Skocz do zawartości
IGNORED

Mini wieża do małego pokoju


jokerthc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę kupić sprzęt grający do małego pokoju w kształcie kwadratu. Jego owierzchnia wynosi niecałe 12m^2.

Póki co w oko mi wpadły mini wieże marki LG:

LG FA162 -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

LG FB163 -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

LG FB164 -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

O modelu FA162 naczytałem się wielu pozytywnych komentarzy, zdobył on nawet nagrodę za zestaw roku.

Jego następca FB163 cieszy się równie dobrą opinią.

 

Z kolei na temat najnowszej mini wieży LG FB164 nie ma prawie w ogóle żadnych informacji. Udało mi się znaleźć tylko kilka zagranicznych recenzji, w których zdobyła ona dobre oceny.

Nie ukrywam, że FB164 kusi mnie najbardziej. Cena w RTV Euro AGD jest taka sama jak wszystkich w/w zestawów- 600zł. Głośniki są największe i pewnie wprowadzono kilka poprawek względem poprzednich modeli.

 

Muzyka jakiej słucham to rap, jazz, muzyka klasyczna i elektroniczna.

Co myślicie o tej mini wieży?

 

Domyślam się, że większość osób będzie odradzała mi kupno mini wieży, jednocześnie polecając zestaw wzmacniacz + kolumny. Zdaję sobie sprawę z tego, że byłby to lepszy wybór pod względem jakości dźwięku. Byłaby to także przyszłościowa inwestycja z uwagi na możliwość przyszłej rozbudowy, ale pokój, który chcę nagłośnić nie pozwala mi na prawidłowe rozstawienie dużych głośników. Nawet małe Tannoye M2 będę kiepsko grały na szafce o wymiarach 104cmx44cm. Miałbym nawet problemy z ustawieniem monitorów na podstawkach, co na dodatek wiąże się z większymi kosztami. W razie potrzeby mogę nawet wrzucić zdjęcia pokoju- sami ocenicie czy kolumny podstawkowe mają prawo dobrze zagrać w takim pomieszczeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha MCR-040

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor studyjny ADAM A3X (cena okolo 1600 zl) i jakis CD za 500zł.

Dowolny CD, nowy czy uzywany.

Zagra to tak ze sie nawet nie spodziewasz.

Monitor pokaze Ci wszystko co poda CD. Dodatkowo ten monitor bedzie swietnie odtwarzal z komputera jak dokupisz sobie DIY DAC USB za 500 - 600 zl.

To sa koszty porownywalne z polecanymi najlepszymi Yamahami mini.

Ale jakosc i mozliowsci zupelnie z innej polki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jokerthc - zwróć uwage przy zakupie czy sprzet ma z tylu wentylator - ja swego czasu kupilem dla corki jakas zabawke samsunga i dopiero w domu okazalo sie ze jak sie sluchalo po cichu to glosniej gral wiatrak niz muza. Na szczescie udalo sie wymienic na Denona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Violet- Jakoś nie jestem przekonany do głośników szerokopasmowych. Wolałbym już dopłacić do Sony CMT-HX70BTR.

 

Krzysiek- Do tej pory w zasadzie nie miałem styczności z monitorami studyjnymi, więc nie wiem czy taka szkoła grania by mi przypasowała. Oczywiście nie wątpię, że taki zestaw zagrałby bardzo dobrze, ale cena trochę mnie odstrasza. W sumie to mój błąd, bo nie podałem kwoty jaką bym chciał przeznaczyć na sprzęt.

 

kaszanka7- Słuszna uwaga. Problem głośnego wiatraka występuje w wieży LG FA162 i w mniejszym stopniu w FB163. Jak jest w FB164- tego nie wiem.

 

 

Jak już napisałem wcześniej na początku chciałem kupić wzmacniacz + monitory. Niestety po głębszym zastanowieniu stwierdziłem, że taki sprzęt będzie się marnował. Wtedy zacząłem poważnie myśleć o mini wieży, która po przeprowadzce trafi do sypialni, dlatego nie chce wydawać na nią Bóg wie ile pieniędzy. Zaoszczędzoną kasę wolę dołożyć do lepszego wzmacniacza albo kolumn, które i tak kupię, ale dopiero po przeprowadzce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeli moge cos jeszcze doradzic to:

 

1. Bez wiatraka :)

2. Koniecznie z wejsciem USB - genialna sprawa powoduje ze mozna bezszelestnie sluchac muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jokerthc

 

Zwróć uwagę na jedną rzecz- FB163/164 prawdopodobnie do obsługi mp3 czy pendrive przez usb potrzebują tv.

 

Może zatem Onkyo CS-325? Niewiele droższe jest od LG, choć pewnie słabsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SMSL Q5 Pro ♪ Magnat Quantum 673 ♪ Google Chromecast Audio ♪ Technics SL-Q3 ♪ Koss Porta Pro ♪ Philips TAPH805BK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw posłuchaj tych głośników szerokopasmowych a potem się wypowiedz,

bo te głośniki potrafią ładnie zagrać a większość mini pierdziawek z lg czy samsunga mogło by się tak przynajmniej postarać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Bas i wysokie, zero średnicy, tak gra większość tanich mini wież. Warto też zwrócić uwagę na ten sprzęt, jeśli w planach nie jest urządzanie imprez z tego sprzętu i słuchanie tylko muzyki "BUM BUM BUM" czyli komercyjne techno czy dance:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bas i wysokie mini wiez jest lekarstwo: plyty testowe z szumem rozowym i samplami demagnetyzujacymi.

Moja miniwieza za 300zl by Cie zaskoczyla.

Chce ja okleic mata wytlumiajaca bo jedynym jej problemem jest teraz granie basu rezonansem obudowy.

Ale detale i srednica zaskoczyly juz kilka osob.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Krzysiek, 11 Maj 2010, 13:35

 

>Na bas i wysokie mini wiez jest lekarstwo: plyty testowe z szumem rozowym i samplami

>demagnetyzujacymi.

>Moja miniwieza za 300zl by Cie zaskoczyla.

>Chce ja okleic mata wytlumiajaca bo jedynym jej problemem jest teraz granie basu rezonansem

>obudowy.

>Ale detale i srednica zaskoczyly juz kilka osob.

 

 

Czy to jest na poważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jokerthc, 11 Maj 2010, 12:04

>Violet- Jakoś nie jestem przekonany do głośników szerokopasmowych. Wolałbym już dopłacić do Sony

>CMT-HX70BTR

 

Radzę jednak posłuchać najpierw tego maleństwa MCR-040 - można się naprawdę zdziwić. Sony CMT-HX70BTR może być, ale raczej bez rewelacji. "Miniaturek" LG nie polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaszanka7 - Zawsze można wymienić wiatrak na radiator, ale trzeba by było poczekać, aż gwarancja się skończy. Tak czy inaczej zwrócę na to uwagę, choć obawiam się, że będzie ciężko wychwycić szumiący wiatraczek w sklepie. Wszystkie w/w mini wieże mają wejście USB.

 

fructo – Nie potrzebują telewizora, ale z pewnością ułatwia on "skakanie" po folderach. Onkyo CS-325 i CS-525 to ciekawe mini wieże, ale musiałbym ich posłuchać. a z tym może być problem.

 

mikson - Jak tylko będę miał okazję to z pewnością przetestuję to Yamahę.

 

DawidM - Nie lubię żadnego z tych gatunków muzycznych. W pierwszym poście napisałem czego lubię słuchać. Ten JVC jest z serii woodcone i cieszy się niezłą opinię, także na tym forum. Jednak w tej cenie mimo wszystko wolałbym Denona D-M37. Co do braku średnicy- częściej spotykam się z opinią, że brakuje basu.

 

Krzysiek - A jaką masz mini wieżę?

 

bitkon - Nie wiem, który dokładnie model masz na myśli. Ja miałem okazję porównywać PianoCrafta 730 z Denonem D-M37 i ten drugi grał moim zdaniem zdecydowanie lepiej.

 

Violet - jak napisałem przy najbliższej okazji postaram się odsłuchać tą Yamahę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ksd456

>Czy to jest na poważnie?

 

Tak na bardzo powaznie.

Nie napisalem ze "gra tak jak".

Gra zaskakujaco poprawnie.

Zmiany po zastosowaniu przebiegow sa wprowadzane przez mechaniczna prace cewek w glosnikach i w efekcie ich rozmagnesowanie i "wymasowanie" gumowego zawieszenia membran.

Dzwiek po zastosowaniu szumu staje sie "miekszy", lagodniejszy.

Z czasem magnesowanie postepuje i po jakims czasie glosniki ponownie traca swoj bazowy charakter.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jokerthc, 11 Maj 2010, 16:12

>Chcesz powiedzieć, że odtwarzanie jakichś szumów i sampli demagnetyzujących poprawia brzmienie?

 

Wplywa na magnetyczno-mechaniczna prace elementow ruchomych w glosnikach.

Sprawia, ze glosniki staja sie precyzyjniejsze, bardziej skuteczne.

A co za tym idzie glosniki lepiej buduja mikrodynamike odtwarzanego dzwieku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiliśmy z żoną LG FB164 chrześniaczce na komunię przez internet w RTV AGD. Podłączyłem to w niedzielę i trochę słuchaliśmy różnej muzyki (pokój 18 m. kw.). Zagrało naprawdę fajnie z ładnie zaznaczonym basem. Pasmo nieźle wyrównane, sporo szczegółów. Wygląd też się wszystkim podobał, tylko lakier fortepianowy wymaga przecierania ściereczką z irchy. Wieża ma wejście USB i stację dokującą do IPoda. Zastanawiam się czy jej nie kupić do mniejszego pokoju. Można ją podłączyć pod TV i oglądać filmy przez zestaw głośnikowy. Polecam - w tej cenie trudno kupić coś lepszego.

W ubiegłym roku znajomi też kupili LG (nie pamiętam symbolu) w Media Markt. Odsłuchaliśmy wtedy dla porównania jakieś Sony, Sharpa i Panasonica. Na ich tle LG zgrało o 2 klasy lepiej, bardziej naturalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tak pisać, bo to pachnie snobizmem, ale wyjątkowo sobie pozwolę napisać.

Mam niedaleko siebie market MM i widzę co tam stoi (muszę coś robić jak żona buszuje po galerii - lol). Widzę całą gamę mini wież w cenie już zaokrąglijmy do 1000 zł.

I całym przekonaniem (a niektórych słuchałem - co wymaga samozaparcia - dużego) powiem tak:

Obecnie, podkreślam OBECNIE produkowane mini wieże w tym przedziale to grajki, tylko i wyłącznie grajki. Owszem nadają się na prezent komunijny jak nas nie stać na komputer, skuter czy coś podobnego (tu ironizuję - uwaga dla trolli) i tylko do tego.

I całym szacunkiem, dla przedmówcy możemy robić kampanię promocyjną LG pod tytułem mini wieża LG bije na głowę Yamahę piacoCraft - ciekawe co na to duża grupa sprzedawców tejże obecna na tym forum - wojna handlowców - obejrzę z przyjemnością. ;P

Ale na boga ojca pisanie takich bredni że LG to dwie klasy ponad inne firmy w tym przedziale to jak powiedzenie że parówki a'la "pies zmielony z budą" są lepsze i zdrowsze od szynki (100% naturalnej).

 

Panowie ja wiem partia XX ma 175% poparcia i ciągle rośnie, ale nie świrujcie z ta reklamą oki ?

Takie wieże można dobierać wyłącznie pod kątem:

 

1. koloru, w tym koloru światełek....

2. czy pasuje do mebli do sypialni.....

A najlepiej niech kobieta zdecyduje, nic nie namiesza, ona się dowartościuje, Wy złapiecie mega plusa.

A jak osoba ofiarowana będzie Was chciała sprać za prezent, mówicie: to nie ja to kobieta wybierała.

Koniec, kropka.

 

Żeby nie było miałem: pianocraft z dvd, kupione sprzedane, zapomniane - byłaby super z ceną o 50% niższą, stosunek jakość/cena/możliwości - porażka.

Sony MHC 801 - tą zwineła mi córa na swoje - bardzo miła mini wieża Hi-Fi nie do zajechania, CD z laserem KSS213 - można w każdej budce kupić.

Obecnie mam Sony RX110 AV - wygryzła wspomnianą pianocraft. I ma u mnie dożywocie. (801 można spotkać na Alledrogo za ok. 300 zł, 110AV za 800 zł - z tego co widzę)

Na zakończenie dwie uwagi: są oczywiście inne dobre mini wieże (nawet pewnie i lepsze) ale do systemu nr.2, na nawet 3,czy 4 nie będę tony sprzętu przewalał. Druga, obecne wieże Sony to dla mnie taka sama lipa jak innych producentów, cięcie kosztów widać u każdego, byle parę centów taniej, byle wytrzymała okres gwarancji - dla porównania mam decka ES - blisko 20 letniego i jest jak nówka ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Trudno mi uwierzyć ze LG mogłoby wyprodukować coś co dobrze gra. Sony miało w swojej ofercie wiele porzadnych miniwież. Mam taka jedną w kuchni i w środku jest porzadna końcówka ocy na stk , solidne radiatory , kondensatory to nichicony black a trafo jest całkiem duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, 11 Maj 2010, 23:21

 

>>jokerthc, 11 Maj 2010, 16:12

>>Chcesz powiedzieć, że odtwarzanie jakichś szumów i sampli demagnetyzujących poprawia brzmienie?

>

>Wplywa na magnetyczno-mechaniczna prace elementow ruchomych w glosnikach.

>Sprawia, ze glosniki staja sie precyzyjniejsze, bardziej skuteczne.

>A co za tym idzie glosniki lepiej buduja mikrodynamike odtwarzanego dzwieku.

 

Ciekawe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

W weekend planuję przejechać się do RTV Euro AGD oraz Media Markt. Mam nadzieję, że uda mi się posłuchać LG FB164 i Sony CMT-HX70BTR. Jak będę miał szczęście to może znajdę też mini wieże Onkyo.

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie Sony CMT-HX70BTR. Czy można by było wymienić w tym Soniaku głośniki na jakieś sensowne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jokerthc

 

Nowe Sony sobie podaruj, mam w domu z pół tony sprzętu Sony - czyli nie fan, ale lubię bardzo tą firmę. A przewaliła mi się z tona, albo i więcej - lol.

I jako osoba, która dała dużo im zarobić powtórzę: obecnie Sony to taki sam (wstaw sobie odpowiednie słowo od uwielbienia do pogardy) jak pozostałe firmy, kastruje się sprzęt ze wszystkiego co wymaga podzespołów, a wstawia bajerki które obsłuży jeden scalak i robi klienta w jajo.

Jeśli musisz mieć coś nowego to....

Jeśli nie przeszkadza Ci że ktoś używał przed Tobą - kup jakąś fajna używkę - komplet, jak z pewnego źródła kupisz coś o parę klas wyżej niż nówka za 600-800 zł.

 

Ale Ty rządzisz i Ty masz docelowo być zadowolony.....

Pozdrawiam serdecznie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek777

Dzięki za rzeczową odpowiedź.

 

Ty odradzasz Sony CMT-HX70BTR, a forumowicz ALTON o tej mini wieży wypowiadał się w samych superlatywach. Jej brzmienie porównywał nawet do PianoCrafta. Sam nie wiem co mam teraz o tym myśleć.

 

Sprzęt nie musi być nowy, byleby nie był zajechany.

Wcześniej zastanawiałem się nad wzmacniaczem Yamahy z serii AX i monitorami np. Tannoy M2, Eltax Liberty 3+, Wharfedale Diamond.

 

Człowiek się pyta o radę na forum, a w rezultacie ma jeszcze większy mętlik w głowie. ^^

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ A jeszcze większy mętlik w głowie ma ten "ktoś" jak sobie już te wszystkie zakupione sprzęty poskłada do kupy i je odpali w domu. Niestety, zabawa w tzw. audio to ciężka praca i ciągła nauka. Nic nie zastąpi odsłuchów własnych i subiektywnych doświadczeń. Tak to już jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie z trochę innej beczki.

Eltax Liberty 3+ to dobre monitory? Podobno mają słabą średnicę i są wybredne co do ustawienia.

Zastanawiam się jeszcze nad Tannoy'ami M2, Wharfedale Diamond 9.2, 9.3 i 10.2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.