Jump to content
IGNORED

Audio Technika - igły oryginalne w różnych kolorach...

andrzej analogowy

Recommended Posts

Mógłbym co prawda zapytać conri-ego ale może i innych to zainteresuje:Na przykład wkładka VM8- HII ma w katalogu vinyl-engine opis, że orYginalna igła jest w kolorze białym.Osobiście mam pasującą w kolorze brązowym, białym a widziałem też czerwoną.Pytanie:czy kolor igieł ma znaczenie i jakie,oraz gdzie o tym poczytać.Oczywiście pytam o oryginalne igły z logo AT.A może po prostu takie same igły pasują do kilku wkładek AT i były robione w różnych kolorach dla urozmaicenia??

Onegdaj kupiłem za przysłowiowy psi grosz AT-95 z oryginalną, białą oprawką igły (a zawsze jest zielona). Kiedyś, w ofercie jakiegoś sklepu internetowego, widziałem igły w białych (lub szarawych) oprawkach do tej wkładki ze szlifem uwaga! - Shibata. Za cholerę nie mogłe znaleźć teraz tej strony www. Niestety, po obejrzeniu pod mikroskopem, szlif w tej AT-95 okazał się najprymitywniejszy z możliwych - sferyczny. Gra to tak jak na sferyka przystało - dość prawidłowo, ale zupełnie bez polotu. I tak oto stałem się posiadaczem AT-95 ze szlifem nie takim jak chciałem, ale nie ubolewam, bo zapłaciłem za nią tyle, ile wydaję przez dwa dni na papierosy. Widocznie w tych kolorach oprawek nie ma reguł.

Pozdro,

Yul

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.