Jump to content
lord_vader

Klub sympatyków marek Electrocompaniet i Abrahamsen

Recommended Posts

Miałem lampowe wzmaki z tym CD i to nie zagrało tak synergicznie jak w komplecie.Przyczyny mogą leżeć oczywiście w kilku częściach toru odsłuchowego...wzmak,kolumny(też były inne)okablowanie i akustyka.

zapewne, ja natomiast chętnie posłuchałbym emc z końcówką firmową aw120

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

W tym roku bodaj wyszedł.

szkoda tylko, że u nas cienko z posłuchaniem tej marki, raz na jakiś czas pojawi się coś z sc.sam jestem zainteresowany aw120 lub aw 180 a posłuchać nie ma gdzie

Edited by terror twins

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Guest masza1968

Oj tam daleko...

Jak byś już przyjechał to przy okazji bym Cię namówił na lampiaka do tego źródła (wbrew temu co modrzew głosi).

To może do modrzewia masz bliżej? Zdaje się, że ma 180ki.

Edited by masza1968

Oj tam daleko...

Jak byś już przyjechał to przy okazji bym Cię namówił na lampiaka do tego źródła (wbrew temu co modrzew głosi).

To może do modrzewia masz bliżej? Zdaje się, że ma 180ki.

Ma ale AW-400

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Guest masza1968

Ma ale AW-400

Jasne, że 400. Miałem na myśli "miał" - chyba :)

nie no 400 to nie poziom dla mnie, ciekaw jest różnic między 120 a mono 180

Chyba zależy od tego co masz na końcu - jakie głośniki. Bardziej bym się martwił o pre bo tu cały jest pies pogrzebany ;)

Poza tym jednak 2 X mono to i lepsza swoboda, dynamika i przestrzeń.

Edited by xniwax

wspomnij również o cenie, miedzy 11 a 14 eh.w pierwszej kolejności pre, czasowo może robić integra, szkoda tylko, że u nas kiepski wybór

Mogę w ciemno na początek polecić Passa XA2.5, Trigona TRV100, coś z Brystona (choćby tego co w ogłoszeniach na HIFI.pl) no i oczywiscie najwyższego Electrocompanieta 4.8 - bodaj.

na używkę pre dam 5-7 max.nówka nie wchodzi w ogóle w grę.mam nadzieje, że do stycznia coś konkretnego się na giełdzie hi fi pojawi.

Brystona masz bodaj za 5,5kzł.

Pass to 7,5-do max 8,5 kzł.

a 300 jak końcówka?

Powinno być lepiej(na pewno ciszej,na xlr jest b.dobrze ale zbyt głośno jak na moje mieszkanie).

Witam

Dopisuję się do klubu z końcówką AW100DMB.

Ale jak to jest z pre Electrocompanieta? Rozglądałem się za jakimś - ale używanym, i EC trochę mnie zniechęcił. A konkretnie na stronie WWW przy EC 4.8 napisali - tak skrótowo ujmując - że wreszcie zrobili dobry preamp. Znaczy 4.7 i cała reszta są nie za bardzo? :)

Witam

Dopisuję się do klubu z końcówką AW100DMB.

Ale jak to jest z pre Electrocompanieta? Rozglądałem się za jakimś - ale używanym, i EC trochę mnie zniechęcił. A konkretnie na stronie WWW przy EC 4.8 napisali - tak skrótowo ujmując - że wreszcie zrobili dobry preamp. Znaczy 4.7 i cała reszta są nie za bardzo? :)

Przede wszystkim pre electro koniecznie trzeba słuchać na XLR różnica in plus jest diametralna.

4,7 jest dobry ale 4.8 jest wyraźnie lepszy.

Edited by xniwax

Witam

Byc moze zakupie wzmak ECI 2, do towarzystwa mam dla niego cd Meridiana. Czy ktos z Was mial doswiadczenia z tego typu polaczeniem?,

jesli tak, to bardzo prosze o kilka slow na ten temat.

Kojarzy ktoś z kolegów końcówkę Electrocompaniet AmpliWire-II ?

Kolumny: Xavian XN360 ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: 120" Projektor: Benq W1070::: Amplituner: Denon AVR X3300 Kolumny Dolby Atmors 5.1.2: Focal Chorus 826V (front), 705V (tył, sufit), CC800V (centralny), SW800V (Subwooferr)

Kiedyś był pre EC 4.5 i 4.6,następcą 4.5 jest 4.7 a tego drugiego 4.8-referencyjny pre EC.Różnica między nimi jest...tak jak w cenie i w brzmieniu.