub obu marek, a o Abrahamsrnie wpisów na lekarstwo.

Jeśli już porównuje się klocki, to jednak z podobnych półek cenowych.

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie anpifikacja abrahamsena jest ok w swojej cenie i dodając jako wartość dodaną rezerwy pradowe to jest to niezły zakup myske

 

Twoje wpisy nie spełniają elementarnych zasad pisowni, ani ich zawartość merytoryczna nie pokrywa się z rzeczywistości. Myślę, że

 

A wiesz co ja myske?

Po pierwsze jsk byś nie zauważył to nie jest forum dla polonistow .

Po drugie postaraj się merytorycznie sfalsyfikowac którykolwiek z moich stwierdzeń. Bi samo stwierdzenie że Ty z paroma innymi fascynatami jesteś zauroczony ec i ślepo bierzesz za pewnik wszytsko co piszą tu i ówdzie tobie podobni nie upoważnia cie do wydawania sądów. A zwłaszcza pouczenia kogokolwiek. Możesz sobie co najwyżej napisać że Się niw zgadzasz. I ok. Masz prawo.

Bo na razie zachowujesz strategie typu " jeśli fakty niw zgadzają się z twoją opinią to niedobrze dla faktów. A to jest mocno słabe podejście a na pewno małorozwijajace. Nieprawdaż?

Więc proszę daruj sobie te personalne wycieczki i weź proszę pokornie wybierz się że swoimi.ec do kogoś komu gra na poziomie na anpifikacji z podobnej klasy cenowej a potem napisz jsk było. Polecam pliniusa dla porównan basu i jakaś lampkę do porównan otwartości i góry jako takiej. Może być zwyklak na lampach kt. postarasz się to znajdziesz. Dla chcącego nic trudnego jsk mawiają.

Potem możesz opisać nowe doświadczenia. Chętnie poczytam. Inni i których Sue tak troszczysz pewnie też.

Ps: tylko nie podpieraj się tym co diler ci podpowie bo znów wyskoczysz z prawdami objawionymi typu handlarz powiedział lub przeczytałem ma necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak nie.

Kto ma większy budżet kupuje EC a priori pomijając budżetowego Abrahamsena.

Zbyt duża przepaść cenowa. Taki ubogi krewny - widać to zresztą po liczbie wpisów w wątku. Klub obu marek, a o Abrahamsrnie wpisów na lekarstwo.

Jeśli już porównuje się klocki, to jednak z podobnych półek cenowych.

 

OK dzięki - chociaż bardzo jestem zdziwiony tym faktem... :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż bardzo jestem zdziwiony tym faktem...

czemu

przeiez na rynku jest coraz wiececj firm ktore robia klocki jadac na opinii

takie b&w dla przykaldau czy inne dali

ma kupre mocno srednich pozycji ktore sa grubym wstydem zalozycieli i wuielbiciueli marki

albo takie cedeczko pliniusa.

a takie classe ?? Jonhn Curl to musi miec niezly ubaw

zgrozxa

kaska jese liczy

marketingowwcy zerobia swoje a naiwnych nie brakuje

ze swieca szukac firm ktore opieraja sie nowomodzie

abrahamsen przynajmniej jest uczciwy i nigdy njie oboowioadal ludzaibajkek . po prostu robil uczciwe hifi za przystepna cenne.

to wielbiciele ec DOROBILI IDEOLOGIE ZE TO JEST EC

NIE JEST

i nigdy nie bylo

ba. w sumie to nawet nie mialo byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jsk byś nie zauważył to nie jest forum dla polonistow

 

Nie tylko na forum dla polonistów wypada pisać w sposób przynajmniej zrozumiały.

 

Ps: tylko nie podpieraj się tym co diler ci podpowie bo znów wyskoczysz z prawdami objawionymi typu handlarz powiedział lub przeczytałem ma necie.

 

Na pierwszy miejscu są u mnie zawsze odsłuch u mnie w domu. Zadaje się z ludźmi do których mam zaufanie jeśli chodzi o ich fachowość. Nie jestem juz na etapie takim, aby mi dealer sprzedał "kota w worku", ale zawsze może mi pewne rzeczy podpowiedzieć i podzielić się opiniami innych klientów i własnym doświadczeniem. Na ostatnim miejscu są u mnie niezależne opinie internetowe w których często jest więcej szeptanego marketingu lub wpisy różnych blogerów itd. Akurat w jeśli chodzi recenzje Electrocompanieta jest ich bardzo mało i są trafne i raczej wyważone. Wszystko to co usłyszałem od mojego dealera w pełni pokrywa się tutaj np. z opinią Magnepana i Modrzewa, którzy również posiadali w swoim domu monobloki EC. NIe wiem jak ten Twój znajomy od Abrahamsena rozstał się z Electrocompanietem, ale chyba tutaj leży źródło frustracji i złośliwości jaką kierujesz do EC ciągle zachwalając inne firmy.

Edytowane przez Roxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinią Magnepana

 

mnie tam sie nim raczej nie pokrywa nic

 

poplulem monitor ze smiechu

no no - "opinia magbnepana" to taki skrot myslowy ?

:-))

ok. juz spokojnie

przepraszam .

niech sobie tam szanowny pan magnepan wypisuje co tam chce

wiadomo

papier przyjmie wszytsko

lepeoiuji zeby pokazal choc jedna fotke swojego systemu

co tak mu sie dynamicznie od postu do poastu zmienia

:-)))

 

 

to ja napisze tak

:

na opinie z netu to bym patrzyl z duza podejrzliwoscia bo zawsze sie taki jurgen moze trafic

co myslisz?

ze na auduiginie magneopanow niet_?'

tez sa tylko pisza po angielsku

papier przyljmie wszytsko a potem ludzie mysla

NIe wiem jak ten Twój znajomy od Abrahamsena rozstał się z Electrocompanietem, ale chyba tutaj leży źródło frustracji i złośliwości jaką kierujesz do EC ciągle zachwalając inne firmy

jaki znow znajomy

wiekszosc dawno zmienila ec na inne lepsze klocki

to takie etap fascynacji u sporejj czsesci auduofili ze skandynawii

przechodzi jak tradzik lub sraczka

 

jak tam zawsze wszytskim poilecam przygode z ec

dla wuielu sa to pierwsze porzadne piece

80A w peaku zawsze zrobi robote

gdzie ty tu widzisz zlosliwosc

lubie ec

to kawal historii hajfi

 

 

milych odsluchow zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jsk byś nie zauważył to nie jest forum dla polonistow .

 

Walisz BYKI stylistyczne i ortograficzne jak mały Kaziu który nie może zaliczyć II klasy podstawówki 3 rok z rzędu.

Tu na forum AS i drugim forum jesteś znany z tego że kaleczysz i łamiesz podstawowe zasady języka polskiego w komunikacji z innymi , tak jakbyś nie miał podstawowego wykształcenia. W każdym wpisie można znaleźć od kilku do kilkunastu błędów które dyskwalifikują każdą twoją wypowiedź.

 

Merytoryczne wpisy o urządzeniach EC a zwłaszcza o wzmacniaczach są od przysłowiowej czapy bo słyszysz dzwon ale nie wiesz gdzie on

i skąd pochodzi. Przejawiasz podstawowe braki w elementarnych zasadach brzmienia wzmacniaczy Electrcocompanieta i wszystko co wiesz

na ten temat zaczyna się i kończy na integrze ECI 1 .

 

Jeśli chcesz dyskutować i doradzać nowym o brzmieniu wzmacniaczy EC to wypożycz AW 180 , AW 400 , Nemo i porównaj ze swoim Pliniusem

który gra TYLKO średnio.Miałem do czynienia z modelem 100 we wszystkich jego odmianach oraz Ref.300 który grał nieźle ale miał jedną podstawową wadę : brumiały mu trafa tak ze całe urządzenie brzęczało i przesuwało się po podłodze o kilka centymetrów - taki stan rzeczy dyskwalifikuje nawet najlepsze urządzenia.

Barwowo Plinius ma się nijak do końcówek oraz monoblków EC - nie ta klasa i NIE TA LIGA.

Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ref.300

 

plinius zrobil nowe urzadzenie?

jak spisujesz zetu dane to zrob to chcociaz poprawnie

ec nemo i nada miualem wieki temu jak jeszcze o nich nie wiedziales . ec100 120 180 250 nemo i nada mnie juz po prostu nie bawi. sa lepsze wzmacniacze w tej cenie. choc w sumie 100 i 120 to cieko pobic w skali cena do jakosci to faakt

eci1 we sumie to mialem na koncu. jak zwyjkle mylisz pojecia

pliusa mailem wieki tenmu a jak juz chcesz cos sprobowac to szczerze polecam tylko wez cos nierozwalonego - nic buczec nie bedzie. zareczam

w o mnie masz liste rzeczy ktoire mialem przynajmniej przez pol roku

innych nie wpoiusuje bo mi sie nie chce

 

poszukaj fotki na forum - dawneo temu umieszczem - ty natomiast nie potarles swoich wywodow nigdy wiec uwazam - podobnnie zreszta jak wiekszosc ze opo rpostu zmyuslasz

Tu na forum AS i drugim forum jesteś znany z tego że k

 

moge napisac to samo?

moge?

plis

na jednym i na drugim forum znamy jeste s z etgo ze nagminnie opisujesz rzeczy ktorych nawet nie widxailes na oczy

lapali cie koleedzyy setki razy na przeroznych bajdurzeniach i klamstwach

przez litosc juz malo kto o tym wspomina bo ile mozna

malo ci?

majty cisna?

poluzuj

 

Plinius ma się nijak do końcówek oraz monoblków EC - nie ta klasa i NIE TA LIGA.

tu siemusze zgdodzic

pod wieloma wzgledami jest lepszy

Edytowane przez mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...puki co nie mam urządzeń EC, nie jestem naganiaczem, nie handluję EC, z dystrybutorem nie mam konszachtów ;-)

myslę że dyskusja o Nemo zabrnęła w ślepy zaułek....może ktoś zabawę w audio zacząć od EC ale równie dobrze

po wielu latach słuchania, doświadczeń i przerzucania gratów zakończyć na EC....proste i oczywiste

 

znam gościa który wiele lat zajmuje się audio i miał zacne i drogie klocki a teraz stwierdził że ma pełną satysfakcję

słuchając małego Lebena i najmniejszych Harbethów i jak na razie wystarcza....no i co na to powiedzieć?

 

...myślę że o tym wzmacniaczu najwięcej mogą powiedzieć ludzie którzy mieli lub mają Nemo

moje doświadczenie z tym urządzeniem jest znikome - tylko Audio Show

właśnie w tym temacie cenię sobie zdanie Roxy....co ważne....miał poprzednio Krella....jest mocny punkt odniesienia...

miałem dwie integry tej firmy KAV400xi i KAV500i, coby nie mówić o Krellu to z całą pewnością nie są to ,,ciepłe kluchy,,

 

kilka stronic wcześniej zapytałem Roxy jak EC wypada z dynamiką i basem względem Krella - nie odstaje

odebrałem że w tych aspektach brzmienia to podobny poziom...mnie to wystarcza

jeżeli będę chciał dowiedzieć coś więcej o tym wzmacniaczu to zadzwonię do dystrybutora z pytaniem o wypożyczenie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam gościa który wiele lat zajmuje się audio i miał zacne i drogie klocki a teraz stwierdził że ma pełną satysfakcję

słuchając małego Lebena i najmniejszych Harbethów i jak na razie wystarcza....no i co na to powiedzieć?

tez go znam

i moge powiedziec ze to bardzo fajnie polacznie jest

i w sumie tu mozna zakonczyc

nemo jest fajne

ec tez

w sumie kazde - kolumny troche trzeba dobiertac. . najlepesze sa z przejuaskrtawiuona gora i szybkimbasem - zneutralizuje sie a jak nie to kabelekiem tu i owdzie przyczesac - przy odrobinie cierpliwosci mzozna wycisnac s nich sporo

zi nir musi byc nemo

mniejsze ec tez sa fajne

Edytowane przez mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez go znam

i moge powiedziec ze to bardzo fajnie polacznie jest

i w sumie tu mozna zakonczyc

nemo jest fajne

ec tez

w sumie kazde - kolumny troche trzeba dobiertac. . najlepesze sa z przejuaskrtawiuona gora i szybkimbasem - zneutralizuje sie a jak nie to kabelekiem tu i owdzie przyczesac - przy odrobinie cierpliwosci mzozna wycisnac s nich sporo

zi nir musi byc nemo

mniejsze ec tez sa fajne

Zrobiłem sobie zrzut ekranu.

 

Kolega Magnepan się zasadniczo myli...

To nie "kilka, kilkanaście błędów..."

 

Tu, bez mała - nie ma JEDNEGO słowa, poprawnie napisanego.

Obrażasz Czytelników, ...............

 

A szkoda, bo właśnie się chciałem przyjąć do Klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowokujesz

 

 

Czyli wyzywać się od chamow można?

Luzik?

A co z bezmyślnymi idiotami bez umiejętności rzeczowej dyskusji?

Przejdzie czy nie?

 

 

 

 

 

To włóż. Bo publikowanie wpisów jakie teraz prezentujesz jest niedopuszczalne na żadnym z Forów.

 

A co. Regulamin nie pozwala?

Z resztą z tobą nue rozmawiam

Oczekuję przeprosim za publiczne oszczerstwa

 

 

żadnym z Forów

Poza tym nie byłbym teho taki pewien.

Jestem aktywny na wielu forach w wielu krajach i jakoś jest cacy

Może wymusl7sz jakieś punkrty karne za literówki?

Bedzuesz mógł naparzac na lewo i prawo

Interpunkcja też?

Ake przecież to nie temat na ten wątek a w tym dotyczące forum mnie zbanowales. No to jak?

 

 

Edytowane przez mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez go znam

i moge powiedziec ze to bardzo fajnie polacznie jest

i w sumie tu mozna zakonczyc

nemo jest fajne

ec tez

w sumie kazde - kolumny troche trzeba dobiertac. . najlepesze sa z przejuaskrtawiuona gora i szybkimbasem - zneutralizuje sie a jak nie to kabelekiem tu i owdzie przyczesac - przy odrobinie cierpliwosci mzozna wycisnac s nich sporo

zi nir musi byc nemo

mniejsze ec tez sa fajne

 

Rzecz jasna - nie znam się. Starym, wzmacniaczy przerobiłem multum.

Wchodzę i czytam.

I co ja mogę myśleć? Kto tu pisze?

Analfabeta, opieprzający Moderatorów?

Kto to zresztą jest, ten 'mateuszek'?

Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest z nim moc;-)

 

swoją drogą, warto przeczytać, co tam się napisało zanim się opublikuje, bo to nie jest też klub wielbicieli sudoku;-)

 

He,he, rocznik 1943 ma swoją ' taryfę ulgową ' jednak tu mamy permanentną niezdolność do artykułowania swoich myśli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

' jednak tu mamy permanentną niezdolność do artykułowania swoich myśli

mowisz o sob ie?

nie powinienes miec raryfy ulgowej

przynajmniej u mnie nie masz

system wklej - pogadamy

 

 

warto przeczytać, co tam się napisało zanim się opublikuje,

ja tam sie zgadzam z tym co pisze

jak widac ludziska radzxa sobie

moze ich jednak merytoryczna strona interesuje baredzoej od wymuskanych bredni

Edytowane przez mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu jakis moderator, trolling Mateuszka za chwilę spowoduje, że kolejni ludzie odpuszczą sobie audiostereo. Mateuszek, z całym szacunkiem ale ludzie w wieku na jaki wskazuje Twój poziom komunikacji Nemo oglądali w telewizji i było ono w biało-pomarańczowe paski. A EC jeszcze wersji „Dory” nie wyprodukował :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.