Skocz do zawartości
IGNORED

Klub sympatyków marek Electrocompaniet i Abrahamsen


lord_vader

Rekomendowane odpowiedzi

To jest klub miłośników EC i Abrahamsen, a nie, co jest lepsze, a co gorsze od tych marek. Ja nie lubię stada węży zamiast blach, nie lubię dudnienia zamiast basu, nie lubię neutralności zamiast naturalności. Dlatego dla mnie osobiście i zajefajnie subiektywnie, za śmieszne pieniądze EC jest najlepszą alternatywą jeśli chodzi o amplifikację hough! W cenie nowego Abramka można nabyć używanego EC i to w super stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie nowego Abramka można nabyć używanego EC i to w super stanie

 

i co z tego wynika? przecież to każdy wie, ale jaka jest konkluzja...

 

idąc dalej tym tropem można powiedzieć, że w cenie nowego Abrahamsena można kupić używany ASR Emittera w niezłym stanie... co też jest prawdą ale też nic nie wniesie do dyskusji.

 

Kolejna kwestia to skoro można w cenie nowego Abrahamsena v2.0 up kupić używanego ECI 3, tutaj przyznam, że tylko zakładam, iż jest słabsze od tegoż Abrahamsena - to może jednak są tacy, którzy woleliby mieć właśnie takiego lepszego Abrahamsena. A nawet jeśli w cenie nowego abrahamsena można by kupić porównywalny sonicznie ECI ale używany to ja zdecydowanie wolałbym jednak nowy sprzęt niż loterię (a jeśli nie loterię to jednak już zużyty w jakimś stopniu sprzęt i prawdopodobnie bez gwarancji).

 

Czasem jednak są ludzie, którzy mogą mieć inne zdanie i podejście niż tylko Twoje... ehh...

 

A jeszcze inna kwestia to skoro jest klub dwóch marek to jednak właśnie naturalnym wydaje się porównanie ich i nikt nie mówi tu o żadnym wyścigu bo przecież wiadomo, że jednemu bardziej będzie leżał ciepły a innemu bardziej dynamiczny rodzaj amplifikacji. Zatem porównanie nie musi oznaczać, że coś koniecznie bezwględnie jest lepsze czy gorsze, a nawet gdyby to co w tym złego?

Edytowane przez lausiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta. Zamiast nowej syrenki, używane audi

 

a może się okaże jednak odwrotnie - może jednak nowe ferrari zamiast używanego audi? a może nowe bmw zamiast używanego audi?

 

zresztą przecież ten klub podobno nie do porównań co lepsze? To jak w końcu - skąd taki pogląd że Abrahamsen to Syrenka a EC to Audi (nie twierdzę, że tak nie jest ale o to właśnie pytam i ja np. chciałbym się tego dowiedzieć właśnie tutaj w klubie, aby wiedzieć, czy w ogóle zawracać sobie głowę tym Abrahamsenem).

 

Jeśli masz doświadczenia z jedną i drugą marką to chętnie posłucham opinii - o co zresztą prosiłem już kilkanaście postów wcześniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane techniczne

2 x 70 watów w 8 omach 2 x 140 w 4 omach

1000VA Transformator z rdzeniem pierścieniowym 100

000 uF Pojemność. 16A Przekaźniki 12 Urządzenia wyjściowe

Sygnał / szum:> 100 dBTHD: 0,005% Pasmo przenoszenia: 0-70.000 Hz +/- 3 dB

3 Wejścia liniowe (RCA) 1 Wejście zbalansowane (XLR) Wyjście taśmy (RCA)

Cyfrowa regulacja głośności Wyświetlacz LCD Bespoke Metal Remote control

 

Wymiary

Szerokość 43 cm - Wysokość 10,5 cm - Głębokość 32 cm - Waga 16 kg

 

Recenzja

Przyjeżdża mężczyzna z paczką. Kiedy już się podpisałem, na górę wbiegam na mancave. Jestem trochę zaskoczony, że nie jest on trochę cięższy (16 kg), ale z pewnością nie jest lekki. Rozpakowany, to atrakcyjna bestia! Pierwszą rzeczą, która mnie uderzyła, było to, że wygląda na to, że powinna należeć do rodziny Electrocompaniet.

 

Nie jest to oczywiście, ale Abrahamsen w tytule może być wskazówką dla więcej niż kilku osób tutaj. Został zaprojektowany przez Per Abrahamsena - głównego bohatera z wcześniejszych dni Electrocompanieta i szefa tutaj. Wszystkie czarne, ale za dwa tarcze z litego mosiądzu, złoty napis i 4 złote śruby trzymające szklany front na miejscu. Całość "Electrocompaniet" wygląda wprawdzie, ale na szczęście szerokość jest standardowa 430 mm, a nie 19 "jak w starszych modelach.

 

Jest stosunkowo ciężki pilot (tutaj nie ma tu plastiku), który dostrzegam z kilkoma śrubami Allena trzymającymi komorę baterii, ale przynajmniej klucz o odpowiedniej wielkości. Uwierz mi, to wygląda na to, że naprawdę jest trwałe. Wokół tyłu znajdują się 3 wejścia liniowe plus jedno połączenie zbalansowane (XLR). Po uruchomieniu zobaczysz, jak wyraźny i czytelny jest wyświetlacz LCD. Jak dotąd wszystko dobrze.

 

Abrahamsen zdalny

 

Postanowiłem przed przyjazdem, że przedstawię to delikatne wprowadzenie i natychmiast podłączyłem go do mojego odtwarzacza Acoustic Precision Eikos CD (za pośrednictwem interkonektów Transparent Audio Music Link Ultra) i moich głośników półkowych Cyrus CLS70 (za pomocą kabli Cable Talk Concert 2.1). Trudne zadanie prowadzenia PMC FB1 + będzie musiało poczekać trochę dłużej.

 

Eikos był ze mną od wielu lat i zapewnia dobrze zbalansowane brzmienie pełnego zakresu, na którym można polegać, aby powiedzieć mi, co dzieje się z resztą systemu. Jest to również jeden z najbardziej analogowych brzmiących odtwarzaczy CD, jakie kiedykolwiek słyszałem. Chłopak był dla mnie ogromną niespodzianką, kiedy usiadłem, aby posłuchać mojej pierwszej płyty. Dźwięk nie był świetny. To było tak, jakby środkowy zespół był wysysany z mieszanki. Pośpieszyłem sprawdzić połączenia, ale nie znalazłem żadnych błędów.

 

W tym miejscu słusznie przypuszczam, że konieczne może być rozgrzanie. Zostawiłem grę i kontynuowałem słuchanie, ale z dużo mniejszą intencją. Dźwięk stopniowo się poprawiał, aż zabrzmiało to znowu po około 20 minutach. Teraz brzmiało to bardziej, jak się spodziewałem, w rzeczywistości było to odpowiedzialne za uśmiechanie się na mojej twarzy. Czas ponownie zacząć słuchać z pewnym zamiarem.

 

Tylny tył Abrahamsen V20

 

Najpierw wczytałem utwór, którego ostatnio dużo słuchałem - Balade by New Model Army. Wewnątrz utworu jest organ na ustach, który uwielbiam słyszeć, jak rezonuje dźwięk, ponieważ wydaje się, że jest on różny w każdym systemie, w którym go słucham, iz Abrahamsenem świetnie się odbiło. Szybko przechodzimy do kolejnej ostatnio ulubionej płyty CD - Push The Sky Away - najnowszego wydania studyjnego autorstwa Nicka Cave'a i Bad Seeds. Wszystko było takie naturalne, tonacja była bajeczna, a głosy sprawiały, że chciałeś się skontaktować i dotknąć piosenkarza. Nie mogłem wystarczająco szybko nakarmić tacy Eikosa. Chciałem coraz więcej!

 

Począwszy od gromkiego basu debiutanckiego albumu Leftfielda po lśniące szczyty Shadowplay przez Joy Division, ten wzmacniacz miał odpowiedzi za każdym razem i nie mógł się mylić. Nie jestem typem klasycznego faceta, ale kocham Sinead O'Connor "Am I Not Your Girl", która dałaby mi odczuć, jak brzmi duży zespół, a Abrahamsen nie zawiódł. Jej głos został odzwierciedlony w prawdziwych emocjach i fleksji z zespołem, tworząc szeroką i zrównoważoną scenę dźwiękową, choć być może nie tak głęboką, jak niektórzy słyszałem, chociaż te wszystkie inne wzmacniacze kosztowałyby kilkakrotnie koszt Abrahamsena. W rzeczywistości ocena tego wzmacniacza jest najłatwiejszą rzeczą na świecie, jeśli wziąć pod uwagę, że kosztuje 900 £. To jest po prostu kradzież! Z przyjemnością poleciłbym go na wzmacniacze kosztujące dwa razy więcej - to jest dobre!

 

Wcześniej wspomniałem, że miałem jedną ostatnią sztuczkę w rękawie, która może zdenerwować wózek z jabłkami. To była moja linia transmisyjna PMC FB1 +, które znane są z potrzeby posiadania dużej ilości prądu, aby uzyskać z nich jak najwięcej. Nie mogę twierdzić, że to najlepsza kombinacja wzmacniacza / głośnika, ponieważ być może Abrahamsen odrobił trochę trudności z tworzeniem najgłębszego basu z łatwością, ale pod każdym innym względem przeszli przez latające kolory. Chwycili PMC za vice-podobny chwyt dla wszystkich oprócz tego ostatniego kawałka dolnego końca, ale środkowy i górny koniec były urzekające. Przez minutę nie sugeruję, że ogólny dźwięk jest bas-light.

 

W rzeczywistości bas jest mocnym punktem w przypadku normalnych głośników, a próba podsumowania ogólnego brzmienia wzmacniacza jest, powiedziałbym, że pozostaje na lekko ciepłej stronie neutralnej, szczególnie w górnej połowie pasma, co sprawia, że ​​najbardziej przyjemny i nie męczący dźwięk.

 

Podsumowując, zaskoczyła mnie synergia między odtwarzaczem CD Eikos i tym wzmacniaczem. Połączenie było wspaniałe. Jeśli rozważasz zakup zintegrowanego wzmacniacza V2.0 UP, mogę z pełnym przekonaniem zasugerować, że twój wybór jest bardzo dobry. Wzmacniacz tej jakości wymaga jednak najlepszych urządzeń pomocniczych, jakie możesz zapewnić. Będziesz cieszyć się systemem, który zapewni ci satysfakcję przez bardzo długi czas.

 

To nie dobrze nam znany kolega M. lecz hifi-wigwam w tłumaczeniu google :-)

 

Konkretnie to trzeba pojechać do Leszna posłuchać u "dystrybutora".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszek, z całym szacunkiem ale ludzie w wieku na jaki wsktazuje Twój poziom komunikacji

 

Może jaśniej jasniepanie

Nie rozumiem do czego pijesz

Po polsku to czy po polskiemu?

 

]

Ja nie lubię stada węży zamiast blach, nie lubię dudnienia zamiast basu, nie lubię neutralności zamiast naturalności. Dlatego dla mnie osobiście i zajefajnie subiektywnie, za śmieszne pieniądze EC jest najlepszą alternatywą jeśli chodzi o amplifikację hough!

 

Dobrze chłopie piszesz

Dać mu wódki!

To w zasadzie Kwintesencja ec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając sprzętu dla siebie jezdziłem ,słuchałem i porównywałem różne systemy .Wiem że jeśli nie wypożyczysz Abrahamsena do domu ,do swoich warunków to czysto teoretycznie będzie ciężko Ci pomóc.

Ważna jest też akustyka pomieszczenia ,kabelki itd.( zdziwiony byłem nie raz ,że system nie ma basu (niby dobry).Ja wypożyczałem wzmaki różne, niby Ok było ale po 2 dniach słuchania czegoś brakowało coś przeszkadzało.

Posłuchałem Paolo68 i mam ECI5 wpasował się w moje potrzeby .Oczywiście wcześniej słuchałem tego modelu i dzielonego wzmacniacza EC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając sprzętu dla siebie jezdziłem ,słuchałem i porównywałem różne systemy .Wiem że jeśli nie wypożyczysz Abrahamsena do domu ,do swoich warunków to czysto teoretycznie będzie ciężko Ci pomóc.

Ważna jest też akustyka pomieszczenia ,kabelki itd.( zdziwiony byłem nie raz ,że system nie ma basu (niby dobry).Ja wypożyczałem wzmaki różne, niby Ok było ale po 2 dniach słuchania czegoś brakowało coś przeszkadzało.

Posłuchałem Paolo68 i mam ECI5 wpasował się w moje potrzeby .Oczywiście wcześniej słuchałem tego modelu i dzielonego wzmacniacza EC.

 

Panowie jasna sprawa że trzeba przesłuchać ale ja jestem na etapie wstępnego selekcjonowania co warto a czego nie warto .Gdzie warto pojechać a gdzie nie warto. Muszę zawęzić grono potencjalnych kandydatów bo sensownej ilości, którą da się przesłuchać.

 

Dlatego jeszcze raz napiszę, że nie oczekuję żadnych porad, czy ten, czy inny wzmak będzie dla mnie odpowiedni, a jedynie info na temat podobieństwa i różnic w stosunku jak się wydaje do naturalnego brata czyli EC. I tylko tyle i aż tyle.

 

PS.naprawde potrafię korzystać z Google a i translatora jak trzeba, głównie do norweskiego ,bo akurat z ang problemu nie ma. Zwróciłem się do klubowiczów, bo wydaję się to najlepszym miejscem. A w recenzje na stronach audio czy blogach nie wierzę, gdyż wiem doskonale jak ten rynek działa.

 

A ponieważ mam jeszcze czas i nie śpieszy mi się specjalnie to poczekam jeszcze, bo mam nieodparte wrażenie że znajdą się osoby, które słuchały obu marek i podzielą się opiniami.

Edytowane przez lausiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czym to ma grać?

 

Wypełnić profil użytkownika warto

 

 

Ehh mateuszek mateuszek już się o to pytałeś a ja na to odpowiadalem, że do niczego to nie jest potrzebne.

 

Ale niech chociaż nic nie zmieni. Kolumny DIY na SBAcoustic: beryl, 16, 2x23. Reszta toru do dobrania ale źródło głównie pliki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że tylko Traumeel posiada Abrahamsena. Czy słuchał kiedyś Electrocompanieta ?

 

A ponieważ mam jeszcze czas i nie śpieszy mi się specjalnie to poczekam jeszcze, bo mam nieodparte wrażenie że znajdą się osoby, które słuchały obu marek i podzielą się opiniami.

 

Obawiam się, że nieprędko tak się stanie. Już ktoś by się zgłosił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ehh mateuszek mateuszek już się o to pytałeś a ja na to odpowiadalem, że do niczego to nie jest potrzebne.

 

Ale niech chociaż nic nie zmieni. Kolumny DIY na SBAcoustic: beryl, 16, 2x23. Reszta toru do dobrania ale źródło głównie pliki.

Pokój duży?

Reszty nie ma? Same kolumny masz?

Ciekawe ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pokój duży?

Reszty nie ma? Same kolumny masz?

Ciekawe ciekawe

 

Coś tam mam ale to ma być drugi system. Zatem źródło i amplifikacja do kupienia dopiero. A pokój to duży salon wysoki na 6 metrów z otwartą kuchnią i otwarty na hol. Sam pokój to 42m2 a razem z kuchnią i holem to jakieś 60m2. Natomiast odległość odsłuchu to jakieś 2.5 do 4m z możliwością odsunięcia do 1m kolumn od bocznych i tylnych ścian. Sufit skosny nieregularny, kształt pomieszczenia głównego też nieregularny z podobny aneksem jak u Ciebie z tym, ze sam aneks wiekszy, a jedynie ksztaltem podobny, ale to już za słuchaczem. Kubatura gigantyczna bo oprócz otwarcia na kuchnię i hol to jeszcze jest antresola o powierzchni 63m2 otwarta na ten salon, ale też za słuchaczem. Dodatkowo Kominek, drewniane meble, sofa i fotele oraz gruby dlugowlosy dywan. Za kolumnami regały z książkami, ewentualnie w drugiej wersji grube ciężkie zaslony. Rozmiar kolumn ca. 100 litrów wysokość 124cm, br z tylu.

 

No i co to zmienia i wnosi w kwestii porównania Abra z EC?

Edytowane przez lausiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to chcesz popedzac Abrahamsenem?

Którym???

 

Oni mie mieli takich konstrukcji żeby nagłośnieniv stadion

A kto tu mówi o stadionie.

Szczególnie że ja nie oczekuję dyskoteki a i skuteczność kolumny jest 92-93db. Zresztą aktualnie jakoś sobie radzę słabszym zestawem i tragedii nie ma. A swoją drogą rozważam różne inne wzmacniacze i zestawy do amplifikacji. A ECI którego słuchałem wg mnie radził sobie bardzo dobrze w 35m2 i czuć było wystarczająco swobodę i zapas mocy jak dla mnie. Stąd tez rozważam m.in. v3.0 + 2x v4.0.

 

Tak czy inaczej właśnie chciałem takiej dyskusji uniknąć bo nie prowadzi ona do nikąd.

Edytowane przez lausiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry

Piszesz ze całość ma ponad 50m2

Końcówki abrahamsena mimo posiadania sporych traf to mają po 70w w klasie ab ni mniej ni więcej.

Moim zdaniem to one napędza poprawne jakieś monitory a nie 4drużne potwory z patelniami po23cm każda.

Koniec kropka

Poza tym abrahamsena końcówki słabo sobie radzą poniżej 3 Ohm. Poddaje pod wątpliwość przebieg impedancji i efektywności twoich diy też. Bo 100litrów i 4 głośniki lubią robić psikusy

 

 

 

I nikt nie mówi tu o dyskotece tylko o w miarę poprawnum basiku.

Edytowane przez mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych i przyszłych fanów urzadzeń EC i monobloków NEMO - 3 recenzje od samych użytkowników tych wspaniałych wzmacniaczy.

 

Zwróćcie uwagę że zaden z nich nie używa preampu EC 4.8 który ma bardzo przeciętny dźwięk i podobne oceny. Jeden posiada preamp EC 4.7 a drugi

EC 4.6

 

http://www.audioreview.com/product/amplification/amplifiers/electrocompaniet/nemo-monaural-reference.html

 

 

Każdy z posiadaczy NEMO ocenia te monobloki na 5

Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych i przyszłych fanów urzadzeń EC i monobloków NEMO - 3 recenzje od samych użytkowników tych wspaniałych wzmacniaczy.

 

Zwróćcie uwagę że zaden z nich nie używa preampu EC 4.8 który ma bardzo przeciętny dźwięk i podobne oceny. Jeden posiada preamp EC 4.7 a drugi

EC 4.6

 

http://www.audioreview.com/product/amplification/amplifiers/electrocompaniet/nemo-monaural-reference.html

 

 

Każdy z posiadaczy NEMO ocenia te monobloki na 5

Witam,to są opinie z 2000 roku i 2001 był w tych latach Pre EC 4.8,pytam bo się nie orientuję?

Edytowane przez autex1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

pytam bo się nie orientuję?

Hei było

Przy stockowym 4,6 i 4,7 to 4,8 wypada rewelacyjne . Nie to żeby była to jakaś petarda w klasie open ale jest to przyzwoite Pre.

 

A słusznie obywatel zauważył że opinie blisko 20letnie i to z niebranzowych portali są obecnie tak sobie wiarygodne

 

Edytowane przez mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hei było

Przy stockowym 4,6 i 4,7 to 4,8 wypada rewelacyjne . Nie to żeby była to jakaś petarda w klasie open ale jest to przyzwoite Pre.

 

A słusznie obywatel zauważył że opinie blisko 20letnie i to z niebranzowych portali są obecnie tak sobie wiarygodne

\Czyli pre EC 4.8 jest już pełnoletni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Nie pamiętam czy pojawił się po raz pierwszy w 2004 czy 2005 roku ale gdzieś tak jakoś

Ciekawostka było Natomiast zrobienie przez ec 4 9.

To to samo co 4,8 tylko plyka zasilania jest prostsza a każdy ma swoją płytkę jak w 4,8 na sztorc.z 10kg ważył skubany. tez około2005-2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to pierszwe Pre ec które nie muli. Ale należy pamiętać że z orginalym ec to już nie ma nic wspólnego. Abrahamsen zakończył swoją przygodę zec przed początkiem prac nad nowym Pre. Tak w sumie powinno nazywać się 5,0 a nie 4,8.

O ile wcześniej dało się zauważyć.kontuynacje konstrukcji tak 4,8 to kompletnie inna para Kaloszy.

Edytowane przez mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nie słuchałem, ale 4,8 jest pięknie zbudowany.... kwintesencja tak często używanego "dual mono"

 

Co z tego że jest przepięknie zbudowany , to ma grać a nie gra tak jak jest zbudowany.

 

Aż 9 użytkowników preampa EC 4.7 zgadza się z moją opinią że EC 4.7 jest najlepszy z całej stawki przyznając 4.9/ 5 mozliwych punktów.

 

http://www.audioreview.com/product/amplification/preamplifiers/electrocompaniet/ec-4-7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nigdzie nie jest napisane ze ktokolwiek porownywal 4,7 z 4,8 wiec prosze cie nie opowiadaj ludzim bajek

 

co do samegop 4.8 to gra jak na na niego przystalo czyli przecietnie

czyli dobrze ale mozna lepiej.

natomiast stwierdzenie 4,7 ze gra lepeiej w jakimkolwiek aspekcie od 4,8 swiadczy nigdy sie tych konstrukcji nie porownywalo

bo o ile nmozna na upartego doszukiwac sie roznic sonicznych pomiedzy 4,5 i 4,6 to roznice miedzy 4,7 i 4,8 sa tak ewidentne ze nawet srednio osluchana osobna na bylejkakim sprzecie wylapie je bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nigdzie nie jest napisane ze ktokolwiek porownywal 4,7 z 4,8 wiec prosze cie nie opowiadaj ludzim bajek

 

 

Ja mówię że EC 4.7 gra lepiej od EC 4.8 bo w bezpośrednim starciu jest to oczywiste. Potwierdziłem również przez 9 użytkowników EC 4.7 że to dobry preamp i lepszy w ogólnym ( sonicznym ) rozrachunku od EC 4.8. EC 4.8 gra na 3+ to wszystko co się da z niego wycisnąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bezpośrednim starciu jest to oczywiste.

'

na jakiej podstawie?

jakiejkolwiek poza twoim widzimisie...

dla ciebie obywatelu moze to jest oczywiste ale prosze wskaz gdzuie ta biedna 9tka ludzi to potwierdzila

bo recenzji sa sprzed pojawienia sie 4,8

antycypowali??

ciekawe

 

3+ to wszystko co się da z niego wycisnąć .

w skali magnepana:-))))

no to moze tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'

na jakiej podstawie?

jakiejkolwiek poza twoim widzimisie...

dla ciebie obywatelu moze to jest oczywiste ale prosze wskaz gdzuie ta biedna 9tka ludzi to potwierdzila

bo recenzji sa sprzed pojawienia sie 4,8

antycypowali??

ciekawe

 

 

w skali magnepana:-))))

no to moze tak

 

Reprezentujesz skrajny analfabetyzm pod każdą postacią ( pisownia , stylistyka ) i wiedza na temat urządzeń EC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.