Skocz do zawartości
IGNORED

Pudzian !


czolgista778
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja naszego Nosorożca lubię coraz bardziej !

Jaki inwalida ?? Jak na swoje gabaryty, porusza się bardzo sprawnie.

Faktycznie przedwczoraj nie imponował kondycją. Ale to że prawie umarł na ringu a jednak starał się do końca kontrolować sytuację, dobrze o nim świadczy. Kondycji nabrać jest znacznie łatwiej niż serca do walki. Zresztą radziłbym mu w drodze do Bostonu zahaczyć o Filadelfię i przelecieć się kilka razy po tamtych schodach. Słyszałem że działa to nieźle na płuca.

W dalszej perspektywie trenerzy powinni zadbać aby wypracował swój styl, bo niby w MMA każdy walczy po swojemu, ale dobrze jeśli wie co robi, a nie na zasadzie: będzie co będzie. Z tego co w piątek widziałem, nie wierzę by udało się z niego zrobić punktatora. Jeśli Kosedowski "nauczył" go takich cepów, to boks Pudzian powinien sobie całkiem odpuścić, zanim ktoś szybki zrobi mu z ryja sałatkę. Wzorem starożytnych mistrzów kung fu, niech podpatrzy styl spycharko-ładowarki z uklepywaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą na duży szacunek zasługuje również ten Amerykanin Olivia.

Gdyby taki tłuściutki kurdupel anonimowo wyzwał mnie na solo, to bym go chyba wpierw wyśmiał. A tymczasem koleś w walce z dużo okazalszymi przeciwnikami posiada wszystkie atuty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Pudziana wróciłbym do noszenia ciężarów, widocznie tam inna kondycja jest potrzebna. Jeśli już teraz po 1 rundzie ledwo co oddycha, to co on chce dalej robić w MMA, jeśli nie zostać mięsem armatnim?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

yerbamate

No tylko że ten 1 000 000 warto wydać na coś innego niż dożywotnia rehabilitacja ;) Chyba że tak myślisz o rodzinie, w sumie po opłaceniu pochówku sporo by zostało......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj na spokojnie obejrzałem (po raz czwarty) sobie powtórkę całej gali

i jakoś nie zauważyłem, żeby Pudzian tam się słaniał na nogach ze zmęczenia czy dyszał bardziej niż inni po dziesięciu minutach walki w takim tempie, a nie leżenia na sobie i klepania się po plecach albo kopania przeciwnika po jajach, żeby parę dodatkowych minut sobie odsapnąc. Także nie przesadzajmy znowu z jakimiś szczególnymi brakami kondycyjnymi czy opowieściami z mchu i paproci, który miszcz co by z Pudzianem zrobił, bo to się okaże w ringu, a póki co w gębie każdy mocny, tylko te przepowiednie jakoś sprawdzac się nie chcą. Przed walką z japończykiem też wszyscy "znafcy" debilnie rechotali, że Pudzian nie ma szans, że po dwóch minutach sam zejdzie, że to, że tamto, sramto i co? I jajco.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxbat, 11 Maj 2010, 12:05

 

Akurat Polsat najmniej interesują szanse kogokolwiek na cokolwiek.

Liczy się tylko i wyłącznie oglądalnośc (patrz F1 i szanse Kubicy) i żywa gotówka z reklam, a na to nikt w Polsacie wpływu raczej nie ma. Widocznie doszli do wniosku, że dla pięciu kibiców czekających do 03 cz 04 nad ranem na walkę Pudziana, po prostu się nie opłaca i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią walkę Pudziana ogladało 4,5 mln widzów (to był hit wieczoru - żadna inna stacja nie zgromadziła tamtego dnia większej ilości widzów)

Tak więc o oglądalność bym się nie bał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vader44, 11 Maj 2010, 16:22

 

>Ostatnią walkę Pudziana ogladało 4,5 mln widzów...

 

Tego napuchniętego cieniasa i fajtłapy? Coś podobnego...

W takim razie transmisja będzie, tylko najpierw trzeba z tydzień stopniowac napięcie,

podobnie jak niby miało nie byc transmisji F1 z Chin, bo żałoba narodowa, bla bla bla

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tylko Pudzian skończył "show" oglądalność gali spadła do 3 mln z hakiem...

Nie mam nic przeciwko Pudzianowskiemu, ale jeszcze trochę i będę się bał otworzyć lodówkę, z obawy, żeby nie wyskoczył stamtąd Mariusz P. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za późno

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Pudziana podziwiam chociażby za to, że jak można tyle koksu brać i jeszcze zgonu nie dostać za tyle lat, to jest siła organizmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moja strona audio - kondrax.mayhem.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile z was koledzy miało okazje walczyć w ringu czy na sali, ale ci co mieli to wiedzą ile to jest 2 min bicia na 100%, wydaje się jak by 2 min to 10 min było a zmęczonym się jest jak by się w 2 całą działkę skopało. U nas trener na krav-maga robi 3 x po 2 minuty, często na 2 agresorów na raz, to już połowa ludzi po 1 minucie w drugiej serii odpada. Także Pudziana 10 min nie uważam za mało, może nie jest najlepsza ale na pewno nie najsłabsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moja strona audio - kondrax.mayhem.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondrax dobrze powiedziane większości się kojarzy że 2 minuty walki to tyle samo co dwie minuty lekkiego biegu :) a to jest wysiłek jak w sprincie . Może Pudzian i wybitnej Kondycji nie ma ale 100 metrowcom tez nikt nie każe biegać na dystansie kilometra :) . A rzut o glębę na ostatniej walce był mistrzowski a swoją droga ciekawie się oglada walki pudziana pod kątem na ile jest ważna siła a na ile technika .

 

W porównaniu z tym chińskim ,, ułomkiem ,, Pudzian aż tak źle nie wypada jeśli chodzi o technikę .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ponad 30 lat moja największą pasja było wszelkiego rodzaju podnoszenie ciężarów.

Zdarzyło mi się ćwiczyć z Mariuszem siady.

Moje obserwacje, mało kto ćwiczy na siłowni przysiady - po prostu najczęściej ćwiczy sie tzw.mięśnie plażowe ;-)

Dla niewtajemniczonych przysiady to najcięższe wysiłkowe ćwiczenie !

Praktycznie żaden poważny siłacz nie biega - bo to koliduje z budową czy utrzymaniem masy mięśniowej!

Biegając 2-3 razy w tyg. po ok.6km dziennie z trudem dochodziłem do wagi 110kg przy wzroście 185cm.

A robiłem cuda ,aby zwiększyć swoją wagę ;-)

Statyczne bieganie na długim dystansie ,nie przeplatane sprintem to nie to samo co bieganie np. podczas meczu piłkarskiego !!!

Praktycznie każdy siłacz będzie miał problem z podbiegnięciem do tramwaju ,brzmi to śmiesz, ale taka jest prawda.

Trening siłowy to w zasadzie ćwiczenia beztlenowe !

Jakaż konkurencja siłowa trwa dłużej niż 2 min ?

I tutaj macie odpowiedź na problemy Mariusza.

Jeśli kogoś nie zniszczy w pierwszej rundzie to będą poważne problemy ! ;-(

Mało tego martwiłbym sie o jego zdrowie - serce !

Taka masa mięśni potrzebuje bardzo dużo tlenu, a tu są poważne problemy !!!

Umiejętności walki ma chyba też nie za duże, ale z kolei przy jego potwornej sile jest przeciwnikiem dla każdego, jeśli tylko wytrwa do końca ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity Nokaut w MMA ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zawsze walcz do końca! Cudowne KO!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, 11 Maj 2010, 16:47

 

>vader44, 11 Maj 2010, 16:22

>

>>Ostatnią walkę Pudziana ogladało 4,5 mln widzów...

>

>Tego napuchniętego cieniasa i fajtłapy? Coś podobnego...

>W takim razie transmisja będzie, tylko najpierw trzeba z tydzień stopniowac napięcie,

>podobnie jak niby miało nie byc transmisji F1 z Chin, bo żałoba narodowa, bla bla bla

 

 

Minął dokładnie tydzień i...

 

"Nie potwierdził się czarny scenariusz dotyczący kolejnej walki Mariusza Pudzianowskiego w formule MMA. Walkę polskiego siłacza z Timem Sylvią na gali w Worcester będzie można obejrzeć na antenie telewizji Polsat!

Po blisko tygodniowych negocjacjach, które w imieniu Polsatu prowadził jeden z współwłaścicieli federacji KSW Martin Lewandowski, udało się dojść do porozumienia ze stroną amerykańską. Federacja "Moosin" przekazała prawa do transmisji Polsatowi. Warunki, na jakich to zrobiła, nie są nam znane."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie polsatu ani na żadnej stronie nie ma w programie TV gali KSW

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie tego wątku (ostatni wpis) macie oficjalny komunikat w tej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do walki Pudzianowskiego to trafiłem na takie info: "Początek bezpośredniej relacji w Polsacie Sport o godz. 2.15, a w Polsacie otwartym - o godz. 2.30 naszego czasu. Pudzian pojawi się w ringu najwsześniej po 4 nad ranem."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legenda MMA o walce Pudzianowski - Sylvia

Font Size

Wydarzenia - Ligi zagraniczne

Piątek, 21 Maj 2010 21:24

Bas Rutten to legenda MMA. Były mistrz świata UFC, obecnie uznawany za najlepszego trenera świata i czołowy komentator tego sportu, był jednym z gości podczas ważenia przed walką Mariusza Pudzianowskiego z Timem Sylvią. Oto jego opinie na temat tej walki i przyszłości "Dominatora" w obecnie jednym z najbardziej popularnych sportów świata.

 

- Tim Sylvia: za wiele na tylko trzecią walkę w MMA dla Mariusza?

 

Bas Rutten: Nikt tego nie wie, ale Mariusz powtarza, że to dla niego nauka i to jest ważne. Nie wiem co potrafi walcząc w parterze. Jeśli będzie potrafił przewrócić Sylvię i użyć odpowiednią swoją siłę i kolana, unieruchomić rywala będzie praktycznie nie do zatrzymania. W jego przypadku wszystko musi być pod kontrolą. Ma niesamowitą dynamikę, eksplozję siły, ale to czego musi się nauczyć to jej kontrolowanie - atak, przerwa na doprowadzenie tlenu do tej góry mięśni i znowu atak. Musi też pamiętać, że czasami warto trochę pooddychać na ringu. Każdy z nas chciałby zobaczyć "Pudziana" w akcji przez pełne 10, nawet 15 minut. To nam bardzo wiele powie o jego drodze rozwoju. Na razie, po jego dotychczasowych walkach, tego jeszcze nie wiemy.

 

- Gdybyś za kilkadziesiąt godzin był jego trenerem...

 

BR: Powiedziałbym, żeby niczego nie wymyślał, nie próbował niczego, czego nie jest w 100 procentach pewny. Zwróciłbym też uwagę na sposób w jaki oddycha. Na razie robi to jak mistrz podnoszenia ciężarów, a nie zawodnik MMA. To niedobrze. Wiem, że stracił prawie 10 kilogramów od walki z Kawaguchim. To bardzo pozytywne, widać, że wie, czego potrzebował. Zwiększy tym samym swoją wytrzymałość. Na tym etapie jego rozwoju lepiej dla niego jeśli będzie rozstrzygał walki zanim ten element będzie decydował o tym kto wygra, a kto przegra. Fascynująca osobowość, każdy z nas chce się przekonać, jak sprawdzi się w pierwszym prawdziwym teście.

Przemek Garczarczyk, Tim Hobscheid

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.