Jump to content
IGNORED

nagrywarka Philips DVDR520H i brak polskiej fonii d/k, wyłacznie b/g, jak to zmienić?

kuli

Recommended Posts

Witam,

Dnia dzisiejszego stałem się posiadaczem w/w nagrywarki.

Przy ustawianiu wszystkich potrzebnych funkcji w menu natrafiłem na opcję wyboru kraju podczas strojenia programów, jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że nie ma tam polski...

Kraje jakimi dysponuje nagrywarka to min: niemcy, holandia, finlandia, irlandia, uk itd. itp, wszystkie te które dysponują systemem b/g, brak natomiast państw takich jak: czechy, rosja, które dla odmiany mają nasz system czyli d/k.

Nagrywarka ma menu po polsku, dlatego tym bardziej jest to dziwne.

Gdy udało mi się zaprogramować kanały, na opcji: niemcy, obraz jest, ale dźwięku brak.

Czy jest jakaś możliwość aby domowym sposobem to przestawić? Czy oddać nagrywarkę do sklepu w którym ją nabyłem gdyż nie ma dla niej ratunku?

Mogę dodatkowo powiedzieć, że po paru godzinach walki, udało mi się ustalić, że w krajach w których jest nadawany dzwięk nicam, (np. Finlandia), na kanałach typu tvp 1/2, polsat, dzwięk jest. Może to tylko kwestia wyboru kraju i wszystko będzie działało? Jeśli tak to, który wybrać?

Dziękuję z góry za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.