Skocz do zawartości
IGNORED

nagrywarka Philips DVDR520H i brak polskiej fonii d/k, wyłacznie b/g, jak to zmienić?


kuli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dnia dzisiejszego stałem się posiadaczem w/w nagrywarki.

Przy ustawianiu wszystkich potrzebnych funkcji w menu natrafiłem na opcję wyboru kraju podczas strojenia programów, jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że nie ma tam polski...

Kraje jakimi dysponuje nagrywarka to min: niemcy, holandia, finlandia, irlandia, uk itd. itp, wszystkie te które dysponują systemem b/g, brak natomiast państw takich jak: czechy, rosja, które dla odmiany mają nasz system czyli d/k.

Nagrywarka ma menu po polsku, dlatego tym bardziej jest to dziwne.

Gdy udało mi się zaprogramować kanały, na opcji: niemcy, obraz jest, ale dźwięku brak.

Czy jest jakaś możliwość aby domowym sposobem to przestawić? Czy oddać nagrywarkę do sklepu w którym ją nabyłem gdyż nie ma dla niej ratunku?

Mogę dodatkowo powiedzieć, że po paru godzinach walki, udało mi się ustalić, że w krajach w których jest nadawany dzwięk nicam, (np. Finlandia), na kanałach typu tvp 1/2, polsat, dzwięk jest. Może to tylko kwestia wyboru kraju i wszystko będzie działało? Jeśli tak to, który wybrać?

Dziękuję z góry za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat można zamknąć, nagrywarkę oddałem do sklepu, który posłał ją do serwisu, wgrano nowy soft i są już kraje typu: polska, rosja, czechy itd. Dźwięk działa. Wszystko trwało 4 dni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.